Wandelclub Hanske de Krijger

Komende wandelingen van de club Hanske de Krijger

Er zijn geen wandelingen aanwezig in de wandelkalender.

Voorbije wandelingen van de club Hanske de Krijger

Datum wandeling Naam wandeling Startgemeente Provincie Aantal deelnemers Type organisatie
woensdag 26 december 12 Oudenaarde in kerstsfeer 9700 Oudenaarde Oost-Vlaanderen 0  
zondag 11 november 12 Wandel mee dag 9700 Oudenaarde Oost-Vlaanderen 0  
dinsdag 30 oktober 12 Kasteel Axelwalletocht 9700 Oudenaarde - Heurne Oost-Vlaanderen 0  
zaterdag 08 september 12 Reimond Stijnstocht 9700 Oudenaarde - Mullem Oost-Vlaanderen 0  
zondag 12 augustus 12 Hanske de Krijgertochten 9700 Oudenaarde Oost-Vlaanderen 0  
zaterdag 14 juli 12 Adriaen Brouwertochten 9700 Oudenaarde Oost-Vlaanderen 0  
woensdag 09 mei 12 Molentocht 9700 Oudenaarde - Mater Oost-Vlaanderen 0  
zaterdag 21 april 12 Koppenbergtocht 9700 Oudenaarde - Leupegem Oost-Vlaanderen 0  
zondag 05 februari 12 Prosper de Maeghtwandeling Oudenaarde - Eine Oost-Vlaanderen 0  

Als licentiehouder van Staplijst, konden hier linken staan naar uw uitslagen.

Een licentie kost eenmalig 29 € en geeft u tevens het recht uw affiches door te sturen. Klik hier voor alle informatie.

Waar zijn de wandelaars van de club Hanske de Krijger gaan wandelen?

Waar zijn de leden van Hanske de Krijger gaan wandelen ?

Resultaten voor de wandelclub met clubnummer '233'

Hanske de Krijger Oudenaarde - (AKTIVIA-233) zijn gaan wandelen bij ...
Plaats Datums Wandeling @ wandlrs
2016
5 17‑feb‑16 WSV Egmont - Zottegem - Midweek 63
2015
23 27‑dec‑15 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Rode neuzen tocht 16
11 27‑dec‑15 WSV Egmont - Zottegem - Wafelentocht 56
24 20‑dec‑15 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 21STE AUGUST DE MAERETOCHT 2
4 16‑dec‑15 WSV Egmont - Zottegem - Jenevertocht 33
6 18‑nov‑15 WSV Egmont - Zottegem - Midweektocht 26
20 17‑nov‑15 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Klavertje 4 2
3 30‑okt‑15 WSV Egmont - Zottegem - Halloweentocht 106
27 24‑okt‑15 DE TERVAETE STAPPERS KEIEM licentiehouder van Staplijst - 1e Bethoosterse broekentocht 2
5 21‑okt‑15 WSV Egmont - Zottegem - Midweektocht 37
27 18‑okt‑15 Wandelclub Kadee Bornem licentiehouder van Staplijst - 47e Oktobermarsen 3
22 17‑okt‑15 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - GROENHOVE BOSTOCHT 3
5 11‑okt‑15 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - PLUS WANDELDAG 58
20 10‑okt‑15 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Breugheltocht 9
8 16‑sep‑15 WSV Egmont - Zottegem - 14e Herdenkingstocht Marc Verstraeten 11
29 12‑sep‑15 DE TERVAETE STAPPERS KEIEM licentiehouder van Staplijst - 25ste Boterronde 2
3 19‑aug‑15 WSV Egmont - Zottegem - Midweektocht 54
24 8‑aug‑15 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Velodroomtocht 10
15 1‑aug‑15 Wandelclub Kadee Bornem licentiehouder van Staplijst - 5e Binnenschippertochten 9
36 21‑jul‑15 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - Herdenkingstocht 39 jaar waterramp De 5 van Kl Br 2
5 17‑jun‑15 WSV Egmont - Zottegem - Midweektocht Zottegem 40
31 14‑jun‑15 Wandelclub De Lachende Klomp vzw - Wase Poldertochten 2
19 14‑jun‑15 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - POMPESCHITTERSTOCHT 21
23 7‑jun‑15 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 24ste Heidetochten 20
14 30‑mei‑15 DE KADEES AALST - BBQ tocht 14
3 20‑mei‑15 WSV Egmont - Zottegem - Midweektocht Sint Goriks Oudenhove 32
9 14‑mei‑15 WSV Egmont - Zottegem - 21e Egmonttocht 19e Wisselbekertocht 56
4 15‑apr‑15 WSV Egmont - Zottegem - Midweekwandeling te Zottegem 64
16 7‑apr‑15 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 22ste WIJNENDALEBOSTOCHT 7
14 6‑apr‑15 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 23e W.A.K. Tocht 19
28 6‑apr‑15 Wandelclub Kadee Bornem licentiehouder van Staplijst - 46ste Paastochten 9
19 29‑maa‑15 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 16de Camtocht 2
15 28‑maa‑15 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pater Lievenstocht 20
6 18‑maa‑15 WSV Egmont - Zottegem - Midweekwandeling Te Strijpen 43
16 8‑maa‑15 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE - KRIEK & MATTENTOCHTEN 39
37 1‑maa‑15 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 31ste VERLOREN KOSTTOCHT 1
44 22‑feb‑15 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - NATIONALE WANDELDAG 25
21 8‑feb‑15 HALFOOGSTVRIENDEN BELLINGEN licentiehouder van Staplijst - 8e Het Pajottenland op zijn mooist tochten! 7
25 8‑feb‑15 Wandelclub De Lachende Klomp vzw - Pannenkoekentocht 4
4 21‑jan‑15 WSV Egmont - Zottegem - Midweekwandeling Te Velzeke 55
23 18‑jan‑15 DE TERVAETE STAPPERS KEIEM licentiehouder van Staplijst - 13de brandweertocht 5
12 10‑jan‑15 DE KADEES AALST - Sint Antoniustocht 14
24 4‑jan‑15 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 9de Nieuwjaarstocht 7
24 1‑jan‑15 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 23 ste KATERTOCHT 8
2014
29 28‑dec‑14 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Rode Neuzen Tocht 12
21 21‑dec‑14 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 20 ste August De Maere tocht 3
26 30‑nov‑14 Wandelclub De Lachende Klomp vzw - Sinterklaaswandeling 9
15 19‑okt‑14 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - Nazomertocht 11
30 19‑okt‑14 Wandelclub Kadee Bornem licentiehouder van Staplijst - 46ste Oktobermarsen 2
27 18‑okt‑14 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - Groenhove bostocht 2
5 12‑okt‑14 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - PLUS WANDELDAG 73
22 11‑okt‑14 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Breugheltocht 4
16 10‑okt‑14 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - Herdenkingswandeling Van Schelde naar IJzer 4
9 27‑sep‑14 WANDELCLUB ZWEVEGEM-KAPPAERT licentiehouder van Staplijst - WANDELCLUB ZWEVEGEM KAPPAERT 19
23 23‑aug‑14 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Klavertje 1 2
27 17‑aug‑14 Wandelclub De Lachende Klomp vzw - Barbierbeektocht 9
23 9‑aug‑14 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Velodroomtocht 17
23 3‑aug‑14 HALFOOGSTVRIENDEN BELLINGEN licentiehouder van Staplijst - 18e Taalgrenswandeling 4
35 27‑jul‑14 WANDELCLUB 'DE SLAK' LEEST - 26e Zennetochten 2
20 26‑jul‑14 Wandelclub Kadee Bornem licentiehouder van Staplijst - 4de Binnenschippertochten 1
29 21‑jul‑14 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - Herdenkingstocht 38 jaar waterramp 5 Kl. Brabant 4
20 20‑jul‑14 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE - URBANUSTOCHTEN 9
23 14‑jun‑14 Wandelclub Kadee Bornem licentiehouder van Staplijst - 17de 8 van Weert 2
19 8‑jun‑14 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - POMPESCHITTERSTOCHT 17
22 1‑jun‑14 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 23ste Heidetochten 13
23 1‑jun‑14 Wandelclub De Lachende Klomp vzw - Wase Poldertochten 6
9 31‑mei‑14 DE KADEES AALST - BBQ tocht 22
17 15‑mei‑14 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Sportobellotocht 2
13 4‑mei‑14 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - Lentewandeling 28
11 24‑apr‑14 Wervik - 4de Lentetocht 10
31 21‑apr‑14 Wandelclub Kadee Bornem licentiehouder van Staplijst - Wandelclub Kadee Bornem vzw 1
4 16‑apr‑14 WSV Egmont - Zottegem - Uitslag kantine Sottegem 59
20 1‑apr‑14 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 21 STE WIJNENDALEBOSTOCHT 4
33 30‑maa‑14 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 15de Camtocht 11
6 22‑maa‑14 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - BERENDRIESTOCHT 53
21 22‑maa‑14 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pater Lievenstocht 13
15 16‑maa‑14 Wervik - 15de Memorial March of Peace 13
10 9‑maa‑14 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE - KRIEK EN MATTENTOCHTEN 55
38 2‑maa‑14 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 30 STE VERLOREN KOSTTOCHT 15
12 25‑feb‑14 Wervik - 13e Krokustocht 13
14 9‑feb‑14 HALFOOGSTVRIENDEN BELLINGEN licentiehouder van Staplijst - 7e Het Pajottenland op zijn mooist tochten! 8
22 9‑feb‑14 Wandelclub De Lachende Klomp vzw - Pannenkoekentocht 4
31 19‑jan‑14 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Geeneindetocht 3
23 12‑jan‑14 Wervik - 27e Gaperstocht 5
22 5‑jan‑14 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 8ste Nieuwjaarstocht 19
2013
33 15‑dec‑13 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 19de August De Maeretocht 6
17 15‑dec‑13 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE - EINDEJAARSTOCHTEN 10
20 1‑dec‑13 Wandelclub De Lachende Klomp vzw - Sinterklaaswandeling 19
25 23‑nov‑13 Wervik - 15e Herfsttocht 11
5 20‑okt‑13 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - PLUSWANDELING 2013 77
21 20‑okt‑13 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - Nazomertocht 2
29 20‑okt‑13 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - 45ste Oktobermarsen 2
21 19‑okt‑13 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - GROENHOVEBOSTOCHT 7
25 12‑okt‑13 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Breugheltocht 5
27 6‑okt‑13 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 7de Nieuwjaarstocht 8
5 25‑sep‑13 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - Duivenboswandeling 27
23 22‑sep‑13 Wervik - 37e Tabakstocht 32
14 21‑sep‑13 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Herfsttocht 21 september 2013 9
14 28‑aug‑13 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - Zomertocht 8
5 24‑aug‑13 Wervik - 9e Mote Molentocht 13
23 17‑aug‑13 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS - KOMMIEZENTOCHT 2
21 10‑aug‑13 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 17de Velodroomtocht 18
21 4‑aug‑13 HALFOOGSTVRIENDEN BELLINGEN licentiehouder van Staplijst - 17e Taalgrenswandeling 4
16 27‑jul‑13 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - 3de Binnenschippertochten 3
14 12‑jul‑13 Wervik - 20e Barbecuetocht 11
24 16‑jun‑13 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS - KLINGSE BOSTOCHTEN 16
28 2‑jun‑13 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 22ste Heidetochten 15
9 29‑mei‑13 Wervik - Wandeltocht Geluwe t.v.v. genCOO Malawi 3
15 26‑mei‑13 WSV Wetteren licentiehouder van Staplijst - 19e Herdenkingstocht A. De Maesschalck 6
19 25‑mei‑13 DE KADEES AALST - Barbecuetocht 6
19 5‑mei‑13 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - Lentewandeling 10
16 23‑apr‑13 Wervik - 3de Lentetocht 6
18 10‑apr‑13 DE KADEES AALST - Faubourgtocht 5
27 2‑apr‑13 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 20ste WIJNENDALEBOSTOCHT 5
30 1‑apr‑13 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - 44 e Paastochten 4
25 31‑maa‑13 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 14de Camtochten 9
5 23‑maa‑13 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - BERENDRIESTOCHT 41
24 17‑maa‑13 Wervik - 14de Memorial March of Peace 2
14 10‑maa‑13 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE - Kriek & Mattentochten 22
22 3‑maa‑13 DE KADEES AALST - Pap eters wandeling 26
34 3‑maa‑13 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 29ste VERLOREN KOSTTOCHT 18
8 2‑maa‑13 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - Bacchustocht 25
13 26‑feb‑13 Wervik - 12de Krokustocht 13
40 24‑feb‑13 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - AKTIVIA NATIONALE WANDELDAG 12
23 17‑feb‑13 HALFOOGSTVRIENDEN BELLINGEN licentiehouder van Staplijst - 6de Het Pajottenland op zijn mooist tochten! 3
33 10‑feb‑13 Wandelclub De Lachende Klomp vzw - Pannenkoekentocht 4
17 20‑jan‑13 DE KADEES AALST - St Antoniustocht Gijzegem 3
9 20‑jan‑13 Wervik - 26e Gaperstocht 4
27 6‑jan‑13 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 7de Nieuwjaarstocht 8
19 1‑jan‑13 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 21ste KATERTOCHT 12
2012
24 30‑dec‑12 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Rode Neuzen Tocht 13
26 16‑dec‑12 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 18de AUGUST DE MAERETOCHT 8
16 15‑dec‑12 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE - Eindejaarstochten 3
17 2‑dec‑12 Wandelclub De Lachende Klomp vzw - Sinterklaaswandeling 9
12 18‑nov‑12 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Kaffeegieterstocht 8
19 18‑nov‑12 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 29ste Herfsttocht 4
18 17‑nov‑12 Wervik - 14de Herfsttocht 8
25 4‑nov‑12 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS - WANDEL MEE 2
20 2‑nov‑12 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Klavertje 2 2
20 28‑okt‑12 WSV Wetteren licentiehouder van Staplijst - 56ste Voettochten der Tuinbouwstreek 12
12 21‑okt‑12 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - Nazomertocht 10
22 21‑okt‑12 DE KADEES AALST - Affligem Abdijbieren Classic Meldert 4
13 21‑okt‑12 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - PLUSWANDELING 2012 24
25 20‑okt‑12 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - GROENHOVE BOSTOCHT 2
18 13‑okt‑12 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Breugheltocht 11
14 28‑sep‑12 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Op verkenning door en rond Bentille 2
27 23‑sep‑12 Wervik - 36e Tabakstocht 15
13 15‑sep‑12 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 20 ste Herfsttocht 15
12 15‑sep‑12 wsv.de Wandelende Krabben licentiehouder van Staplijst - 47ste Krabbentocht 2
17 12‑sep‑12 DE KADEES AALST - Nazomertocht 1
18 10‑sep‑12 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - TORHOUT BINNENSTE BUITEN 1
16 3‑sep‑12 DE KWARTELS GROOT-ASSENEDE licentiehouder van Staplijst - 11de Langeledetocht 3
43 2‑sep‑12 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Internationale Kwaktocht 12
7 26‑aug‑12 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - Zomerwandeling 19
11 26‑aug‑12 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - 5 Dorpentocht doorheen het krekengebied 15
13 25‑aug‑12 Wervik - 8ste Mote Molentocht 4
11 18‑aug‑12 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS - Kommiezentocht 8
31 12‑aug‑12 GEZINSWANDELCLUB 'NOOIT MOE BOEZINGE' - Harmonietocht 4
20 11‑aug‑12 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - VELODROOMTOCHT 7
5 8‑aug‑12 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek Strijpen 41
18 5‑aug‑12 DE KADEES AALST - Rondom Aaigem 16
11 31‑jul‑12 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 41ste Noordzeetocht 14
9 29‑jul‑12 HALFOOGSTVRIENDEN BELLINGEN licentiehouder van Staplijst - 16de Taalgrenswandeling 16
18 28‑jul‑12 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - 2de Binnenschippertocht 5
4 28‑jul‑12 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wandeling Ten Berg te Grotenberge 28 07 2012 48
23 22‑jul‑12 DE KWARTELS GROOT-ASSENEDE licentiehouder van Staplijst - 22ste Canisvliettocht 5
21 21‑jul‑12 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - Herdenkingstocht 36 jaar waterramp 4
3 18‑jul‑12 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Dauwtocht te Velzeke 18 07 2012 54
19 15‑jul‑12 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE licentiehouder van Staplijst - Urbanustochten 16
17 13‑jul‑12 Wervik licentiehouder van Staplijst - 19de Barbecuetocht 7
13 10‑jul‑12 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 9de Zomerwafeltocht 18
28 8‑jul‑12 De Vaartlandstappers licentiehouder van Staplijst - 30ste Vriendschapstocht 2
22 1‑jul‑12 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Zomerwandeling 2
26 1‑jul‑12 De Reynaertstappers Belsele-Sinaai licentiehouder van Staplijst - 20 ste. Molsbroektocht 6
3 30‑jun‑12 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Guldensporentochten 49
17 24‑jun‑12 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 34ste Vriendentocht 5
5 20‑jun‑12 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Sin Goriks Oudenhove 29
31 17‑jun‑12 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS licentiehouder van Staplijst - Klingse Bostochten 4
13 16‑jun‑12 DE KWARTELS GROOT-ASSENEDE licentiehouder van Staplijst - Wachtebeekse Zomerwandeling 16
23 10‑jun‑12 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pompeschitterstocht 10
27 10‑jun‑12 Wandelclub De Lachende Klomp vzw licentiehouder van Staplijst - 27ste Wase Poldertochten 12
25 3‑jun‑12 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 21ste Heidetochten 6
16 31‑mei‑12 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Roste Muiswandeling 2
18 27‑mei‑12 wsv.de Wandelende Krabben licentiehouder van Staplijst - 15de Pinksterzondagtocht 1
12 27‑mei‑12 WSV Wetteren licentiehouder van Staplijst - 18de Herdenkingstocht A. De Maesschalck 16
13 26‑mei‑12 DE KADEES AALST licentiehouder van Staplijst - Barbecuetocht 11
13 26‑mei‑12 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Augustijnentocht 18
31 17‑mei‑12 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - Aspuurgetochten 6
7 17‑mei‑12 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 18e Egmonttocht en 16e Wisselbekertocht te Zottegem 79
4 13‑mei‑12 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - 16de West Vlaamse Wandelhappening 61
17 12‑mei‑12 Wervik licentiehouder van Staplijst - 21e Koolzakroute 7
17 10‑mei‑12 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Sportobellotocht 5
34 6‑mei‑12 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 17de Sterrebostocht 16
15 6‑mei‑12 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - Lentetocht 12
13 3‑mei‑12 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS licentiehouder van Staplijst - Spaanse Tochten 4
24 1‑mei‑12 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - 22ste Krekentocht 12
26 1‑mei‑12 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Meiklokjestocht 2012 2
10 24‑apr‑12 Wervik licentiehouder van Staplijst - 2de Lentetocht 12
16 22‑apr‑12 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - In en rondom Mechelen 3
5 18‑apr‑12 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Zottegem 18 april 37
29 15‑apr‑12 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS licentiehouder van Staplijst - sportwandeldag 5
18 14‑apr‑12 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 16de lange Nelle tocht 6
11 11‑apr‑12 DE KADEES AALST licentiehouder van Staplijst - Faubourgtocht 14
13 9‑apr‑12 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 20ste W.A.K. Tocht 15
30 9‑apr‑12 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - 43ste Paastochten 6
20 8‑apr‑12 De Reynaertstappers Belsele-Sinaai licentiehouder van Staplijst - 28ste Reynaerttocht 7
15 8‑apr‑12 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht van de Denderstreek WB 14
26 7‑apr‑12 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - Lentetocht 4
22 3‑apr‑12 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT licentiehouder van Staplijst - 19de WIJNENDALEBOSTOCHT 5
26 1‑apr‑12 DE KWARTELS GROOT-ASSENEDE licentiehouder van Staplijst - Kwarteltocht 10
32 25‑maa‑12 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - lentevossentocht 17
34 25‑maa‑12 GEZINSWANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE licentiehouder van Staplijst - Dwars door de Frontstreek 9
20 25‑maa‑12 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 13de Camtochten 12
25 24‑maa‑12 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pater Lievenstocht 10
18 24‑maa‑12 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Petit Paris wandeltocht 2
4 24‑maa‑12 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - BERENDRIESTOCHT 85
3 23‑maa‑12 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - 2de Scaldistocht 33
6 21‑maa‑12 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Leeuwergem 29
17 18‑maa‑12 Wervik licentiehouder van Staplijst - 13e Memorial March of Peace 8
35 18‑maa‑12 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 21e Paardenvisserstocht 4
17 11‑maa‑12 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE licentiehouder van Staplijst - Kriek en Mattentochten 32
20 10‑maa‑12 DE KWARTELS GROOT-ASSENEDE licentiehouder van Staplijst - Meentocht 8
34 4‑maa‑12 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT licentiehouder van Staplijst - 28ste VERLOREN KOST TOCHT 14
25 4‑maa‑12 DE KADEES AALST licentiehouder van Staplijst - Papeterswandeling Erpe Mere 18
12 3‑maa‑12 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - MPI TOCHT 25
6 3‑maa‑12 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - 10e Bacchustocht 42
10 24‑feb‑12 De Reynaertstappers Belsele-Sinaai licentiehouder van Staplijst - 12de Krokustocht 16
7 15‑feb‑12 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek Sint Goriks Oudenhove 16
25 12‑feb‑12 Wandelclub De Lachende Klomp vzw licentiehouder van Staplijst - Pannenkoekentocht 5
20 12‑feb‑12 HALFOOGSTVRIENDEN BELLINGEN licentiehouder van Staplijst - 5de Het Pajottenland op zijn mooist tochten! 5
25 12‑feb‑12 De Vaartlandstappers licentiehouder van Staplijst - 13de Jos Broothaertstocht 1
22 5‑feb‑12 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 17de Pannenkoekentocht 4
14 4‑feb‑12 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 13e Rooie Neuzentocht 1
15 28‑jan‑12 DE KWARTELS GROOT-ASSENEDE licentiehouder van Staplijst - Tocht rond Oosteeklo 16
13 28‑jan‑12 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Herdenkingsstocht Herman en Patrick 15
6 18‑jan‑12 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Oombergen 18 januari 2012 44
20 15‑jan‑12 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Sint Jozefswandeling 5
32 15‑jan‑12 DE KADEES AALST licentiehouder van Staplijst - St Antoniustocht Gijzegem 8
27 8‑jan‑12 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 6de Nieuwjaarstocht 6
22 1‑jan‑12 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT licentiehouder van Staplijst - 20ste KATERTOCHT 9
2011
18 26‑dec‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wafelentocht te Zottegem 17
21 25‑dec‑11 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Rodeneuzentocht 10
11 25‑dec‑11 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Eindejaarstocht 12
3 21‑dec‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweektocht te Leeuwergem 27
18 18‑dec‑11 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT licentiehouder van Staplijst - 18de WIJNENDALEBOSTOCHT 4
32 17‑dec‑11 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Mechelen in kerstsfeer en in den doenker 2
12 17‑dec‑11 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE licentiehouder van Staplijst - Eindejaarstochten 4
21 11‑dec‑11 De Reynaertstappers Belsele-Sinaai licentiehouder van Staplijst - 27ste Kersttocht 9
25 10‑dec‑11 GEZINSWANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE licentiehouder van Staplijst - Last Post en Kerstverlichtingstocht 12
25 10‑dec‑11 De Tervaete Stappers Keiem licentiehouder van Staplijst - 9de wintertocht 2
25 4‑dec‑11 Wandelclub De Lachende Klomp vzw licentiehouder van Staplijst - Sinterklaaswandeling 5
34 4‑dec‑11 De Vaartlandstappers licentiehouder van Staplijst - 30ste Broekventjestocht Zondag 1
14 3‑dec‑11 De Vaartlandstappers licentiehouder van Staplijst - 30ste Broekventjestocht Zaterdag 2
25 22‑nov‑11 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Klavertje 4 2
25 20‑nov‑11 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 14de Moeseltocht 12
18 20‑nov‑11 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Kaffeegieterstocht 7
22 20‑nov‑11 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 28e Herfsttocht 4
16 18‑nov‑11 DE MARGRIETE STAPPERS licentiehouder van Staplijst - Pirotocht 13
5 16‑nov‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweektocht te Velzeke 34
3 6‑nov‑11 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - WANDEL MEE DAG NUKERKE 38
6 31‑okt‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Halloweentocht te Zottegem 56
26 30‑okt‑11 DE PAJOTTEN HEKELGEM licentiehouder van Staplijst - HERFSTTOCHT 4
23 23‑okt‑11 DE KADEES AALST licentiehouder van Staplijst - Affligem Abdijbieren Classic 14
20 23‑okt‑11 De Reynaertstappers Belsele-Sinaai licentiehouder van Staplijst - 19de Molsbroektocht 22
4 19‑okt‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweektocht te Sint Goriks Oudenhove 28
16 18‑okt‑11 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Midweek Herfsttocht 2
5 16‑okt‑11 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - 9de Waterhoektocht 46
14 16‑okt‑11 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - Nazomertocht 8
26 16‑okt‑11 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - 43ste Oktobermarsen 3
16 15‑okt‑11 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 1ste Oostende in kermissfeer 4
21 8‑okt‑11 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Breugheltocht 4
10 8‑okt‑11 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht 800 jaar Herne 9
15 29‑sep‑11 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 2de Zilverbergtcht 4
9 28‑sep‑11 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - Duivenboswandeling 15
7 21‑sep‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwisselbekertocht Marc Verstraeten Zottegem 29
11 17‑sep‑11 wsv.de Wandelende Krabben licentiehouder van Staplijst - Krabbentocht 1
13 16‑sep‑11 VWV DE TREKVOGELS BOEKHOUTE licentiehouder van Staplijst - 9de Geirnaertwandeling 6
15 11‑sep‑11 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Tweedaagse van de Denderstreek 8
24 10‑sep‑11 De Tervaete Stappers Keiem licentiehouder van Staplijst - 21ste boterronde 3
22 10‑sep‑11 De Vaartlandstappers licentiehouder van Staplijst - De 9de Balsemientocht 2
33 4‑sep‑11 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Internationale Kwaktocht 11
23 28‑aug‑11 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Grenswandeling Sint Laureins 2
9 21‑aug‑11 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - Zomertocht 15
5 17‑aug‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Erwetegem 25
22 14‑aug‑11 GEZINSWANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE licentiehouder van Staplijst - Harmonietocht 10
26 14‑aug‑11 De Reynaertstappers Belsele-Sinaai licentiehouder van Staplijst - 27ste Reynaerts Bokkentocht 4
24 13‑aug‑11 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Velodroomtocht 4
14 6‑aug‑11 De Brigandtrotters licentiehouder van Staplijst - Kriekentocht 14
10 4‑aug‑11 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Op verkenning door en rond Bentille 9
14 2‑aug‑11 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 40e Noordzeetocht 17
18 31‑jul‑11 HALFOOGSTVRIENDEN BELLINGEN licentiehouder van Staplijst - 15de Taalgrenswandeling 6
13 30‑jul‑11 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - 1ste Binnenschippertochten 9
7 30‑jul‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wandeling Ten Berg te Grotenberge 40
23 23‑jul‑11 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Op stap door Ryckevelde 7
4 20‑jul‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Dauw en midweektocht te Velzeke 38
17 17‑jul‑11 VWV DE TREKVOGELS BOEKHOUTE licentiehouder van Staplijst - 13de Tweelandentocht 12
15 17‑jul‑11 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE licentiehouder van Staplijst - Urbanustochten 15
17 12‑jul‑11 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Zomertocht 12
27 10‑jul‑11 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Schiptrekkerstocht 6
15 30‑jun‑11 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Zesde Roste muis wandeling 2
23 26‑jun‑11 Wandelclub De Lachende Klomp vzw licentiehouder van Staplijst - 26ste Wase poldertochten 50 km van het Waasland 4
22 26‑jun‑11 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 33e Vriendentocht 5
2 25‑jun‑11 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Guldensporentochten 42
30 19‑jun‑11 GEZINSWANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE licentiehouder van Staplijst - Van Sas tot Sas wisselbeker tocht 9
17 19‑jun‑11 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS licentiehouder van Staplijst - Klingse Bostochten 11
14 18‑jun‑11 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - De Groene Lus 2
6 15‑jun‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Te Sint Goriks Oudenhove 23
27 12‑jun‑11 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pompeschitterstocht 11
21 11‑jun‑11 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - 14de Acht van Weert 3
22 5‑jun‑11 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 20ste Heidetochten 12
21 5‑jun‑11 SCHORRESTAPPERS licentiehouder van Staplijst - 13de Onnefretterstocht 2
27 2‑jun‑11 De Witloofstappers licentiehouder van Staplijst - Hemelvaartwandeling 2
8 2‑jun‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 15de Wisselbekertocht en 17de Egmonttocht 63
17 28‑mei‑11 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Augustijnentocht 12
13 19‑mei‑11 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Sportobellotocht 10
5 18‑mei‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Te OOMBERGEN 40
8 8‑mei‑11 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - 15de West Vlaamse Wandelhappening 51
14 8‑mei‑11 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - lentewandeling 10
14 5‑mei‑11 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS licentiehouder van Staplijst - Sint Janstochten 5
27 1‑mei‑11 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - 21ste Krekentocht 5
25 1‑mei‑11 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - Meitocht 7
27 25‑apr‑11 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - 42ste Paastochten 3
13 25‑apr‑11 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 19de W.A.K. Tocht 23
8 23‑apr‑11 De Brigandtrotters licentiehouder van Staplijst - Dreventocht 30
5 20‑apr‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - KSV Kantine Zottegem midweekwandeling 52
20 16‑apr‑11 VWV DE TREKVOGELS BOEKHOUTE licentiehouder van Staplijst - Bloesemtocht 2
24 10‑apr‑11 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht van de Denderstreek 11
25 10‑apr‑11 SCHORRESTAPPERS licentiehouder van Staplijst - 7de Pompierkestocht 2
20 9‑apr‑11 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 15e Lange Nelle tocht 5
25 9‑apr‑11 De Vaartlandstappers licentiehouder van Staplijst - De 10de Lentetocht 1
3 5‑apr‑11 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 5de HERDENKINGSTOCHT DAVID DECATELLE 27
23 3‑apr‑11 KREKETREKKERS KORTEMARK licentiehouder van Staplijst - 10de Hapkintocht 12
24 2‑apr‑11 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 11de Lentetocht 9
37 27‑maa‑11 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - 28ste Lentevossentocht 10
26 27‑maa‑11 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 12de Camtochten 7
31 27‑maa‑11 GEZINSWANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE licentiehouder van Staplijst - Dwars door de Frontstreek 3
5 26‑maa‑11 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - Berendriestocht 62
13 26‑maa‑11 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Petit Paris wandeltocht 8
26 26‑maa‑11 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pater Lievenstocht 9
3 25‑maa‑11 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - 1ste Scaldistocht 41
32 20‑maa‑11 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 20ste Paardenvisserstocht 20
5 16‑maa‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Te LEEUWERGEM 41
16 13‑maa‑11 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE licentiehouder van Staplijst - Kriek en Mattentochten 38
24 12‑maa‑11 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS licentiehouder van Staplijst - sportwandeldag 1
18 11‑maa‑11 De Reynaertstappers Belsele-Sinaai licentiehouder van Staplijst - 11de Krokustocht 8
14 5‑maa‑11 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - M.P.I.Tocht 19
7 5‑maa‑11 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - 9e Bacchustocht 20
61 27‑feb‑11 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Aktivia Nationale Wandeldag 3
14 23‑feb‑11 VWV DE TREKVOGELS BOEKHOUTE licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling 6
4 22‑feb‑11 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 4de GEUZENWANDELING 23
5 16‑feb‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Strijpen 40
30 13‑feb‑11 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Armenwandeling 3
45 6‑feb‑11 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 16de Pannenkoekentocht 4
18 5‑feb‑11 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 12de Rooie Neuzentocht 6
14 29‑jan‑11 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht 15
2 25‑jan‑11 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 3de SNEEUWKLOKJESTOCHT 26
5 19‑jan‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Sint Goriks Oudenhove 35
19 16‑jan‑11 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Sint Jozefswandeling 12
2010
25 26‑dec‑10 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Rode neuzen tocht 6
16 26‑dec‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wafelentocht te Zottegem 9
14 25‑dec‑10 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Eindejaarstocht 6
24 18‑dec‑10 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Mechelen in kerstsfeer en in den doenker 1
6 15‑dec‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Te Leeuwergem 18
30 11‑dec‑10 GEZINSWANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE licentiehouder van Staplijst - Last Post en Kerstverlichtingstocht 6
15 5‑dec‑10 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 27e Herfsttocht 1
19 23‑nov‑10 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Klavertje 4 4
28 21‑nov‑10 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 13de Moeseltocht 14
3 17‑nov‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Te STRIJPEN 39
5 7‑nov‑10 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - WANDEL MEE DAG 2010 35
6 31‑okt‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Halloweenwandeling te Zottegem 2010 47
5 24‑okt‑10 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - PLUS WANDELDAG 11
6 24‑okt‑10 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Waterhoektocht 44
9 23‑okt‑10 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Heksentocht 7
3 20‑okt‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Te Sint Goriks Oudenhove 15
20 10‑okt‑10 GEZINSWANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE licentiehouder van Staplijst - Vallend Bladtocht 7
20 9‑okt‑10 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Breugheltocht 8
15 30‑sep‑10 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 1ste Zilverbergtocht 7
6 29‑sep‑10 Wandelclub Herzele licentiehouder van Staplijst - Duivenboswandeling 20
21 21‑sep‑10 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Klavertje 2 2
15 18‑sep‑10 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Herfstwandeling 3
6 15‑sep‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 9de herdenkingstocht Verstraeten Marc wisselbeker 33
43 5‑sep‑10 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Internationale Kwaktocht 11
20 29‑aug‑10 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Zomerwandeling door het Meetjesland 4
17 29‑aug‑10 Wandelclub Herzele licentiehouder van Staplijst - Zomerwandeling 4
5 22‑aug‑10 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 39ste MARS DER VLAAMSE ARDENNEN 64
6 18‑aug‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - ERWETEGEM Midweekwandeling 22
27 14‑aug‑10 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 14e Velodroomtocht 5
33 8‑aug‑10 GEZINSWANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE licentiehouder van Staplijst - Harmonietocht 2
27 8‑aug‑10 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Neigembostocht 4
15 3‑aug‑10 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 39e Noordzeetocht 15
7 31‑jul‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - TEN BERG Wandeling 38
15 29‑jul‑10 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Op verkenning door en rond Bentille 1
29 21‑jul‑10 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - Herdenkingstocht 34 Jaar Waterramp 4
4 21‑jul‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Dauw en Midweekwandeling te VELZEKE 41
24 17‑jul‑10 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Op stap door Ryckevelde 4
10 13‑jul‑10 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 7de Zomertocht 10
21 11‑jul‑10 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Schiptrekkerstocht 4
14 1‑jul‑10 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - 5e Roste Muiswandeling 1
11 27‑jun‑10 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 32e Vriendentocht 14
4 26‑jun‑10 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Guldensporentocht 48
9 26‑jun‑10 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - BREIVELDETOCHT 20
36 20‑jun‑10 GEZINSWANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE licentiehouder van Staplijst - Van Sas tot Sastocht 5
6 16‑jun‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te STRIJPEN 30
20 13‑jun‑10 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pompeschitterstocht 11
16 30‑mei‑10 De Witloofstappers licentiehouder van Staplijst - Witlooftocht 4
5 24‑mei‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 12de gordel rond Michelbeke 69
38 23‑mei‑10 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Rondom Lummen 2
16 22‑mei‑10 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Augustijnentocht 11
5 19‑mei‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Oombergen 30
9 13‑mei‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 16 de EGMONTTOCHT 14 de WISSELBEKERTOCHT 55
8 9‑mei‑10 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - West Vlaamse Wandelhappening 55
9 9‑mei‑10 Wandelclub Herzele licentiehouder van Staplijst - Lentewandeling 18
30 2‑mei‑10 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 16 de Sterrebostocht 11
3 2‑mei‑10 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - Familiale Mei Wandeling Nukerke Maarkedal 63
21 1‑mei‑10 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - 20e Krekentocht 4
24 1‑mei‑10 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Meiklokjestocht 1 mei 2010 4
22 22‑apr‑10 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Klavertje 1 5
5 21‑apr‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Leeuwergem 29
20 11‑apr‑10 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht van de Denderstreek 11
17 10‑apr‑10 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 15e Lange Nelletocht 6
3 6‑apr‑10 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - Herdenkingstocht Ere Voorzitter David Decatelle 46
14 5‑apr‑10 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 18de W.A.K. Tocht 19
19 3‑apr‑10 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 10de Lentetocht 10
24 28‑maa‑10 GEZINSWANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE licentiehouder van Staplijst - Dwars door de Frontstreek 6
36 28‑maa‑10 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Lentevossentocht(Prov. Sport voor Allen Wandeldag) 8
20 27‑maa‑10 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pater Lievenstocht Drie sterrentocht 21
33 21‑maa‑10 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 19 de Paardenvisserstocht 12
7 17‑maa‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te ZOTTEGEM 36
15 13‑maa‑10 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Petit Paris wandeltocht 2
6 6‑maa‑10 Wandelclub Herzele licentiehouder van Staplijst - Bacchustocht 25
15 6‑maa‑10 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - M.P.I. Tocht 17
7 23‑feb‑10 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 3de GEUZENWANDELING 16
4 17‑feb‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Velzeke 36
38 7‑feb‑10 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 15de Pannenkoekentocht 1
21 6‑feb‑10 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 11de Rooie Neuzen tocht 6
11 30‑jan‑10 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht 7de Herdenkingstocht Patrick LeJe 4
1 26‑jan‑10 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 2de SNEEUWKLOKJESTOCHT 32
6 20‑jan‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Sint Goriks Oudenhove 34
18 17‑jan‑10 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Sint Jozefswandeling 1
33 17‑jan‑10 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Geeneindetocht 2
2009
26 27‑dec‑09 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Rode Neuzen Tocht 12
10 27‑dec‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wafelentocht en wisselbekertocht te Zottegem 38
35 27‑dec‑09 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Buggenhoutbos in wintertijd 2
30 26‑dec‑09 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Tussen Demer en Abdij 1
18 26‑dec‑09 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Eindejaarstocht 6
16 19‑dec‑09 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 3de Wintertocht 13
5 16‑dec‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek Jenevertocht Te LEEUWERGEM 30
3 29‑nov‑09 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Waterhoektocht 50
19 29‑nov‑09 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 26e Herfsttocht 7
17 22‑nov‑09 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Kaffeegieterstocht 9
3 18‑nov‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Velzeke 56
35 15‑nov‑09 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - 25ste Herfsttochten 2
32 15‑nov‑09 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 12de Moeseltocht 4
2 8‑nov‑09 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - WANDEL MEE DAG 2009 55
7 31‑okt‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Halloweentocht Zottegem 2009 43
11 31‑okt‑09 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 8e Halloweentocht 7
12 24‑okt‑09 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Heksentocht 3
20 22‑okt‑09 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Klavertje 3 2
5 21‑okt‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Sint Goriks Oudenhove 43
18 20‑okt‑09 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Midweek Herfsttocht 2009 2
6 18‑okt‑09 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - PLUS WANDELDAG 7
18 10‑okt‑09 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Ten Bunderentocht 8
5 30‑sep‑09 Wandelclub Herzele licentiehouder van Staplijst - Duivenboswandeling 24
17 20‑sep‑09 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Mahatma Gandhitocht 3
18 19‑sep‑09 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Herfstwandeling 3
6 16‑sep‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwisselbeker Herdenkingstocht Verstraeten Marc 30
32 6‑sep‑09 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Internationale Kwaktocht 18
18 23‑aug‑09 Wandelclub Herzele licentiehouder van Staplijst - Zomertocht 5
3 23‑aug‑09 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 38ste MARS DER VLAAMSE ARDENNEN 76
5 19‑aug‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - MIDWEEKWANDELING Te ERWETEGEM 25
19 9‑aug‑09 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Neigembostocht 12
15 8‑aug‑09 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Velodroomtocht 23
16 4‑aug‑09 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 38e Noordzeetocht 13
4 25‑jul‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Ten Berg Wandeling te Grotenbergen 59
35 21‑jul‑09 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - Zomertocht 21 Juli 2
5 15‑jul‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Dauw en midweekwandeling te Velzeke 54
8 14‑jul‑09 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 6de Zomertocht 18
17 12‑jul‑09 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Schiptrekkerstocht 11
15 10‑jul‑09 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 21e Guldensporentocht 1
23 28‑jun‑09 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 31e Vriendentocht 5
4 27‑jun‑09 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Guldensporentochten 49
19 20‑jun‑09 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - De Groene Lus 4
5 17‑jun‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te OOMBERGEN 45
23 14‑jun‑09 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pompeschitterstocht 9
18 23‑mei‑09 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Augustijnentocht 13
34 21‑mei‑09 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - Aspuurge Mei 2009 2
7 21‑mei‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 13de wisselbeker en15de Egmonttocht te Zottegem 68
8 10‑mei‑09 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - West Vlaamse Wandelhappening 63
37 3‑mei‑09 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 15de Sterrebostocht 8
7 3‑mei‑09 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - FAMILIALE MEI WANDELING 40
19 3‑mei‑09 Wandelclub Herzele licentiehouder van Staplijst - Lentewandeling 11
27 1‑mei‑09 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Meiklokjestocht 1 mei 2009 4
5 15‑apr‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Leeuwergem Bij Zottegem 32
18 13‑apr‑09 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 17de W.A.K. Tocht 15
17 12‑apr‑09 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht van de Denderstreek 14
14 11‑apr‑09 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 14e Lange Nelle tocht 6
2 7‑apr‑09 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 3de HERDENKINGSTOCHT ERE VOORZITTER D. DECATELLE 31
22 4‑apr‑09 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 9de Lentetocht 9
2 28‑maa‑09 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - WANDELDAG MET EI KONINGIN 70
24 28‑maa‑09 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pater Lievenstocht 10
29 22‑maa‑09 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Lentevossentocht 36
6 18‑maa‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Zottegem Hemelrijk 43
38 15‑maa‑09 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 18 de Paardenvisserstocht 9
26 8‑maa‑09 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Tivolitocht 1
20 8‑maa‑09 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE licentiehouder van Staplijst - Kriek en Mattentochten 17
14 7‑maa‑09 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - M.P.I. Tocht 36
14 28‑feb‑09 Wandelclub Herzele licentiehouder van Staplijst - Bacchustocht 8
6 18‑feb‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - MIDWEEKWANDELING TE STRIJPEN Bij Zottegem 41
7 17‑feb‑09 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 2de GEUZENWANDELING 14
14 7‑feb‑09 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 10e Rooie Neuzentocht 11
36 1‑feb‑09 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 14de Pannenkoekentocht 1
11 31‑jan‑09 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht, 6de Herdenkingstocht Patrick LeJeu 17
5 27‑jan‑09 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 1ste SNEEUWKLOKJESTOCHT 17
5 21‑jan‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Te SINT GORIKS OUDENHOVE 49
2008
7 28‑dec‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wafelentocht en wisselbekertocht te Zottegem 72
25 28‑dec‑08 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Rode Neuzentocht 11
15 27‑dec‑08 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Eindejaarstocht 13
9 21‑dec‑08 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Worteltocht 20
11 20‑dec‑08 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 2de Wintertocht 29
3 17‑dec‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Jenevertocht te Leeuwergem 36
24 13‑dec‑08 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Mechelen in kerstsfeer en in den doenker 4
6 30‑nov‑08 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Waterhoektocht 40
16 30‑nov‑08 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 25e Herfsttocht 9
4 19‑nov‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Te VELZEKE 43
27 16‑nov‑08 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 11de Moeseltocht 9
30 16‑nov‑08 Club Ahoy-De Natuurvrienden licentiehouder van Staplijst - 19e Herfstwandeling 2008 4
16 15‑nov‑08 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Heksentocht 5
4 9‑nov‑08 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - WANDEL MEE DAG 40
6 31‑okt‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Halloweentocht Zottegem 2008 49
10 25‑okt‑08 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 7de Halloweentocht 13
13 19‑okt‑08 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Kaffeegieterstocht 13
4 15‑okt‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Sint Goriks Oudenhove 29
23 11‑okt‑08 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Ten Bunderentocht 6
18 20‑sep‑08 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Herfstwandeling 1
6 17‑sep‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 7de herdenkingstocht Verstraeten Marc wisselbeker 38
40 7‑sep‑08 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Internationale Kwaktocht 6
18 26‑aug‑08 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 4de Kermistocht 2
4 24‑aug‑08 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 37ste MARS DER VLAAMSE ARDENNEN 107
7 20‑aug‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te ERWETEGEM 22
43 17‑aug‑08 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Hartje der Kempen 2008 3
14 9‑aug‑08 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 12e Velodroomtocht 25
23 5‑aug‑08 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 37e Noordzeetocht 5
3 26‑jul‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - TEN BERG Wandeling te Grotenberge 58
34 21‑jul‑08 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - Herdenkingstocht 32 jaar waterramp 2
3 16‑jul‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Dauwtocht Velzeke Ruddershove 51
20 13‑jul‑08 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Schiptrekkerstocht 10
14 11‑jul‑08 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 20e Guldensporentocht 2
10 8‑jul‑08 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 5de Zomertocht 7
20 29‑jun‑08 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 30e Vriendentocht 10
5 18‑jun‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Grotenberge Strijpen 34
30 15‑jun‑08 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - De Groene Lus 1
22 8‑jun‑08 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 7de Pompeschitterstocht 23
14 25‑mei‑08 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Ganzenroute 4
14 24‑mei‑08 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Augustijnentocht 7
5 21‑mei‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Oombergen 35
3 20‑mei‑08 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - FAMILIALE MEI WANDELING 34
8 11‑mei‑08 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - West Vlaamse Wandelhappening 42
31 4‑mei‑08 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 14de Sterrebostocht 5
8 1‑mei‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 12de Wisselbeker en 14de Egmonttocht te zottegem 48
22 16‑apr‑08 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Klavertje 1 2
6 16‑apr‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandel TE ERWETEGEM BIJ ZOTTEGEM 31
27 13‑apr‑08 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht van de Denderstreek 9
21 12‑apr‑08 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 13e Lange Nelletocht 1
1 8‑apr‑08 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 2de HERDENKINGSTOCHT ERE VOORZITTER D. DECATELLE 58
23 5‑apr‑08 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 8 ste Lentetocht 12
34 29‑maa‑08 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Bolderbergtocht 2
5 29‑maa‑08 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - WANDELDAG MET EI KONINGIN 86
20 24‑maa‑08 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 16de W.A.K. Tocht 11
35 23‑maa‑08 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Lentevossentocht 21
18 22‑maa‑08 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pater Lievenstocht 16
6 19‑maa‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandel TE VELZEKE BIJ ZOTTEGEM 31
19 16‑maa‑08 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - 20ste Koud hé tocht Haacht 2
41 16‑maa‑08 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 17de Paardenvisserstocht 2
14 1‑maa‑08 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - M.P.I. Tocht 10
14 24‑feb‑08 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Nat. Wandeldag 2008 112
6 20‑feb‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandel HEMELRIJK ZOTTEGEM 38
3 19‑feb‑08 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - GEUZENWANDELING 2008 32
31 3‑feb‑08 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 13de Pannenkoekentocht 11
20 2‑feb‑08 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 9e Rooie Neuzentocht 6
9 26‑jan‑08 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht 5de Patrick LeJeune 22
5 16‑jan‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandel Sint Goriks Oudenhove 27
19 5‑jan‑08 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Buggenhoutbos in wintertijd 8
2007
7 30‑dec‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wisselbekertocht en wafelentocht 82
4 29‑dec‑07 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Duizend Lichtjes Tocht 56
22 29‑dec‑07 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Eindejaarstocht 1
14 22‑dec‑07 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Kersttocht 26
7 19‑dec‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Jenevertocht te Leeuwergem 33
19 16‑dec‑07 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Worteltocht 13
31 15‑dec‑07 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Mechelen in kerstsfeer en in den doenker 2
25 15‑dec‑07 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 1ste Wintertocht 23
6 21‑nov‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Velzeke 31
35 18‑nov‑07 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - Moeseltocht 6
3 18‑nov‑07 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 24 ste Herfsttocht 96
3 4‑nov‑07 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - WANDEL MEE DAG 48
6 31‑okt‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Halloweentocht Zottegem 2007 47
18 27‑okt‑07 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 6de Halloweentocht 7
17 21‑okt‑07 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Kaffeegieterstocht 5
5 17‑okt‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Sint Goriks Oudenhove 21
18 16‑okt‑07 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Midweek Herfsttocht 2007 2
23 13‑okt‑07 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Ten Bunderentocht 3
16 19‑sep‑07 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Tivolitocht 1
9 19‑sep‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwisselb. Herdenkingstocht Marc Verstraeten 26
18 15‑sep‑07 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Herfstwandeling 3
11 5‑sep‑07 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Midweektocht 5
36 2‑sep‑07 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Internationale Kwaktocht 12
14 28‑aug‑07 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 3de Kermistocht 7
3 19‑aug‑07 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 36ste MARS DER VLAAMSE ARDENNEN 90
20 18‑aug‑07 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Velodroomtocht 19
25 12‑aug‑07 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Neigembostocht 3
6 8‑aug‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wandeling te Erwetegem 33
16 7‑aug‑07 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 36e Noordzeetocht 9
3 28‑jul‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wandeling te Grotenberge speelplein 67
3 18‑jul‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Velzeke Dauwtocht 57
12 11‑jul‑07 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 19de Guldensporentocht 12
12 10‑jul‑07 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - zomertocht 5
28 8‑jul‑07 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Schiptrekkerstocht 4
19 30‑jun‑07 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Sport voor Allen tocht 4
21 24‑jun‑07 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 29ste Vriendentocht 6
6 20‑jun‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Oombergen 22
23 10‑jun‑07 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 6de Pompeschitterstocht 7
9 30‑mei‑07 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - De Ganzenroute 13
13 26‑mei‑07 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Augustijnentocht 16
8 17‑mei‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 11e Wisselbeker en 13de Egmonttocht 56
8 13‑mei‑07 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - West Vlaamse Wandelhappening 62
35 6‑mei‑07 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 13de Sterrebostocht 9
2 6‑mei‑07 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - FAMILIALE MEI WANDELING 62
22 29‑apr‑07 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Auti tocht 1
8 18‑apr‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Erwetegem 28
18 14‑apr‑07 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 12de Lange Nelletocht 4
12 9‑apr‑07 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 15de W.A.K. Tocht (Wisselbekertocht) 29
20 8‑apr‑07 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht vd Denderstreek 13
17 7‑apr‑07 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 6de Lentetocht 2007 18
3 3‑apr‑07 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 1ste HERDENKINGSTOCHT ERE VOORZITTER D. DECATELLE 20
48 25‑maa‑07 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Lentevossentocht 9
3 24‑maa‑07 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - WANDELDAG MET EI KONINGIN 96
19 24‑maa‑07 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pater Lievenstocht 14
5 21‑maa‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te VELZEKE 35
31 18‑maa‑07 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 16e Paardenvisserstocht 4
18 3‑maa‑07 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - M.P.I. Tocht 4
5 21‑feb‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Sint Goriks Oudenhove 35
42 4‑feb‑07 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 12de Pannenkoekentocht 2007 1
23 3‑feb‑07 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 8ste Rooie Neuzentocht 12
13 27‑jan‑07 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht 4de Herdenkingstocht P. LeJeune 13
4 17‑jan‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Leeuwergem 36
15 6‑jan‑07 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Buggenhoutbos in wintertijd 18
2006
15 30‑dec‑06 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Eindejaarstocht 6
7 30‑dec‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wafelentocht Zottegem 32
7 20‑dec‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Leeuwergem JENEVERTOCHT 31
14 17‑dec‑06 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Worteltocht 13
22 16‑dec‑06 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Mechelen in kerstsfeer en in den doenker 10
23 19‑nov‑06 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 23ste Herfsttocht 2
19 18‑nov‑06 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Heksentocht 2
5 15‑nov‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te ERWETEGEM 45
6 5‑nov‑06 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - WANDEL MEE DAG 24
5 31‑okt‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Halloweentocht Zottegem 2006 51
15 28‑okt‑06 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 5de Halloweentocht 9
8 22‑okt‑06 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Waterhoektocht 58
3 18‑okt‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Sint Goriks Oudenhove 39
18 15‑okt‑06 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Kaffeegieterstocht 11
13 7‑okt‑06 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 6de Ten Bunderentocht 9
14 22‑sep‑06 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 10de kermistocht 5
5 20‑sep‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 5de Herdenkingstocht Marc Verstraeten 2006 30
17 16‑sep‑06 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Herfstwandeling 5
11 6‑sep‑06 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Midweektocht 2
28 3‑sep‑06 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Internationale Kwaktocht 17
4 20‑aug‑06 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 35ste MARS DER VLAAMSE ARDENNEN 104
2 16‑aug‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Leeuwergem 37
13 14‑aug‑06 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 10de Velodroomtocht 7
21 13‑aug‑06 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Neigembostocht 6
12 1‑aug‑06 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 35e Noordzeetocht 12
4 29‑jul‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wandeling Ten Berg Grotenberge 60
3 19‑jul‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Dauw en Midweekwandeling te Velzeke 30
13 11‑jul‑06 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Derde Zomertocht 4
11 11‑jul‑06 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 19e Guldensporentocht 9
25 9‑jul‑06 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Schiptrekkerstocht 2
19 25‑jun‑06 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 28ste Vriendentocht 3
3 24‑jun‑06 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Guldensporentochten 48
5 21‑jun‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Zottegem te Oombergen 30
19 11‑jun‑06 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 5de Pompeschitterstocht 9
11 31‑mei‑06 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Midweektocht 6
17 27‑mei‑06 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Augustijnentocht 3
7 25‑mei‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 10de wisselbekertocht en 12de Egmonttocht 49
7 17‑mei‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Herzele Sint Lievens Essen 20
6 14‑mei‑06 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - 10de West Vlaamse Wandelhappening 68
9 10‑mei‑06 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - De Ganzenroute 15
7 7‑mei‑06 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - FAMILIALE MEI WANDELING 29
36 1‑mei‑06 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Meiklokjestocht K7zevenmaalkempen 2
7 19‑apr‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Zottegem te Leeuwergem 24
20 17‑apr‑06 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 14de WAK TOCHT (Wisselbekertocht) 20
24 9‑apr‑06 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht der Denderstreek 18
17 8‑apr‑06 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 11de Lange Nelletocht 4
17 1‑apr‑06 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 6de Lentetocht 9
26 25‑maa‑06 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 10de Pater Lievenstocht 6
37 19‑maa‑06 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 15e Paardenvisserstocht 7
5 15‑maa‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Zottegem HEMELRIJK 49
11 4‑maa‑06 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - MPI Tocht 19
49 26‑feb‑06 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - Nationale Wandeldag 17
3 15‑feb‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Sint Goriks oudenhove 16
21 4‑feb‑06 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 7de Rooie Neuzentocht 6
18 28‑jan‑06 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht 3de Herdenkingstocht P. LeJeune 11
4 18‑jan‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweektocht Zottegem Velzeke 47
2005
7 26‑dec‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wafelentocht te Zottegem 32
13 25‑dec‑05 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - EINDEJAARSTOCHT 16
7 21‑dec‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Leeuwergem Jenevertocht 30
13 18‑dec‑05 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Worteltocht 9
13 17‑dec‑05 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 5de Roeselare in Kerstsfeer 10
27 20‑nov‑05 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 8ste Moeseltocht 13
21 20‑nov‑05 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 22ste Herfsttocht 11
6 16‑nov‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Zottegem 24
4 6‑nov‑05 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - WANDEL MEE DAG 35
6 31‑okt‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Halloweentocht Zottegem 2005 64
16 29‑okt‑05 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 4de Halloweentocht 11
12 23‑okt‑05 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - waterhoektocht 44
2 19‑okt‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Strijpen 53
19 16‑okt‑05 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Kaffeegieterstocht 8
24 8‑okt‑05 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 5de Ten Bunderentocht 4
11 23‑sep‑05 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 9de Kermistocht 8
8 21‑sep‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 4de Midweek Herdenkingstocht Verstraeten Marc 22
15 17‑sep‑05 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - HERFSTWANDELING 7
6 7‑sep‑05 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Midweektocht september 16
18 30‑aug‑05 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 1ste Kermistocht 2
3 21‑aug‑05 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - MARS DER VLAAMSE ARDENNEN 92
4 17‑aug‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Sint Goriks Oudenhove 50
17 14‑aug‑05 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Neigembostocht 14
17 12‑aug‑05 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 9de Velodroomtocht 2
7 2‑aug‑05 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 34ste Noordzeetocht 24
3 30‑jul‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wandeling TEN BERG Grotenberge 72
5 20‑jul‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Dauw en Midweekwandeling te Velzeke 43
14 12‑jul‑05 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Tweede Zomertocht 4
17 10‑jul‑05 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Schiptrekkerstocht 15
20 26‑jun‑05 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 27e Vriendentocht 5
7 25‑jun‑05 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Guldensporentocht 60 km 5
3 25‑jun‑05 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Guldensporentocht 59
23 19‑jun‑05 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - De Groene Lus 2
17 19‑jun‑05 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 4de Sint Antoniustocht 6
3 15‑jun‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Oombergen 60
13 12‑jun‑05 WSV Wetteren licentiehouder van Staplijst - 12de Herdenkingstocht Alfons De Maesschalck 20
10 12‑jun‑05 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 4de Pompeschitterstocht 29
8 1‑jun‑05 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Midweektocht juni 9
14 28‑mei‑05 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Augustijnentocht 9
5 18‑mei‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Strijpen 34
2 16‑mei‑05 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - FAMILIALE MEI WANDELING 57
11 11‑mei‑05 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Ganzenroute 7
31 5‑mei‑05 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Meiklokjestocht 2005 2
4 5‑mei‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 11de Egmonttocht; 9de wisselbekertocht 110
9 1‑mei‑05 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - West Vlaamse Wandelhappening 63
5 20‑apr‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Sint Lievens Esse Bij Herzele 36
8 10‑apr‑05 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht van de Denderstreek 61
14 9‑apr‑05 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - Lange Nelletocht 4
23 2‑apr‑05 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 5de Lentetocht 22
20 28‑maa‑05 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 13de WAK TOCHT (Wisselbekertocht) 21
13 26‑maa‑05 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 9de pater Lievenstocht 29
41 20‑maa‑05 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - Paardenvisserstocht 16
4 16‑maa‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Erwetegem 56
15 5‑maa‑05 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - MPI Tocht 6
7 27‑feb‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - NATIONALE WANDELDAG Oost Vlaanderen ZOTTEGEM 131
2 16‑feb‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te St Goriks Oudenhove 78
5 22‑jan‑05 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht, 2de Herdenkingst. P. LeJeune 30
2 19‑jan‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Velzeke 70
31 16‑jan‑05 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - 17de Koud hé tocht 2
2004
8 26‑dec‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wafelentocht 38
22 19‑dec‑04 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Worteltocht 6
4 15‑dec‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Leeuwergem 40
14 21‑nov‑04 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - Herfsttocht Wenduine 10
2 17‑nov‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te St Goriks Oudenhove 49
23 13‑nov‑04 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Heksentocht 3
25 30‑okt‑04 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - Halloweentocht 2
4 29‑okt‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Halloweentocht Zottegem 2004 78
5 24‑okt‑04 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Waterhoektocht 79
3 20‑okt‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Sint Antelinks 32
19 17‑okt‑04 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Kaffeegieterstocht 3
10 22‑sep‑04 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Tivolitocht 1
3 15‑sep‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 3de Midweek Herdenkingstocht Verstraeten Marc 42
10 8‑sep‑04 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Midweektocht sept 9
4 18‑aug‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Erwetegem 39
33 15‑aug‑04 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Hartje der Kempen 3
16 8‑aug‑04 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Neigembostocht 10
9 3‑aug‑04 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - Noordzeetocht 18
4 31‑jul‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Ten berg 67
4 21‑jul‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Dauw en Midweekwandeling te Velzeke 64
24 11‑jul‑04 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Schiptrekkerstocht 2
21 11‑jul‑04 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - Guldensporentocht 4
28 20‑jun‑04 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - De Groene Lus 2
17 20‑jun‑04 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 26ste Vriendentocht 7
2 16‑jun‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Sint Lievens Esse 44
13 2‑jun‑04 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Midweektocht 1
34 20‑mei‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 10de Egmonttocht; 8ste Wisselbekertocht 10
5 9‑mei‑04 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - West Vlaamse Wandelhappening 81
15 2‑mei‑04 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Ganzenroute 4
28 1‑mei‑04 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Meiklokjestocht 2004 4
3 21‑apr‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Oombergen 55
17 11‑apr‑04 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht van de Denderstreek 22
13 10‑apr‑04 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - Lange Nelletocht 9
26 21‑maa‑04 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - Paardenvisserstocht 26
3 17‑maa‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Strijpen 63
5 18‑feb‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Erwetegem 57
12 24‑jan‑04 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht, 1ste Herdenkingstocht P. LeJeune 15
2 21‑jan‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Velzeke 70
9 1‑jan‑04 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - Nieuwjaarstocht 6
2003
18 21‑dec‑03 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Worteltocht 3
13 15‑nov‑03 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Heksentocht 12
8 4‑okt‑03 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Kaffeegieterstocht 17
16 10‑aug‑03 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Neigembostocht 14
9 20‑jul‑03 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Schiptrekkerstocht 12
29 15‑jun‑03 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - De Groene Lus 2
8 26‑apr‑03 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Kom op tegen Kankertocht 5
21 13‑apr‑03 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht van de Denderstreek 31
9 25‑jan‑03 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht 24
2002
16 15‑dec‑02 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Worteltocht 15
9 16‑nov‑02 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Heksentocht 19
10 5‑okt‑02 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Kaffeegieterstocht 6
22 11‑aug‑02 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Neigembostocht 9
7 21‑jul‑02 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Schiptrekkerstocht 17
15 5‑mei‑02 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Ganzenroute 1
9 14‑apr‑02 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht van de Denderstreek 80
11 26‑jan‑02 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht 9
In Totaal 15756 wandelaars op 816 wandelingen.
In totaal 15756 wandelaars
WANDELKALENDER
Volg ons op...
Staplijst Op Twitter Staplijst Op Facebook
Vertel anderen over deze pagina
Share |
Selectie van de clubs...
... andere logo's op elke pagina ...
WSV Wetteren AKTIVIA AKTIVIA 010 WSV Egmont - Zottegem AKTIVIA AKTIVIA 163 Wandelclub Zandstappers v.z.w. VWF VWF A044 De Waterhoekstappers - Heestert AKTIVIA AKTIVIA 345 WSV De StormVogels vzw Oostende AKTIVIA AKTIVIA 070 wandelmee.be VWF VWF A054 Velodroomvrienden Moorslede AKTIVIA AKTIVIA 347 Sterrebosstappers Roeselare AKTIVIA AKTIVIA 314 WSV De Sportvrienden vzw Ninove AKTIVIA AKTIVIA 087 Roosenberg Wandelclub - Waasmunster AKTIVIA AKTIVIA 029 Club Ahoy-De Natuurvrienden VWF VWF B055 VL.A.M. Ronse AKTIVIA AKTIVIA 007 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) AKTIVIA AKTIVIA 304 WSV De Vossen Buggenhout AKTIVIA AKTIVIA 139 Burchtstappers Herzele AKTIVIA AKTIVIA 422 JO-Ne Vijlen VVRS VVRS VL104 wsv.de Wandelende Krabben AKTIVIA AKTIVIA 369 KWB Zwijndrecht KWB-FALOS KWB-FALOS KWB-ZW WSV De Veldlopers EURO EURO NL-VELD WSV Schelle vzw VWF VWF A012 Reynaertstappers AKTIVIA AKTIVIA 150 Lachende Wandelaars Aalter AKTIVIA AKTIVIA 003 Koninklijk Feestcomite Oosteinde AKTIVIA AKTIVIA 159 Hachiko Dog Days VRIJ VRIJ EXTRA001 Stichting Wandel Organisatie Staphorst KNBLO-NL KNBLO-NL SWOS KFC Heusden VOETBAL VOETBAL KFCHEUSDEN KKROGent vzw - Mars Leger-Natie AKTIVIA AKTIVIA 065 WSV De Boskabouters VVRS VVRS VL049 WSV De Heikabouters VVRS VVRS VL064 Gunter Verbraekel Familiehappening AKTIVIA AKTIVIA 431 Reigerstappers Vinderhoute vzw AKTIVIA AKTIVIA 084 29 Bataljon Logistiek te Grobbendonk LEGER LEGER 29BATALJON Sinjorenstappers VWF VWF A031 AWSV Turnhout VWF VWF A005 KWB Schriek KWB-FALOS KWB-FALOS KWB-SCHRK Vallei van de Grote Nete vzw VRIJ VRIJ VVDGNETE KWB Wiekevorst KWB-FALOS KWB-FALOS KWB-WIEKE Stichting Kennedymars Rijsbergen 81996 KNBLO-NL KNBLO-NL 81996 KWB Westmeerbeek KWB-FALOS KWB-FALOS KWB-WESTMB Stichting Omloop Goeree-Overflakkee VRIJ VRIJ VRIJ39 Witloofstappers AKTIVIA AKTIVIA 518 t Beerke Beerse VWF VWF A018 Mars Leopold I VRIJ VRIJ MARSLEO1 De Schooiers vzw Wichelen AKTIVIA AKTIVIA 494 Wsv Horizon Opwijk AKTIVIA AKTIVIA 300 De Vaartlandstappers AKTIVIA AKTIVIA 110 Zelden Rust AKTIVIA AKTIVIA 261 Mechelse Gordel (Mefigo VZW) VRIJ VRIJ MEFIGO Oosterscheldestappers KNBLO-NL KNBLO-NL OSCHELDST Ravelse Wandelaars VWF VWF A060 KWB Merksplas KWB-FALOS KWB-FALOS KWB-MERKSP Maaseik GEMEENTE GEMEENTE MAASEIK-WA Dragonders Hasselt VVRS VVRS V.L027 Dartels AKTIVIA AKTIVIA 516 Wandel Mee Ruisbroek vzw AKTIVIA AKTIVIA 151 Ibis Puurs vzw AKTIVIA AKTIVIA 093 Walk2gether nrd-antw nrd-antw walk2geth KWK Meerhout KWB-FALOS KWB-FALOS KWB_MEERHT VC Power VOLLEYBAL VOLLEYBAL VCPOWER Partnerwalk VVRS VVRS V.L106 WSV Beekakkers Beerse VZW VWF VWF A011 Wsv Heikneuters vzw Genk VWF VWF L006 Wandelteam 66 De Doetjes OTW OTW DOETJES Padstappers Geraardsbergen AKTIVIA AKTIVIA 135 Toerisme Merksplas Toerisme G Toerisme G MERKSPLAS Ijsetrippers Overijse VWF VWF B025 Internationale Tweedaagse AKTIVIA AKTIVIA 024 WSV De Keignaerttrippers Oostende AKTIVIA AKTIVIA 011 Blijf Jong Genebos VVRS VVRS V.L044(weg De Winkelse Stappers AKTIVIA AKTIVIA 323 KWK Deuzeld Schoten KWB-FALOS KWB-FALOS KWB_DEUZEL Hondenschool Molenheide VRIJ VRIJ HSMOLENH De Gelliker Galliaren VVRS VVRS V.L057 Wandelclub Opsinjoorke Mechelen AKTIVIA AKTIVIA 129 KWB Heist-Statie KWB-FALOS KWB-FALOS KWB_HEISTS De textieltrekkers vzw Vichte AKTIVIA AKTIVIA 361 Scheldestappers AKTIVIA AKTIVIA 105 Hanske de Krijger AKTIVIA AKTIVIA 233 Ouderkring Bovekerke EXTRA EXTRA OUDERKRING Demerstappers Bilzen VWF VWF L080 Mirakelstappers AKTIVIA AKTIVIA 332 Heuvellandstappers AKTIVIA AKTIVIA 089 Feestcomité 2 Mater VRIJ VRIJ 2mater Anjertrippers VVRS VVRS V.L038 Distributiecentrum wisselstukken uit Berlaar Militie mil mil mil Wandelclub Sint-Pieters-Leeuw VWF VWF B028 De Engeltjes vzw VRIJ VRIJ ENGEL Groep T Singel AKTIVIA AKTIVIA 257 Wandelsportvereniging Eurek@ VVRS VVRS V.L102 AC Herentals VRIJ VRIJ achertals St. Michielstappers VWF VWF A035 Terug op Stap Hasselt VWF VWF L071 Les Diables Rouges FFBMP FFBMP NA050 Edese 4 daagse NL NL swzn Mosselstappers VVRS VVRS V.O102 Bosgeuzen Voorkempen VWF VWF A006 Hondenwandelclub Walking Dogs VRIJ VRIJ WALKDOGS Pasar Herne 2017 PASAR PASAR PAS2017 wsv Holsbeek VVRS VVRS V.B043 WSV Club 76 Merksem vzw VWF VWF A007 KWB Booischot KWB-FALOS KWB-FALOS KWB_BOOIS WSP Heverlee-Leuven vzw VWF VWF B005 wsv Milieu 2000 Lommel VVRS VVRS V.L043 Rondje Tilburg KNBLO KNBLO NLTILB KWB Halveweg Zonhoven KWB-FALOS KWB-FALOS KWB_ZONHOV Euregio Marching Trophy (EMT) MIX MIX EMT Wandel Sportclub Langdorp vzw VWF VWF B006 Blijf Jong Genebos VVRS VVRS VL044 Burchtstappers Herzele VWF VWF O002 De Mijnlamp Beringen vzw VWF VWF L072 Buurtvereniging De Keienkletsers Megen NL NL keienklets Harmoniestappers Mol VVRS VVRS VA101 Benefiet Wandelen voor MS VRIJ VRIJ VRIJ116 Lions Club Damme Zwin VRIJ VRIJ VRIJ117 Gezinsbond Ekeren VRIJ VRIJ VRIJ118 VZW Run for LCH VRIJ VRIJ VRIJ119 Horizon Donk vzw VWF VWF L066 WSV De Dommeltrippers vzw VVRS VVRS VL032 Lier800 VRIJ VRIJ VRIJ122 Kempense Meren vzw VRIJ VRIJ VRIJ123 Sporton vzw VWF VWF B041 ATV Antwerpse Televisie VRIJ VRIJ VRIJ125 WSV Leuven VWF VWF B031 Sans Soucis Ghlin FFBMP FFBMP HT029 Wandelclub AVIAT Sint-Truiden vzw VVRS VVRS VL028 Dierbaar Natuurlijk VRIJ VRIJ VRIJ129 KV Reservisten Vlaams Brabant VWF VWF B013 Maasdijk Marathon NL NL NL131 vzw Canisha VRIJ VRIJ VRIJ132 TJAK Tielen VRIJ VRIJ VRIJ133 Wandelclub Hoegaarden VRIJ VRIJ VRIJ134 WSV 10 W Tac vzw VWF VWF l083 De Dappere Bottinekes VWO VWO VWO077 PBK West-Vlaanderen AKTIVIA AKTIVIA 900 PBK Antwerpen AKTIVIA AKTIVIA 901 PBK Vlaams-Brabant AKTIVIA AKTIVIA 902 PBK Oost-Vlaanderen AKTIVIA AKTIVIA 903 Vzw Wandelclub De Duintrappers Westende AKTIVIA AKTIVIA 008 W.S.V. DE MOEDIGE WANDELAARS BEERNEM VZW AKTIVIA AKTIVIA 009 W.S.K. MARKE V.Z.W. AKTIVIA AKTIVIA 012 Wandelclub Kadee Bornem AKTIVIA AKTIVIA 018 W.S.V. OLYMPIC DEURNE AKTIVIA AKTIVIA 020 Wandelklub De Lachende Klomp vzw AKTIVIA AKTIVIA 025 Singelwandelaars Strombeek-Bever AKTIVIA AKTIVIA 033 OMLOOP KLUISBERGEN V.Z.W. AKTIVIA AKTIVIA 034 De Pajotten Hekelgem AKTIVIA AKTIVIA 038 W.S.V. Hoeksen Hamme AKTIVIA AKTIVIA 040 MERKSEMSE WANDELCLUB DE STROBOEREN V.Z.W. AKTIVIA AKTIVIA 056 GODELIEVESTAPPERS RUDDERVOORDE VZW AKTIVIA AKTIVIA 059 W.S.V. Wervik AKTIVIA AKTIVIA 061 W.S.V. De Kadees Aalst AKTIVIA AKTIVIA 063 W.S.V. T FLUITEKRUID WOLVERTEM AKTIVIA AKTIVIA 096 WSJV NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT V.Z.W AKTIVIA AKTIVIA 100 Florastappers Gent VZW AKTIVIA AKTIVIA 103 Wandelclub De Marktrotters Herne VZW AKTIVIA AKTIVIA 114 De Wase Steinbockvrienden St.-Niklaas AKTIVIA AKTIVIA 116 W.S.V. Buitenbeentjes Landegem AKTIVIA AKTIVIA 120 WANDELCLUB KOEKELARE V.Z.W. AKTIVIA AKTIVIA 127 WANDELCLUB CRACKS WOLVERTEM AKTIVIA AKTIVIA 130 WANDELCLUB VIER OP EEN RIJ GROOT-ZEDELGEM AKTIVIA AKTIVIA 137 HOUTHEIMSTAPPERS STEENOKKERZEEL AKTIVIA AKTIVIA 138 A.T.B. De Natuurvrienden Deinze AKTIVIA AKTIVIA 140 DE MOTESTAPPERS KOEKELARE AKTIVIA AKTIVIA 142 DE KWARTELS GROOT-ASSENEDE AKTIVIA AKTIVIA 143 Wandelclub Kruikenburg AKTIVIA AKTIVIA 147 Wandelclub  De Smokkelaars Stekene AKTIVIA AKTIVIA 149 R.W.K. DE MORGENSTOND HUMBEEK AKTIVIA AKTIVIA 161  OCHTENDGLOREN  KAPELLE OP DEN BOS AKTIVIA AKTIVIA 164 DE RUSTIGE BOS-STAPPERS JABBEKE AKTIVIA AKTIVIA 178 DE WITSOONE STAPPERS KROMBEKE AKTIVIA AKTIVIA 180 Wandelklub Temse AKTIVIA AKTIVIA 182 WANDELCLUB KADDISH AKTIVIA AKTIVIA 192 Organisatiecomité de 100 km van Ieper AKTIVIA AKTIVIA 194 W.S.V. LAND VAN RHODE AKTIVIA AKTIVIA 196 WANDELCLUB DE ZILVERDISTEL AKTIVIA AKTIVIA 200 Gasthofstappers Sint-Gillis AKTIVIA AKTIVIA 201 Feestcomité De Marollen Sijsele AKTIVIA AKTIVIA 202 WANDELCLUB  DE WESTHOEKSTAPPERS  AKTIVIA AKTIVIA 205 Gezinswandelclub Nooit Moe Boezinge AKTIVIA AKTIVIA 207 GITSE WANDELCLUB  VOETJE VOOR VOETJE  AKTIVIA AKTIVIA 216 De 12 Uren van Lauwe AKTIVIA AKTIVIA 217 W.S.V. SPORTRAAD BEVEREN AKTIVIA AKTIVIA 218 Wandelclub De Slak Leest AKTIVIA AKTIVIA 225 W.J.C. DENDERKLOKJES LEBBEKE AKTIVIA AKTIVIA 226 FAMILIES HELPEN FAMILIES AKTIVIA AKTIVIA 237 W.S.V. De Brigandtrotters AKTIVIA AKTIVIA 245 W.S.V. DE HOPBELLETJES OPWIJK AKTIVIA AKTIVIA 252 Warden Oom Stappers AKTIVIA AKTIVIA 256 ROAD RUNNERS TORHOUT VZW AKTIVIA AKTIVIA 271 OP EN ROND TIEGEMBERG AKTIVIA AKTIVIA 274 De Margrietestappers AKTIVIA AKTIVIA 276 Wandelclub Roal Benti AKTIVIA AKTIVIA 278 Everbeekse Wandeltochten VZW AKTIVIA AKTIVIA 282 W.S.V. De Sluisstappers AKTIVIA AKTIVIA 286 WANDELCLUB DE ST.-JANSSTAPPERS AKTIVIA AKTIVIA 287 V.Z.W. VREDESEILANDEN AKTIVIA AKTIVIA 297 W.K. Maldegem AKTIVIA AKTIVIA 302 W.T.C. NIEUWPOORT AKTIVIA AKTIVIA 303 V.Z.W. DE NACHT AKTIVIA AKTIVIA 311 DURMESTAPPERS AKTIVIA AKTIVIA 313 PASAR OOSTKAMP AKTIVIA AKTIVIA 318 W.S.V. DE COLLIEMOLEN OOSTNIEUWKERKE-STADEN AKTIVIA AKTIVIA 328 W.S.V. DE MOLENSTAPPERS RUISELEDE AKTIVIA AKTIVIA 330 K.W.B. LAARNE AKTIVIA AKTIVIA 331  T WYNGAERTTREINTJE ANTWERPEN AKTIVIA AKTIVIA 333 W.S.V. De Kadodders Sint-Katelijne-Waver V.Z.W. AKTIVIA AKTIVIA 349 De Heidetochten Kester-Gooik AKTIVIA AKTIVIA 358 Halfoogstvrienden Bellingen AKTIVIA AKTIVIA 360 De Trompe Deerlijk AKTIVIA AKTIVIA 364 De Chatons Ronse AKTIVIA AKTIVIA 376 VWV De Ttrekvogels Boekhoute AKTIVIA AKTIVIA 383 VREUGDESTAPPERS HULDENBERG AKTIVIA AKTIVIA 386 DE SPARTASTAPPERS ARDOOIE AKTIVIA AKTIVIA 391 WSV Schorrestappers AKTIVIA AKTIVIA 402 Groen-Wit Oostmalle AKTIVIA AKTIVIA 405 Leopold I-Stappers AKTIVIA AKTIVIA 406 WSV DE NATUURVRIENDEN - ZOERSEL VZW AKTIVIA AKTIVIA 410 DE 7MIJL-STAPPERS MOORSELE AKTIVIA AKTIVIA 411 Kreketrekkers Kortemark AKTIVIA AKTIVIA 412 Watewystappers Tielt AKTIVIA AKTIVIA 423 DE MEEPAKKERS AKTIVIA AKTIVIA 424 Lennikse Windheren AKTIVIA AKTIVIA 427 Brugse Metten Wandelclub AKTIVIA AKTIVIA 429 COMITE KASSEIFEESTEN ZEGELSEM AKTIVIA AKTIVIA 432 De Tervaete Stappers Keiem AKTIVIA AKTIVIA 439 W.V. VOOR DE WIND AKTIVIA AKTIVIA 440 W.S.C. KLAVERTJE VIER AKTIVIA AKTIVIA 447 STAP VOORUIT AKTIVIA AKTIVIA 448 BOERENKRIJGSTAPPERS OVERMERE AKTIVIA AKTIVIA 450 EEKSKE STAPPERS AKTIVIA AKTIVIA 461 LEVENSLIJN TEAM DAMME AKTIVIA AKTIVIA 463 SCOTA WANDELCLUB SCHOTEN AKTIVIA AKTIVIA 464 DE KLINKERCLUB AKTIVIA AKTIVIA 469 Wandelclub Hoger Op Woumen AKTIVIA AKTIVIA 473 DE SPIEGELSTAPPERS IEPER AKTIVIA AKTIVIA 492 AVIFLORASTAPPERS INGELMUNSTER AKTIVIA AKTIVIA 493 OOSTNIEUWKERKSE STAPPERS AKTIVIA AKTIVIA 496 Guldenbergstappers Wevelgem AKTIVIA AKTIVIA 499 SWITCHBACK MEMORIAL MARCH-CLUB MALDEGEM AKTIVIA AKTIVIA 501 W.S.V. Vakantiegenoegens Zulte AKTIVIA AKTIVIA 502 Bavostappers Bavikhove AKTIVIA AKTIVIA 504 De Sportmanvrienden AKTIVIA AKTIVIA 509 Ons Erf Stappers AKTIVIA AKTIVIA 514 HVARTS VZW AKTIVIA AKTIVIA 521 WANDELCLUB ZWEVEGEM-KAPPAERT AKTIVIA AKTIVIA 522 t Wandel Voetje AKTIVIA AKTIVIA 526 wsv De Dauwstappers VWF VWF A033 wandelsport-snjb KNBLO (NL) KNBLO (NL) SNJB Landelijke Gilde VRIJ VRIJ VRIJ1529 De Vriendenkring Kortijs - Gingelom VVRS VVRS V.L108 Wandelende Noordzee Boys AKTIVIA AKTIVIA 072 Het groene ventiel VRIJ VRIJ GVENT Wandel Mee Brueghel vzw VVRS VVRS VL069 De Bollekens Rotselaar VVRS VVRS VB018 Wandelclub Mondpaco VWF VWF L088
< Clubnaam >
Statistieken op 24-okt-2015
159 licentiehouders (welke?)
In het Staplijst-wandelarchief:
1048 uitslagen (welke?)
42 uitslagen in 2015 (welke?)
Grafiek ...

- meer grafieken ? (bekijk ze)
- bijna 800 wandelclubs (welke?)
- bijna 50.000 gegevens

- 5 commentaren (lees ze)
- 31 foto's (bekijk ze)
STAPLIJST SOFTWARE
Slechts éénmalig aan te schaffen !

Gemakkelijk uw telling invoeren en opladen naar uw of onze site.

staplijst slechts 29 euro
Prijs geldig online bestellingen.
Klik op de knop om online te bestellen ...
En nog steeds blijven alle latere updates GRATIS!
SchermVoorbeeld
Belangrijke tags
licentiehouder, zottegem, egmont, wandelclub, aktivia, sportvrienden, ninove, oostende, stormvogels, midweekwandeling, kontent, velodroomvrienden, roeselare, moorslede, sterrebosstappers, ronse, tocht
Staplijst-nieuws
27 apr 12 Ook de wandelclub 't Singel uit Kaprijke met clubnummer Aktivia 257 heeft een licentie aangekocht. Welkom.
Versie 3.2.2 van Staplijst is vrijgegeven op 27 april 2012.
01 feb 12 We hebben al evenveel wandelingen in de wandelkalender van 2012 als we hadden in de wandelkalender van 2011.
26 jan 12 De 700e wandeluitslag is opgeladen naar ons wandelarchief!
Op naar de 800! Marching on! Wandelcool !
Versie 3.2 van Staplijst is vrijgegeven op 19 januari 2012.
29 dec 11 Op de valreep van 2011 zijn we verheugd dat één van de wandelclubs die haar wandelingen reeds invoerde in de wandelkalender besloten heeft om licentiehouder te worden. Welkom als 151e licentiehouder aan Blijf Jong Genebos.
20 dec 11 De kaap van 150 licentiehouders is bereikt! Wij verwelkomen 't Wandel Voetje als nieuwste licentiehouder.
9 okt 11 De 100e uitslag in één jaar (2011) is opgeladen in ons wandelarchief!.
14 sep 11 De wandelwiki bevat nu ook pagina's over wandelinitiatieven.
04 aug 11 De 600e wandeluitslag is opgeladen naar ons wandelarchief!
04 jul 11 Wij danken Aktivia voor het bestellen van 4 extra licenties voor hun provinciale bestuurskernen. Dit brengt het aantal licentiehouders op 149!
Versie 3.1 van Staplijst is vrijgegeven op maandag 16 mei 2011.
Lees hier de procedure om van versie 3 up te graden naar versie 3.1.
Linken naar wandelsites:
Volgt uw club hun voorbeeld ?
Onze partner
E.De.L.Com bvba
Maatwerk is betaalbaar ! Software- of internetproject ?
Contacteer voor een vrijblijvend gesprek !
info website
Deze pagina werd het laatst aangepast op 24-okt-2015 met de Sitestepper - 5.1.4.14325 ™ software.
webmaster
Staplijst is een hobbyproject van Erik De Laet
staplijst.com - staplijst.be - staplijst.nl - wandelkalender.be :: Copyright © 2004-2015 E.De.L.Com bvba :: Alle rechten voorbehouden :: voeg toe aan favorieten