105AKTIVIA

Wandelclub Scheldestappers

AKTIVIA 105

Komende wandelingen van de club Scheldestappers

Er zijn geen wandelingen aanwezig in de wandelkalender.

Voorbije wandelingen en grafieken van de club Scheldestappers als grafiek

Chart.

Waar zijn de wandelaars van de club Scheldestappers gaan wandelen?

Waar zijn de leden van Scheldestappers gaan wandelen ?

Resultaten voor de wandelclub met clubnummer '105'

Wandelclub Scheldestappers Zingem vzw licentiehouder van Staplijst - (AKTIVIA-105) zijn gaan wandelen bij ...
Plaats Datums Wandeling @ wandlrs
2016
6 17‑feb‑16 WSV Egmont - Zottegem - Midweek 46
2015
33 27‑dec‑15 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Rode neuzen tocht 5
8 27‑dec‑15 WSV Egmont - Zottegem - Wafelentocht 68
30 26‑dec‑15 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Wintertocht 1
25 20‑dec‑15 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 21STE AUGUST DE MAERETOCHT 1
6 16‑dec‑15 WSV Egmont - Zottegem - Jenevertocht 27
7 18‑nov‑15 WSV Egmont - Zottegem - Midweektocht 25
6 30‑okt‑15 WSV Egmont - Zottegem - Halloweentocht 53
27 24‑okt‑15 DE TERVAETE STAPPERS KEIEM licentiehouder van Staplijst - 1e Bethoosterse broekentocht 2
6 21‑okt‑15 WSV Egmont - Zottegem - Midweektocht 35
8 11‑okt‑15 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - PLUS WANDELDAG 31
26 10‑okt‑15 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Breugheltocht 2
5 16‑sep‑15 WSV Egmont - Zottegem - 14e Herdenkingstocht Marc Verstraeten 16
25 12‑sep‑15 DE TERVAETE STAPPERS KEIEM licentiehouder van Staplijst - 25ste Boterronde 6
11 1‑sep‑15 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - 8e weekdagtocht 2
6 19‑aug‑15 WSV Egmont - Zottegem - Midweektocht 42
31 8‑aug‑15 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Velodroomtocht 2
6 17‑jun‑15 WSV Egmont - Zottegem - Midweektocht Zottegem 39
26 14‑jun‑15 Wandelclub De Lachende Klomp vzw - Wase Poldertochten 7
33 14‑jun‑15 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - POMPESCHITTERSTOCHT 2
30 7‑jun‑15 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 24ste Heidetochten 11
11 30‑mei‑15 DE KADEES AALST - BBQ tocht 17
18 21‑mei‑15 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Sportobellotocht 2
8 20‑mei‑15 WSV Egmont - Zottegem - Midweektocht Sint Goriks Oudenhove 20
32 14‑mei‑15 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - Aspergewandeling 6
10 14‑mei‑15 WSV Egmont - Zottegem - 21e Egmonttocht 19e Wisselbekertocht 54
6 15‑apr‑15 WSV Egmont - Zottegem - Midweekwandeling te Zottegem 44
20 7‑apr‑15 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 22ste WIJNENDALEBOSTOCHT 3
12 6‑apr‑15 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 23e W.A.K. Tocht 30
36 6‑apr‑15 Wandelclub Kadee Bornem licentiehouder van Staplijst - 46ste Paastochten 1
18 29‑maa‑15 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 16de Camtocht 3
28 28‑maa‑15 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pater Lievenstocht 5
7 18‑maa‑15 WSV Egmont - Zottegem - Midweekwandeling Te Strijpen 37
19 8‑maa‑15 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE - KRIEK & MATTENTOCHTEN 30
32 1‑maa‑15 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 31ste VERLOREN KOSTTOCHT 6
48 22‑feb‑15 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - NATIONALE WANDELDAG 18
19 8‑feb‑15 HALFOOGSTVRIENDEN BELLINGEN licentiehouder van Staplijst - 8e Het Pajottenland op zijn mooist tochten! 9
7 21‑jan‑15 WSV Egmont - Zottegem - Midweekwandeling Te Velzeke 46
16 10‑jan‑15 DE KADEES AALST - Sint Antoniustocht 7
25 4‑jan‑15 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 9de Nieuwjaarstocht 6
23 1‑jan‑15 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 23 ste KATERTOCHT 9
2014
37 28‑dec‑14 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Rode Neuzen Tocht 4
19 30‑nov‑14 Wandelclub De Lachende Klomp vzw - Sinterklaaswandeling 18
17 11‑nov‑14 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 34ste Wandel Mee Dag 2
30 19‑okt‑14 Wandelclub Kadee Bornem licentiehouder van Staplijst - 46ste Oktobermarsen 2
8 12‑okt‑14 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - PLUS WANDELDAG 40
24 11‑okt‑14 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Breugheltocht 2
15 27‑sep‑14 WANDELCLUB ZWEVEGEM-KAPPAERT licentiehouder van Staplijst - WANDELCLUB ZWEVEGEM KAPPAERT 8
11 2‑sep‑14 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - 7de Weekdagtocht 2
25 17‑aug‑14 Wandelclub De Lachende Klomp vzw - Barbierbeektocht 11
31 9‑aug‑14 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Velodroomtocht 6
27 20‑jul‑14 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE - URBANUSTOCHTEN 2
26 8‑jun‑14 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - POMPESCHITTERSTOCHT 8
31 1‑jun‑14 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 23ste Heidetochten 3
21 1‑jun‑14 Wandelclub De Lachende Klomp vzw - Wase Poldertochten 8
23 31‑mei‑14 DE KADEES AALST - BBQ tocht 5
17 15‑mei‑14 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Sportobellotocht 2
16 4‑mei‑14 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - Lentewandeling 20
6 16‑apr‑14 WSV Egmont - Zottegem - Uitslag kantine Sottegem 44
34 30‑maa‑14 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 15de Camtocht 10
8 22‑maa‑14 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - BERENDRIESTOCHT 41
26 22‑maa‑14 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pater Lievenstocht 7
23 16‑maa‑14 Wervik - 15de Memorial March of Peace 3
30 9‑maa‑14 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE - KRIEK EN MATTENTOCHTEN 12
43 2‑maa‑14 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 30 STE VERLOREN KOSTTOCHT 6
11 1‑maa‑14 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - 12e Bacchustocht 5
18 25‑feb‑14 Wervik - 13e Krokustocht 6
19 9‑feb‑14 HALFOOGSTVRIENDEN BELLINGEN licentiehouder van Staplijst - 7e Het Pajottenland op zijn mooist tochten! 3
21 9‑feb‑14 Wandelclub De Lachende Klomp vzw - Pannenkoekentocht 5
27 12‑jan‑14 Wervik - 27e Gaperstocht 1
30 5‑jan‑14 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 8ste Nieuwjaarstocht 9
24 1‑jan‑14 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 22 STE KATERTOCHT 9
2013
30 28‑dec‑13 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Eindejaarstocht 1
22 15‑dec‑13 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE - EINDEJAARSTOCHTEN 4
28 1‑dec‑13 Wandelclub De Lachende Klomp vzw - Sinterklaaswandeling 9
31 23‑nov‑13 Wervik - 15e Herfsttocht 4
21 19‑nov‑13 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Klavertje 4 1
7 20‑okt‑13 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - PLUSWANDELING 2013 57
20 20‑okt‑13 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - Nazomertocht 3
17 20‑okt‑13 DE KADEES AALST - Abdijbieren Classic Meldert 8
30 20‑okt‑13 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - 45ste Oktobermarsen 1
26 19‑okt‑13 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - GROENHOVEBOSTOCHT 2
31 6‑okt‑13 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 7de Nieuwjaarstocht 4
7 25‑sep‑13 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - Duivenboswandeling 24
38 22‑sep‑13 Wervik - 37e Tabakstocht 5
15 21‑sep‑13 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Herfsttocht 21 september 2013 8
12 3‑sep‑13 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - 6de Weekdagtocht 3
7 28‑aug‑13 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - Zomertocht 19
14 24‑aug‑13 Wervik - 9e Mote Molentocht 2
20 18‑aug‑13 Wandelclub De Lachende Klomp vzw - Barbierbeektocht Jubileumtocht 7
17 17‑aug‑13 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS - KOMMIEZENTOCHT 8
22 10‑aug‑13 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 17de Velodroomtocht 17
17 4‑aug‑13 HALFOOGSTVRIENDEN BELLINGEN licentiehouder van Staplijst - 17e Taalgrenswandeling 8
7 28‑jul‑13 WANDELCLUB 'DE SLAK' LEEST - 50 km Tussen Zenne en Vaart 2
17 27‑jul‑13 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - 3de Binnenschippertochten 2
27 16‑jun‑13 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS - KLINGSE BOSTOCHTEN 13
32 2‑jun‑13 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 22ste Heidetochten 9
12 26‑mei‑13 WSV Wetteren licentiehouder van Staplijst - 19e Herdenkingstocht A. De Maesschalck 12
18 25‑mei‑13 DE KADEES AALST - Barbecuetocht 7
20 5‑mei‑13 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - Lentewandeling 9
11 2‑mei‑13 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS - SPAANSE TOCHTEN 2
17 23‑apr‑13 Wervik - 3de Lentetocht 5
18 10‑apr‑13 DE KADEES AALST - Faubourgtocht 5
27 2‑apr‑13 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 20ste WIJNENDALEBOSTOCHT 5
30 1‑apr‑13 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - 44 e Paastochten 4
27 31‑maa‑13 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 14de Camtochten 7
6 23‑maa‑13 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - BERENDRIESTOCHT 39
23 10‑maa‑13 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE - Kriek & Mattentochten 8
21 3‑maa‑13 DE KADEES AALST - Pap eters wandeling 27
39 3‑maa‑13 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 29ste VERLOREN KOSTTOCHT 12
10 2‑maa‑13 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - Bacchustocht 20
19 26‑feb‑13 Wervik - 12de Krokustocht 7
28 10‑feb‑13 Wandelclub De Lachende Klomp vzw - Pannenkoekentocht 10
13 20‑jan‑13 DE KADEES AALST - St Antoniustocht Gijzegem 8
31 6‑jan‑13 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 7de Nieuwjaarstocht 4
26 1‑jan‑13 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 21ste KATERTOCHT 5
2012
34 30‑dec‑12 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Rode Neuzen Tocht 3
19 28‑dec‑12 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Klavertje 4 2
14 2‑dec‑12 Wandelclub De Lachende Klomp vzw - Sinterklaaswandeling 12
21 27‑nov‑12 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Klavertje 3 2
19 24‑nov‑12 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Watervliet, parel in het polderland 4
17 18‑nov‑12 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Kaffeegieterstocht 3
19 18‑nov‑12 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 29ste Herfsttocht 4
15 17‑nov‑12 Wervik - 14de Herfsttocht 12
17 11‑nov‑12 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 32ste WANDEL MEEDAG 2
23 11‑nov‑12 WANDELCLUB KADDISH licentiehouder van Staplijst - 7de Buntse Tocht 2
23 4‑nov‑12 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS - WANDEL MEE 4
23 28‑okt‑12 WSV Wetteren licentiehouder van Staplijst - 56ste Voettochten der Tuinbouwstreek 9
19 21‑okt‑12 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - Nazomertocht 3
18 21‑okt‑12 DE KADEES AALST - Affligem Abdijbieren Classic Meldert 8
19 21‑okt‑12 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - PLUSWANDELING 2012 11
27 21‑okt‑12 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - 44ste Oktobermarsen 3
23 20‑okt‑12 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - GROENHOVE BOSTOCHT 4
14 20‑okt‑12 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 2de Oostende in Kermissfeer 3
22 13‑okt‑12 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Breugheltocht 7
13 28‑sep‑12 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Op verkenning door en rond Bentille 3
29 23‑sep‑12 Wervik - 36e Tabakstocht 13
12 15‑sep‑12 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 20 ste Herfsttocht 16
17 12‑sep‑12 DE KADEES AALST - Nazomertocht 1
17 10‑sep‑12 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - TORHOUT BINNENSTE BUITEN 2
23 8‑sep‑12 De Vaartlandstappers licentiehouder van Staplijst - Mühlbach Wandeldag 1
15 3‑sep‑12 DE KWARTELS GROOT-ASSENEDE licentiehouder van Staplijst - 11de Langeledetocht 4
41 2‑sep‑12 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Internationale Kwaktocht 14
8 26‑aug‑12 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - Zomerwandeling 16
16 26‑aug‑12 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - 5 Dorpentocht doorheen het krekengebied 8
14 18‑aug‑12 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS - Kommiezentocht 5
31 12‑aug‑12 GEZINSWANDELCLUB 'NOOIT MOE BOEZINGE' - Harmonietocht 4
25 11‑aug‑12 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - VELODROOMTOCHT 2
7 8‑aug‑12 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek Strijpen 29
27 5‑aug‑12 DE KADEES AALST - Rondom Aaigem 7
20 31‑jul‑12 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 41ste Noordzeetocht 5
19 29‑jul‑12 HALFOOGSTVRIENDEN BELLINGEN licentiehouder van Staplijst - 16de Taalgrenswandeling 4
21 28‑jul‑12 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - 2de Binnenschippertocht 2
8 28‑jul‑12 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wandeling Ten Berg te Grotenberge 28 07 2012 34
21 25‑jul‑12 R.W.K. DE MORGENSTOND HUMBEEK licentiehouder van Staplijst - Midweektocht Vakantiewandeling 2
17 22‑jul‑12 DE KWARTELS GROOT-ASSENEDE licentiehouder van Staplijst - 22ste Canisvliettocht 12
8 18‑jul‑12 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Dauwtocht te Velzeke 18 07 2012 36
28 15‑jul‑12 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE licentiehouder van Staplijst - Urbanustochten 5
21 13‑jul‑12 Wervik licentiehouder van Staplijst - 19de Barbecuetocht 3
21 10‑jul‑12 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 9de Zomerwafeltocht 6
28 8‑jul‑12 De Vaartlandstappers licentiehouder van Staplijst - 30ste Vriendschapstocht 2
23 1‑jul‑12 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Zomerwandeling 1
23 1‑jul‑12 De Reynaertstappers Belsele-Sinaai licentiehouder van Staplijst - 20 ste. Molsbroektocht 9
6 30‑jun‑12 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Guldensporentochten 30
20 24‑jun‑12 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 34ste Vriendentocht 2
6 20‑jun‑12 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Sin Goriks Oudenhove 27
27 17‑jun‑12 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS licentiehouder van Staplijst - Klingse Bostochten 8
16 16‑jun‑12 DE KWARTELS GROOT-ASSENEDE licentiehouder van Staplijst - Wachtebeekse Zomerwandeling 11
31 10‑jun‑12 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pompeschitterstocht 2
30 10‑jun‑12 Wandelclub De Lachende Klomp vzw licentiehouder van Staplijst - 27ste Wase Poldertochten 9
23 3‑jun‑12 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 21ste Heidetochten 8
15 31‑mei‑12 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Roste Muiswandeling 3
10 27‑mei‑12 WSV Wetteren licentiehouder van Staplijst - 18de Herdenkingstocht A. De Maesschalck 22
16 26‑mei‑12 DE KADEES AALST licentiehouder van Staplijst - Barbecuetocht 7
21 26‑mei‑12 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Augustijnentocht 6
11 17‑mei‑12 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 18e Egmonttocht en 16e Wisselbekertocht te Zottegem 54
16 13‑mei‑12 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - 16de West Vlaamse Wandelhappening 24
23 12‑mei‑12 Wervik licentiehouder van Staplijst - 21e Koolzakroute 1
19 10‑mei‑12 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Sportobellotocht 3
42 6‑mei‑12 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 17de Sterrebostocht 2
14 6‑mei‑12 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - Lentetocht 13
13 3‑mei‑12 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS licentiehouder van Staplijst - Spaanse Tochten 4
21 1‑mei‑12 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - 22ste Krekentocht 16
26 1‑mei‑12 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Meiklokjestocht 2012 2
18 24‑apr‑12 Wervik licentiehouder van Staplijst - 2de Lentetocht 2
6 18‑apr‑12 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Zottegem 18 april 28
27 15‑apr‑12 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS licentiehouder van Staplijst - sportwandeldag 7
18 14‑apr‑12 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 16de lange Nelle tocht 6
28 14‑apr‑12 De Vaartlandstappers licentiehouder van Staplijst - 12de lentetocht 2
14 12‑apr‑12 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Mars 11de Linie 4
11 11‑apr‑12 DE KADEES AALST licentiehouder van Staplijst - Faubourgtocht 14
12 9‑apr‑12 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 20ste W.A.K. Tocht 19
20 8‑apr‑12 De Reynaertstappers Belsele-Sinaai licentiehouder van Staplijst - 28ste Reynaerttocht 7
18 8‑apr‑12 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht van de Denderstreek WB 10
29 7‑apr‑12 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - Lentetocht 1
25 3‑apr‑12 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT licentiehouder van Staplijst - 19de WIJNENDALEBOSTOCHT 2
21 1‑apr‑12 DE KWARTELS GROOT-ASSENEDE licentiehouder van Staplijst - Kwarteltocht 16
44 25‑maa‑12 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - lentevossentocht 2
41 25‑maa‑12 GEZINSWANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE licentiehouder van Staplijst - Dwars door de Frontstreek 2
24 25‑maa‑12 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 13de Camtochten 8
18 24‑maa‑12 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Petit Paris wandeltocht 2
6 24‑maa‑12 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - BERENDRIESTOCHT 60
18 23‑maa‑12 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - 2de Scaldistocht 4
4 21‑maa‑12 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Leeuwergem 33
18 18‑maa‑12 Wervik licentiehouder van Staplijst - 13e Memorial March of Peace 6
34 18‑maa‑12 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 21e Paardenvisserstocht 5
20 11‑maa‑12 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE licentiehouder van Staplijst - Kriek en Mattentochten 27
19 10‑maa‑12 DE KWARTELS GROOT-ASSENEDE licentiehouder van Staplijst - Meentocht 9
36 4‑maa‑12 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT licentiehouder van Staplijst - 28ste VERLOREN KOST TOCHT 12
20 4‑maa‑12 DE KADEES AALST licentiehouder van Staplijst - Papeterswandeling Erpe Mere 24
14 3‑maa‑12 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - MPI TOCHT 20
9 3‑maa‑12 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - 10e Bacchustocht 28
14 24‑feb‑12 De Reynaertstappers Belsele-Sinaai licentiehouder van Staplijst - 12de Krokustocht 12
3 15‑feb‑12 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek Sint Goriks Oudenhove 22
27 12‑feb‑12 Wandelclub De Lachende Klomp vzw licentiehouder van Staplijst - Pannenkoekentocht 3
22 12‑feb‑12 HALFOOGSTVRIENDEN BELLINGEN licentiehouder van Staplijst - 5de Het Pajottenland op zijn mooist tochten! 3
14 4‑feb‑12 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 13e Rooie Neuzentocht 1
13 28‑jan‑12 DE KWARTELS GROOT-ASSENEDE licentiehouder van Staplijst - Tocht rond Oosteeklo 21
9 28‑jan‑12 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Herdenkingsstocht Herman en Patrick 20
5 18‑jan‑12 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Oombergen 18 januari 2012 47
23 15‑jan‑12 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Sint Jozefswandeling 2
38 15‑jan‑12 DE KADEES AALST licentiehouder van Staplijst - St Antoniustocht Gijzegem 2
15 8‑jan‑12 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS licentiehouder van Staplijst - Driekoningentocht 5
28 8‑jan‑12 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 6de Nieuwjaarstocht 5
25 1‑jan‑12 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT licentiehouder van Staplijst - 20ste KATERTOCHT 6
2011
8 26‑dec‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wafelentocht te Zottegem 37
28 25‑dec‑11 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Rodeneuzentocht 3
10 25‑dec‑11 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Eindejaarstocht 16
8 21‑dec‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweektocht te Leeuwergem 18
20 18‑dec‑11 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT licentiehouder van Staplijst - 18de WIJNENDALEBOSTOCHT 2
12 17‑dec‑11 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE licentiehouder van Staplijst - Eindejaarstochten 4
27 11‑dec‑11 De Reynaertstappers Belsele-Sinaai licentiehouder van Staplijst - 27ste Kersttocht 3
32 10‑dec‑11 GEZINSWANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE licentiehouder van Staplijst - Last Post en Kerstverlichtingstocht 5
26 10‑dec‑11 De Tervaete Stappers Keiem licentiehouder van Staplijst - 9de wintertocht 1
20 4‑dec‑11 Wandelclub De Lachende Klomp vzw licentiehouder van Staplijst - Sinterklaaswandeling 10
13 3‑dec‑11 De Vaartlandstappers licentiehouder van Staplijst - 30ste Broekventjestocht Zaterdag 3
20 26‑nov‑11 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Watervliet, parel in het Polderland 4
42 20‑nov‑11 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Buggenhoutbos in herfstkleur 2
20 20‑nov‑11 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Kaffeegieterstocht 4
25 20‑nov‑11 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 28e Herfsttocht 1
6 16‑nov‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweektocht te Velzeke 29
20 13‑nov‑11 WANDELCLUB KADDISH licentiehouder van Staplijst - 6e Buntse Tocht 2
20 11‑nov‑11 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT licentiehouder van Staplijst - 31 ste Wandelmeedag 2
14 11‑nov‑11 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Marathon 4
12 11‑nov‑11 VWV DE TREKVOGELS BOEKHOUTE licentiehouder van Staplijst - Wandel Mee Dag 5
9 6‑nov‑11 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - WANDEL MEE DAG NUKERKE 18
7 31‑okt‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Halloweentocht te Zottegem 50
22 30‑okt‑11 DE PAJOTTEN HEKELGEM licentiehouder van Staplijst - HERFSTTOCHT 8
27 23‑okt‑11 DE KADEES AALST licentiehouder van Staplijst - Affligem Abdijbieren Classic 10
30 23‑okt‑11 De Reynaertstappers Belsele-Sinaai licentiehouder van Staplijst - 19de Molsbroektocht 10
8 19‑okt‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweektocht te Sint Goriks Oudenhove 22
16 18‑okt‑11 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Midweek Herfsttocht 2
11 16‑okt‑11 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - 9de Waterhoektocht 28
20 16‑okt‑11 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - Nazomertocht 2
27 16‑okt‑11 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - 43ste Oktobermarsen 2
19 15‑okt‑11 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 1ste Oostende in kermissfeer 1
9 6‑okt‑11 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Mars 11de Linie 2
17 29‑sep‑11 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 2de Zilverbergtcht 2
5 28‑sep‑11 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - Duivenboswandeling 21
6 21‑sep‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwisselbekertocht Marc Verstraeten Zottegem 35
14 17‑sep‑11 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Herfsttocht 3
17 16‑sep‑11 VWV DE TREKVOGELS BOEKHOUTE licentiehouder van Staplijst - 9de Geirnaertwandeling 2
25 10‑sep‑11 De Tervaete Stappers Keiem licentiehouder van Staplijst - 21ste boterronde 2
23 10‑sep‑11 De Vaartlandstappers licentiehouder van Staplijst - De 9de Balsemientocht 1
43 4‑sep‑11 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Internationale Kwaktocht 1
17 28‑aug‑11 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Grenswandeling Sint Laureins 8
10 21‑aug‑11 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - Zomertocht 13
7 17‑aug‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Erwetegem 20
29 14‑aug‑11 GEZINSWANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE licentiehouder van Staplijst - Harmonietocht 2
27 14‑aug‑11 De Reynaertstappers Belsele-Sinaai licentiehouder van Staplijst - 27ste Reynaerts Bokkentocht 3
23 14‑aug‑11 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Neigembostocht 1
27 13‑aug‑11 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Velodroomtocht 1
20 6‑aug‑11 De Brigandtrotters licentiehouder van Staplijst - Kriekentocht 8
11 4‑aug‑11 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Op verkenning door en rond Bentille 8
27 2‑aug‑11 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 40e Noordzeetocht 4
21 31‑jul‑11 HALFOOGSTVRIENDEN BELLINGEN licentiehouder van Staplijst - 15de Taalgrenswandeling 3
21 30‑jul‑11 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - 1ste Binnenschippertochten 1
6 30‑jul‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wandeling Ten Berg te Grotenberge 48
12 23‑jul‑11 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Op stap door Ryckevelde 18
10 20‑jul‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Dauw en midweektocht te Velzeke 21
25 17‑jul‑11 VWV DE TREKVOGELS BOEKHOUTE licentiehouder van Staplijst - 13de Tweelandentocht 3
27 17‑jul‑11 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE licentiehouder van Staplijst - Urbanustochten 1
21 12‑jul‑11 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Zomertocht 8
24 10‑jul‑11 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Schiptrekkerstocht 9
8 1‑jul‑11 VWV DE TREKVOGELS BOEKHOUTE licentiehouder van Staplijst - 4de Ezeltocht 2
24 26‑jun‑11 Wandelclub De Lachende Klomp vzw licentiehouder van Staplijst - 26ste Wase poldertochten 50 km van het Waasland 3
19 26‑jun‑11 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 33e Vriendentocht 8
9 25‑jun‑11 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Guldensporentochten 19
35 19‑jun‑11 GEZINSWANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE licentiehouder van Staplijst - Van Sas tot Sas wisselbeker tocht 2
20 19‑jun‑11 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS licentiehouder van Staplijst - Klingse Bostochten 7
8 15‑jun‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Te Sint Goriks Oudenhove 19
31 12‑jun‑11 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pompeschitterstocht 6
25 5‑jun‑11 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 20ste Heidetochten 9
10 2‑jun‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 15de Wisselbekertocht en 17de Egmonttocht 47
21 28‑mei‑11 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Augustijnentocht 8
22 21‑mei‑11 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Meiklokjestocht 2011 2
21 19‑mei‑11 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Sportobellotocht 1
7 18‑mei‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Te OOMBERGEN 28
21 8‑mei‑11 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - 15de West Vlaamse Wandelhappening 20
20 8‑mei‑11 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - lentewandeling 4
15 5‑mei‑11 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS licentiehouder van Staplijst - Sint Janstochten 4
29 1‑mei‑11 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - 21ste Krekentocht 3
29 1‑mei‑11 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - Meitocht 3
29 25‑apr‑11 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - 42ste Paastochten 1
15 25‑apr‑11 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 19de W.A.K. Tocht 18
15 23‑apr‑11 De Brigandtrotters licentiehouder van Staplijst - Dreventocht 17
6 20‑apr‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - KSV Kantine Zottegem midweekwandeling 34
17 16‑apr‑11 VWV DE TREKVOGELS BOEKHOUTE licentiehouder van Staplijst - Bloesemtocht 5
34 10‑apr‑11 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht van de Denderstreek 1
23 10‑apr‑11 SCHORRESTAPPERS licentiehouder van Staplijst - 7de Pompierkestocht 4
20 9‑apr‑11 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 15e Lange Nelle tocht 5
5 5‑apr‑11 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 5de HERDENKINGSTOCHT DAVID DECATELLE 18
26 2‑apr‑11 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 11de Lentetocht 7
44 27‑maa‑11 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - 28ste Lentevossentocht 3
28 27‑maa‑11 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 12de Camtochten 5
6 26‑maa‑11 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - Berendriestocht 59
17 26‑maa‑11 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Petit Paris wandeltocht 3
29 26‑maa‑11 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pater Lievenstocht 6
9 25‑maa‑11 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - 1ste Scaldistocht 16
9 20‑maa‑11 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 20ste Paardenvisserstocht 60
8 16‑maa‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Te LEEUWERGEM 34
21 13‑maa‑11 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE licentiehouder van Staplijst - Kriek en Mattentochten 18
21 12‑maa‑11 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS licentiehouder van Staplijst - sportwandeldag 4
20 11‑maa‑11 De Reynaertstappers Belsele-Sinaai licentiehouder van Staplijst - 11de Krokustocht 6
15 5‑maa‑11 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - M.P.I.Tocht 18
8 5‑maa‑11 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - 9e Bacchustocht 19
60 27‑feb‑11 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Aktivia Nationale Wandeldag 4
13 23‑feb‑11 VWV DE TREKVOGELS BOEKHOUTE licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling 7
5 22‑feb‑11 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 4de GEUZENWANDELING 19
6 16‑feb‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Strijpen 38
46 6‑feb‑11 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 16de Pannenkoekentocht 3
20 5‑feb‑11 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 12de Rooie Neuzentocht 4
11 29‑jan‑11 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht 18
4 25‑jan‑11 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 3de SNEEUWKLOKJESTOCHT 20
8 19‑jan‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Sint Goriks Oudenhove 22
28 16‑jan‑11 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Sint Jozefswandeling 2
2010
29 26‑dec‑10 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Rode neuzen tocht 2
9 26‑dec‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wafelentocht te Zottegem 23
9 25‑dec‑10 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Eindejaarstocht 13
8 15‑dec‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Te Leeuwergem 15
7 11‑dec‑10 GEZINSWANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE licentiehouder van Staplijst - Last Post en Kerstverlichtingstocht 62
15 5‑dec‑10 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 27e Herfsttocht 1
20 27‑nov‑10 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Watervliet, parel in het Polderland 2
18 21‑nov‑10 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Kaffeegieterstocht 1
37 21‑nov‑10 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 13de Moeseltocht 4
6 17‑nov‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Te STRIJPEN 20
8 7‑nov‑10 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - WANDEL MEE DAG 2010 22
3 31‑okt‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Halloweenwandeling te Zottegem 2010 73
13 24‑okt‑10 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - PLUS WANDELDAG 1
12 24‑okt‑10 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Waterhoektocht 25
9 23‑okt‑10 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 9 de Halloweentocht 2
9 20‑okt‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Te Sint Goriks Oudenhove 6
18 19‑okt‑10 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Midweek Herfsttocht 2010 2
23 9‑okt‑10 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Breugheltocht 5
19 3‑okt‑10 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Mechelse Gordel 1
19 30‑sep‑10 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 1ste Zilverbergtocht 3
7 29‑sep‑10 Wandelclub Herzele licentiehouder van Staplijst - Duivenboswandeling 19
15 18‑sep‑10 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Herfstwandeling 3
11 15‑sep‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 9de herdenkingstocht Verstraeten Marc wisselbeker 18
18 11‑sep‑10 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - 2Daagse van de Denderstreek dag 1 2
46 5‑sep‑10 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Internationale Kwaktocht 8
14 29‑aug‑10 Wandelclub Herzele licentiehouder van Staplijst - Zomerwandeling 7
10 22‑aug‑10 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 39ste MARS DER VLAAMSE ARDENNEN 40
7 18‑aug‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - ERWETEGEM Midweekwandeling 20
26 14‑aug‑10 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 14e Velodroomtocht 6
33 8‑aug‑10 GEZINSWANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE licentiehouder van Staplijst - Harmonietocht 2
30 8‑aug‑10 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Neigembostocht 1
22 3‑aug‑10 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 39e Noordzeetocht 8
10 31‑jul‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - TEN BERG Wandeling 21
12 21‑jul‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Dauw en Midweekwandeling te VELZEKE 12
26 17‑jul‑10 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Op stap door Ryckevelde 2
13 13‑jul‑10 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 7de Zomertocht 7
23 11‑jul‑10 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Schiptrekkerstocht 2
13 1‑jul‑10 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - 5e Roste Muiswandeling 2
22 27‑jun‑10 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 32e Vriendentocht 2
9 26‑jun‑10 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Guldensporentocht 28
13 26‑jun‑10 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - BREIVELDETOCHT 13
38 20‑jun‑10 GEZINSWANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE licentiehouder van Staplijst - Van Sas tot Sastocht 3
8 16‑jun‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te STRIJPEN 22
28 13‑jun‑10 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pompeschitterstocht 2
8 24‑mei‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 12de gordel rond Michelbeke 49
12 22‑mei‑10 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Augustijnentocht 19
9 19‑mei‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Oombergen 19
14 13‑mei‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 16 de EGMONTTOCHT 14 de WISSELBEKERTOCHT 29
16 9‑mei‑10 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - West Vlaamse Wandelhappening 22
19 9‑mei‑10 Wandelclub Herzele licentiehouder van Staplijst - Lentewandeling 5
39 2‑mei‑10 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 16 de Sterrebostocht 2
5 2‑mei‑10 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - Familiale Mei Wandeling Nukerke Maarkedal 36
9 21‑apr‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Leeuwergem 20
20 11‑apr‑10 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht van de Denderstreek 11
17 10‑apr‑10 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 15e Lange Nelletocht 6
9 6‑apr‑10 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - Herdenkingstocht Ere Voorzitter David Decatelle 11
17 5‑apr‑10 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 18de W.A.K. Tocht 14
28 3‑apr‑10 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 10de Lentetocht 1
39 28‑maa‑10 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Lentevossentocht(Prov. Sport voor Allen Wandeldag) 5
30 27‑maa‑10 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pater Lievenstocht Drie sterrentocht 8
37 21‑maa‑10 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 19 de Paardenvisserstocht 8
6 17‑maa‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te ZOTTEGEM 39
13 13‑maa‑10 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Petit Paris wandeltocht 4
7 6‑maa‑10 Wandelclub Herzele licentiehouder van Staplijst - Bacchustocht 22
14 6‑maa‑10 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - M.P.I. Tocht 19
8 23‑feb‑10 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 3de GEUZENWANDELING 12
7 17‑feb‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Velzeke 25
37 7‑feb‑10 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 15de Pannenkoekentocht 2
23 6‑feb‑10 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 11de Rooie Neuzen tocht 4
7 30‑jan‑10 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht 7de Herdenkingstocht Patrick LeJe 9
6 26‑jan‑10 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 2de SNEEUWKLOKJESTOCHT 13
8 20‑jan‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Sint Goriks Oudenhove 28
18 17‑jan‑10 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Sint Jozefswandeling 1
2009
34 27‑dec‑09 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Rode Neuzen Tocht 2
7 27‑dec‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wafelentocht en wisselbekertocht te Zottegem 49
23 26‑dec‑09 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Eindejaarstocht 1
26 19‑dec‑09 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 3de Wintertocht 1
6 16‑dec‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek Jenevertocht Te LEEUWERGEM 26
7 29‑nov‑09 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Waterhoektocht 34
24 29‑nov‑09 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 26e Herfsttocht 2
23 22‑nov‑09 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Kaffeegieterstocht 1
6 18‑nov‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Velzeke 24
6 8‑nov‑09 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - WANDEL MEE DAG 2009 23
11 31‑okt‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Halloweentocht Zottegem 2009 25
11 31‑okt‑09 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 8e Halloweentocht 7
9 21‑okt‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Sint Goriks Oudenhove 21
10 30‑sep‑09 Wandelclub Herzele licentiehouder van Staplijst - Duivenboswandeling 19
20 19‑sep‑09 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Herfstwandeling 1
10 16‑sep‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwisselbeker Herdenkingstocht Verstraeten Marc 18
45 6‑sep‑09 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Internationale Kwaktocht 4
17 23‑aug‑09 Wandelclub Herzele licentiehouder van Staplijst - Zomertocht 6
6 23‑aug‑09 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 38ste MARS DER VLAAMSE ARDENNEN 50
29 22‑aug‑09 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Dennenappeltocht 2
7 19‑aug‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - MIDWEEKWANDELING Te ERWETEGEM 13
22 9‑aug‑09 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Neigembostocht 8
26 8‑aug‑09 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Velodroomtocht 8
21 4‑aug‑09 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 38e Noordzeetocht 8
10 25‑jul‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Ten Berg Wandeling te Grotenbergen 29
6 15‑jul‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Dauw en midweekwandeling te Velzeke 37
20 14‑jul‑09 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 6de Zomertocht 1
26 28‑jun‑09 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 31e Vriendentocht 2
6 27‑jun‑09 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Guldensporentochten 41
10 17‑jun‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te OOMBERGEN 19
29 14‑jun‑09 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pompeschitterstocht 3
17 23‑mei‑09 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Augustijnentocht 16
34 21‑mei‑09 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - Aspuurge Mei 2009 2
14 21‑mei‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 13de wisselbeker en15de Egmonttocht te Zottegem 39
15 10‑mei‑09 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - West Vlaamse Wandelhappening 33
42 3‑mei‑09 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 15de Sterrebostocht 3
5 3‑mei‑09 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - FAMILIALE MEI WANDELING 42
22 3‑mei‑09 Wandelclub Herzele licentiehouder van Staplijst - Lentewandeling 7
29 1‑mei‑09 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Meiklokjestocht 1 mei 2009 2
6 15‑apr‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Leeuwergem Bij Zottegem 25
18 13‑apr‑09 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 17de W.A.K. Tocht 15
23 12‑apr‑09 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht van de Denderstreek 8
19 11‑apr‑09 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 14e Lange Nelle tocht 1
4 7‑apr‑09 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 3de HERDENKINGSTOCHT ERE VOORZITTER D. DECATELLE 17
9 28‑maa‑09 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - WANDELDAG MET EI KONINGIN 44
28 28‑maa‑09 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Bolderbergtocht 3
26 28‑maa‑09 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pater Lievenstocht 7
43 22‑maa‑09 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Lentevossentocht 15
7 18‑maa‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Zottegem Hemelrijk 39
38 15‑maa‑09 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 18 de Paardenvisserstocht 9
25 8‑maa‑09 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE licentiehouder van Staplijst - Kriek en Mattentochten 10
18 7‑maa‑09 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - M.P.I. Tocht 21
14 28‑feb‑09 Wandelclub Herzele licentiehouder van Staplijst - Bacchustocht 8
7 18‑feb‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - MIDWEEKWANDELING TE STRIJPEN Bij Zottegem 40
8 17‑feb‑09 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 2de GEUZENWANDELING 11
20 7‑feb‑09 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 10e Rooie Neuzentocht 3
36 1‑feb‑09 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 14de Pannenkoekentocht 1
14 31‑jan‑09 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht, 6de Herdenkingstocht Patrick LeJeu 14
8 27‑jan‑09 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 1ste SNEEUWKLOKJESTOCHT 11
7 21‑jan‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Te SINT GORIKS OUDENHOVE 29
2008
10 28‑dec‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wafelentocht en wisselbekertocht te Zottegem 59
14 27‑dec‑08 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Eindejaarstocht 21
22 21‑dec‑08 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Worteltocht 1
27 20‑dec‑08 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 2de Wintertocht 3
6 17‑dec‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Jenevertocht te Leeuwergem 21
13 30‑nov‑08 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Waterhoektocht 14
22 30‑nov‑08 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 25e Herfsttocht 3
6 19‑nov‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Te VELZEKE 25
32 16‑nov‑08 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 11de Moeseltocht 4
6 9‑nov‑08 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - WANDEL MEE DAG 25
10 31‑okt‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Halloweentocht Zottegem 2008 32
19 25‑okt‑08 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 7de Halloweentocht 4
15 21‑okt‑08 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Midweek Herfsttocht 2008 2
5 15‑okt‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Sint Goriks Oudenhove 24
28 11‑okt‑08 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Ten Bunderentocht 1
17 20‑sep‑08 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Herfstwandeling 2
8 17‑sep‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 7de herdenkingstocht Verstraeten Marc wisselbeker 29
36 7‑sep‑08 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Internationale Kwaktocht 10
10 24‑aug‑08 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 37ste MARS DER VLAAMSE ARDENNEN 50
5 20‑aug‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te ERWETEGEM 31
26 10‑aug‑08 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Neigembostocht 5
26 9‑aug‑08 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 12e Velodroomtocht 7
23 5‑aug‑08 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 37e Noordzeetocht 5
6 26‑jul‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - TEN BERG Wandeling te Grotenberge 41
7 16‑jul‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Dauwtocht Velzeke Ruddershove 29
27 13‑jul‑08 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Schiptrekkerstocht 2
15 11‑jul‑08 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 20e Guldensporentocht 1
13 8‑jul‑08 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 5de Zomertocht 4
26 29‑jun‑08 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 30e Vriendentocht 4
7 18‑jun‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Grotenberge Strijpen 22
32 8‑jun‑08 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 7de Pompeschitterstocht 8
8 25‑mei‑08 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Ganzenroute 10
12 24‑mei‑08 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Augustijnentocht 11
6 21‑mei‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Oombergen 33
5 20‑mei‑08 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - FAMILIALE MEI WANDELING 19
13 11‑mei‑08 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - West Vlaamse Wandelhappening 25
12 1‑mei‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 12de Wisselbeker en 14de Egmonttocht te zottegem 32
24 1‑mei‑08 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Meiklokjestocht K7zevenmaalkempen 2
5 16‑apr‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandel TE ERWETEGEM BIJ ZOTTEGEM 32
19 13‑apr‑08 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht van de Denderstreek 18
20 12‑apr‑08 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 13e Lange Nelletocht 2
7 8‑apr‑08 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 2de HERDENKINGSTOCHT ERE VOORZITTER D. DECATELLE 17
33 29‑maa‑08 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Bolderbergtocht 3
8 29‑maa‑08 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - WANDELDAG MET EI KONINGIN 67
15 24‑maa‑08 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 16de W.A.K. Tocht 20
50 23‑maa‑08 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Lentevossentocht 5
30 22‑maa‑08 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pater Lievenstocht 2
5 19‑maa‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandel TE VELZEKE BIJ ZOTTEGEM 32
41 16‑maa‑08 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 17de Paardenvisserstocht 2
12 1‑maa‑08 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - M.P.I. Tocht 16
16 24‑feb‑08 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Nat. Wandeldag 2008 106
8 20‑feb‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandel HEMELRIJK ZOTTEGEM 29
10 19‑feb‑08 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - GEUZENWANDELING 2008 12
40 3‑feb‑08 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 13de Pannenkoekentocht 2
22 2‑feb‑08 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 9e Rooie Neuzentocht 4
7 26‑jan‑08 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht 5de Patrick LeJeune 28
5 16‑jan‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandel Sint Goriks Oudenhove 27
26 5‑jan‑08 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Buggenhoutbos in wintertijd 1
2007
19 30‑dec‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wisselbekertocht en wafelentocht 50
15 29‑dec‑07 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Eindejaarstocht 8
26 22‑dec‑07 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Kersttocht 7
6 19‑dec‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Jenevertocht te Leeuwergem 41
24 16‑dec‑07 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Worteltocht 7
36 15‑dec‑07 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 1ste Wintertocht 9
8 21‑nov‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Velzeke 20
39 18‑nov‑07 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - Moeseltocht 2
25 18‑nov‑07 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 24 ste Herfsttocht 2
18 17‑nov‑07 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Heksentocht 1
7 4‑nov‑07 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - WANDEL MEE DAG 19
10 31‑okt‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Halloweentocht Zottegem 2007 34
21 27‑okt‑07 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 6de Halloweentocht 4
21 21‑okt‑07 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Kaffeegieterstocht 1
11 17‑okt‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Sint Goriks Oudenhove 11
25 13‑okt‑07 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Ten Bunderentocht 1
6 19‑sep‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwisselb. Herdenkingstocht Marc Verstraeten 31
17 15‑sep‑07 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Herfstwandeling 4
9 5‑sep‑07 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Midweektocht 7
32 2‑sep‑07 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Internationale Kwaktocht 17
19 28‑aug‑07 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 3de Kermistocht 2
8 19‑aug‑07 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 36ste MARS DER VLAAMSE ARDENNEN 57
24 18‑aug‑07 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Velodroomtocht 11
17 12‑aug‑07 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Neigembostocht 11
9 8‑aug‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wandeling te Erwetegem 16
23 7‑aug‑07 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 36e Noordzeetocht 2
8 28‑jul‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wandeling te Grotenberge speelplein 42
6 18‑jul‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Velzeke Dauwtocht 36
21 11‑jul‑07 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 19de Guldensporentocht 2
9 10‑jul‑07 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - zomertocht 8
22 8‑jul‑07 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Schiptrekkerstocht 10
21 30‑jun‑07 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Sport voor Allen tocht 2
21 24‑jun‑07 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 29ste Vriendentocht 6
5 20‑jun‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Oombergen 25
28 10‑jun‑07 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 6de Pompeschitterstocht 2
19 30‑mei‑07 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - De Ganzenroute 2
17 26‑mei‑07 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Augustijnentocht 10
10 17‑mei‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 11e Wisselbeker en 13de Egmonttocht 42
15 13‑mei‑07 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - West Vlaamse Wandelhappening 25
40 6‑mei‑07 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 13de Sterrebostocht 4
6 6‑mei‑07 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - FAMILIALE MEI WANDELING 29
7 18‑apr‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Erwetegem 32
15 14‑apr‑07 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 12de Lange Nelletocht 7
11 9‑apr‑07 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 15de W.A.K. Tocht (Wisselbekertocht) 34
17 8‑apr‑07 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht vd Denderstreek 16
33 7‑apr‑07 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 6de Lentetocht 2007 2
4 3‑apr‑07 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 1ste HERDENKINGSTOCHT ERE VOORZITTER D. DECATELLE 11
53 25‑maa‑07 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Lentevossentocht 4
6 24‑maa‑07 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - WANDELDAG MET EI KONINGIN 73
31 24‑maa‑07 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pater Lievenstocht 1
7 21‑maa‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te VELZEKE 29
33 18‑maa‑07 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 16e Paardenvisserstocht 2
15 3‑maa‑07 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - M.P.I. Tocht 7
7 21‑feb‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Sint Goriks Oudenhove 29
38 4‑feb‑07 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 12de Pannenkoekentocht 2007 5
19 3‑feb‑07 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 8ste Rooie Neuzentocht 17
9 27‑jan‑07 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht 4de Herdenkingstocht P. LeJeune 22
5 17‑jan‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Leeuwergem 24
26 6‑jan‑07 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Buggenhoutbos in wintertijd 7
2006
18 30‑dec‑06 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Eindejaarstocht 3
8 30‑dec‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wafelentocht Zottegem 31
8 20‑dec‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Leeuwergem JENEVERTOCHT 27
25 17‑dec‑06 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Worteltocht 1
23 19‑nov‑06 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 23ste Herfsttocht 2
7 15‑nov‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te ERWETEGEM 27
4 5‑nov‑06 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - WANDEL MEE DAG 28
7 31‑okt‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Halloweentocht Zottegem 2006 45
3 28‑okt‑06 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 5de Halloweentocht 57
11 22‑okt‑06 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Waterhoektocht 45
6 18‑okt‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Sint Goriks Oudenhove 24
20 17‑okt‑06 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Midweek Herfsttocht 2006 1
19 7‑okt‑06 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 6de Ten Bunderentocht 2
18 22‑sep‑06 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 10de kermistocht 1
7 20‑sep‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 5de Herdenkingstocht Marc Verstraeten 2006 25
19 16‑sep‑06 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Herfstwandeling 3
10 6‑sep‑06 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Midweektocht 3
35 3‑sep‑06 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Internationale Kwaktocht 8
32 20‑aug‑06 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Hartje der Kempen 2006 2
7 20‑aug‑06 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 35ste MARS DER VLAAMSE ARDENNEN 51
9 16‑aug‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Leeuwergem 13
16 14‑aug‑06 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 10de Velodroomtocht 4
23 13‑aug‑06 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Neigembostocht 4
16 1‑aug‑06 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 35e Noordzeetocht 8
8 29‑jul‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wandeling Ten Berg Grotenberge 35
7 19‑jul‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Dauw en Midweekwandeling te Velzeke 16
11 11‑jul‑06 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Derde Zomertocht 6
17 11‑jul‑06 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 19e Guldensporentocht 3
16 25‑jun‑06 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 28ste Vriendentocht 6
6 24‑jun‑06 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Guldensporentochten 38
9 21‑jun‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Zottegem te Oombergen 15
25 11‑jun‑06 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 5de Pompeschitterstocht 3
15 31‑mei‑06 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Midweektocht 2
11 27‑mei‑06 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Augustijnentocht 19
9 25‑mei‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 10de wisselbekertocht en 12de Egmonttocht 43
6 17‑mei‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Herzele Sint Lievens Essen 22
14 14‑mei‑06 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - 10de West Vlaamse Wandelhappening 29
16 10‑mei‑06 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - De Ganzenroute 5
6 7‑mei‑06 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - FAMILIALE MEI WANDELING 30
6 19‑apr‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Zottegem te Leeuwergem 28
18 17‑apr‑06 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 14de WAK TOCHT (Wisselbekertocht) 23
36 9‑apr‑06 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht der Denderstreek 3
17 8‑apr‑06 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 11de Lange Nelletocht 4
30 25‑maa‑06 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 10de Pater Lievenstocht 1
39 19‑maa‑06 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 15e Paardenvisserstocht 5
8 15‑maa‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Zottegem HEMELRIJK 35
12 4‑maa‑06 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - MPI Tocht 18
57 26‑feb‑06 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - Nationale Wandeldag 6
5 15‑feb‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Sint Goriks oudenhove 11
20 4‑feb‑06 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 7de Rooie Neuzentocht 7
11 28‑jan‑06 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht 3de Herdenkingstocht P. LeJeune 20
7 18‑jan‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweektocht Zottegem Velzeke 39
2005
8 26‑dec‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wafelentocht te Zottegem 26
15 25‑dec‑05 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - EINDEJAARSTOCHT 12
9 21‑dec‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Leeuwergem Jenevertocht 22
32 20‑nov‑05 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 8ste Moeseltocht 5
28 20‑nov‑05 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 22ste Herfsttocht 4
7 16‑nov‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Zottegem 15
14 12‑nov‑05 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Heksentocht 6
7 6‑nov‑05 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - WANDEL MEE DAG 21
7 31‑okt‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Halloweentocht Zottegem 2005 44
24 29‑okt‑05 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 4de Halloweentocht 3
13 23‑okt‑05 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - waterhoektocht 40
8 19‑okt‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Strijpen 27
27 8‑okt‑05 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 5de Ten Bunderentocht 1
16 21‑sep‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 4de Midweek Herdenkingstocht Verstraeten Marc 9
20 17‑sep‑05 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - HERFSTWANDELING 1
15 7‑sep‑05 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Midweektocht september 1
19 30‑aug‑05 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 1ste Kermistocht 1
8 21‑aug‑05 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - MARS DER VLAAMSE ARDENNEN 40
11 20‑aug‑05 wandelmee.be licentiehouder van Staplijst - (8ste) wandeltweedaagse zaterdag 4
9 19‑aug‑05 wandelmee.be licentiehouder van Staplijst - (8ste) wandeltweedaagse vrijdag 4
7 17‑aug‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Sint Goriks Oudenhove 21
18 14‑aug‑05 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Neigembostocht 13
18 12‑aug‑05 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 9de Velodroomtocht 1
15 2‑aug‑05 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 34ste Noordzeetocht 15
10 30‑jul‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wandeling TEN BERG Grotenberge 30
9 20‑jul‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Dauw en Midweekwandeling te Velzeke 20
21 11‑jul‑05 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 17e Guldensporentocht 2
23 10‑jul‑05 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Schiptrekkerstocht 7
21 26‑jun‑05 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 27e Vriendentocht 4
2 25‑jun‑05 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Guldensporentocht 60 km 14
6 25‑jun‑05 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Guldensporentocht 34
21 19‑jun‑05 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 4de Sint Antoniustocht 2
10 15‑jun‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Oombergen 20
19 12‑jun‑05 WSV Wetteren licentiehouder van Staplijst - 12de Herdenkingstocht Alfons De Maesschalck 10
25 12‑jun‑05 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 4de Pompeschitterstocht 5
14 1‑jun‑05 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Midweektocht juni 3
16 28‑mei‑05 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Augustijnentocht 7
9 18‑mei‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Strijpen 15
4 16‑mei‑05 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - FAMILIALE MEI WANDELING 36
17 11‑mei‑05 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Ganzenroute 1
28 5‑mei‑05 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Meiklokjestocht 2005 5
21 5‑mei‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 11de Egmonttocht; 9de wisselbekertocht 35
23 1‑mei‑05 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - West Vlaamse Wandelhappening 20
10 20‑apr‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Sint Lievens Esse Bij Herzele 22
28 10‑apr‑05 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht van de Denderstreek 7
17 9‑apr‑05 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - Lange Nelletocht 1
16 28‑maa‑05 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 13de WAK TOCHT (Wisselbekertocht) 31
34 26‑maa‑05 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 9de pater Lievenstocht 1
46 20‑maa‑05 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - Paardenvisserstocht 10
6 18‑maa‑05 wandelmee.be licentiehouder van Staplijst - (3de) Wandeltweedaagse vrijdag 1
10 16‑maa‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Erwetegem 29
11 5‑maa‑05 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - MPI Tocht 14
16 27‑feb‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - NATIONALE WANDELDAG Oost Vlaanderen ZOTTEGEM 83
10 19‑feb‑05 wandelmee.be licentiehouder van Staplijst - (2de) Wandeltweedaagse zaterdag 4
9 16‑feb‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te St Goriks Oudenhove 28
17 22‑jan‑05 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht, 2de Herdenkingst. P. LeJeune 10
7 19‑jan‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Velzeke 31
2004
10 26‑dec‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wafelentocht 35
27 19‑dec‑04 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Worteltocht 1
8 15‑dec‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Leeuwergem 27
19 21‑nov‑04 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - Herfsttocht Wenduine 4
9 17‑nov‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te St Goriks Oudenhove 19
25 13‑nov‑04 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Heksentocht 1
20 30‑okt‑04 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - Halloweentocht 7
8 29‑okt‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Halloweentocht Zottegem 2004 44
16 24‑okt‑04 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Waterhoektocht 36
8 20‑okt‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Sint Antelinks 13
20 17‑okt‑04 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Kaffeegieterstocht 2
8 15‑sep‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 3de Midweek Herdenkingstocht Verstraeten Marc 18
11 18‑aug‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Erwetegem 17
16 8‑aug‑04 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Neigembostocht 10
23 3‑aug‑04 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - Noordzeetocht 2
11 31‑jul‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Ten berg 29
9 21‑jul‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Dauw en Midweekwandeling te Velzeke 31
23 11‑jul‑04 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Schiptrekkerstocht 3
20 11‑jul‑04 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - Guldensporentocht 5
19 20‑jun‑04 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 26ste Vriendentocht 5
6 16‑jun‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Sint Lievens Esse 28
36 20‑mei‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 10de Egmonttocht; 8ste Wisselbekertocht 8
15 9‑mei‑04 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - West Vlaamse Wandelhappening 27
16 2‑mei‑04 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Ganzenroute 3
30 1‑mei‑04 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Meiklokjestocht 2004 2
8 21‑apr‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Oombergen 32
20 11‑apr‑04 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht van de Denderstreek 17
20 10‑apr‑04 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - Lange Nelletocht 2
39 21‑maa‑04 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - Paardenvisserstocht 8
9 17‑maa‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Strijpen 32
9 18‑feb‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Erwetegem 41
19 24‑jan‑04 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht, 1ste Herdenkingstocht P. LeJeune 7
8 21‑jan‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Velzeke 39
8 1‑jan‑04 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - Nieuwjaarstocht 7
2003
17 21‑dec‑03 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Worteltocht 4
22 15‑nov‑03 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Heksentocht 2
18 4‑okt‑03 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Kaffeegieterstocht 4
27 10‑aug‑03 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Neigembostocht 1
19 20‑jul‑03 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Schiptrekkerstocht 1
10 26‑apr‑03 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Kom op tegen Kankertocht 3
23 13‑apr‑03 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht van de Denderstreek 27
16 25‑jan‑03 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht 11
2002
18 15‑dec‑02 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Worteltocht 13
20 16‑nov‑02 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Heksentocht 6
11 5‑okt‑02 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Kaffeegieterstocht 5
23 11‑aug‑02 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Neigembostocht 8
20 21‑jul‑02 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Schiptrekkerstocht 1
32 14‑apr‑02 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht van de Denderstreek 12
19 26‑jan‑02 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht 1
In Totaal 10204 wandelaars op 744 wandelingen.
In totaal 10204 wandelaars

Affiches van de wandelclub Scheldestappers

WANDELKALENDER
Volg ons op...
Staplijst Op Twitter Staplijst Op Facebook
Vertel anderen over deze pagina
Share |
Selectie van de clubs...
... andere logo's op elke pagina ...
WSV Wetteren AKTIVIA AKTIVIA 010 WSV Egmont - Zottegem AKTIVIA AKTIVIA 163 Wandelclub Zandstappers v.z.w. VWF VWF A044 De Waterhoekstappers - Heestert AKTIVIA AKTIVIA 345 WSV De StormVogels vzw Oostende AKTIVIA AKTIVIA 070 wandelmee.be VWF VWF A054 Velodroomvrienden Moorslede AKTIVIA AKTIVIA 347 Sterrebosstappers Roeselare AKTIVIA AKTIVIA 314 WSV De Sportvrienden vzw Ninove AKTIVIA AKTIVIA 087 Roosenberg Wandelclub - Waasmunster AKTIVIA AKTIVIA 029 Club Ahoy-De Natuurvrienden VWF VWF B055 VL.A.M. Ronse AKTIVIA AKTIVIA 007 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) AKTIVIA AKTIVIA 304 WSV De Vossen Buggenhout AKTIVIA AKTIVIA 139 Burchtstappers Herzele AKTIVIA AKTIVIA 422 JO-Ne Vijlen VVRS VVRS VL104 wsv.de Wandelende Krabben AKTIVIA AKTIVIA 369 KWB Zwijndrecht KWB-FALOS KWB-FALOS KWB-ZW WSV De Veldlopers EURO EURO NL-VELD WSV Schelle vzw VWF VWF A012 Reynaertstappers AKTIVIA AKTIVIA 150 Lachende Wandelaars Aalter AKTIVIA AKTIVIA 003 Koninklijk Feestcomite Oosteinde AKTIVIA AKTIVIA 159 Hachiko Dog Days VRIJ VRIJ EXTRA001 Stichting Wandel Organisatie Staphorst KNBLO-NL KNBLO-NL SWOS KFC Heusden VOETBAL VOETBAL KFCHEUSDEN KKROGent vzw - Mars Leger-Natie AKTIVIA AKTIVIA 065 WSV De Boskabouters VVRS VVRS VL049 WSV De Heikabouters VVRS VVRS VL064 Gunter Verbraekel Familiehappening AKTIVIA AKTIVIA 431 Reigerstappers Vinderhoute vzw AKTIVIA AKTIVIA 084 29 Bataljon Logistiek te Grobbendonk LEGER LEGER 29BATALJON Sinjorenstappers VWF VWF A031 AWSV Turnhout VWF VWF A005 KWB Schriek KWB-FALOS KWB-FALOS KWB-SCHRK Vallei van de Grote Nete vzw VRIJ VRIJ VVDGNETE KWB Wiekevorst KWB-FALOS KWB-FALOS KWB-WIEKE Stichting Kennedymars Rijsbergen 81996 KNBLO-NL KNBLO-NL 81996 KWB Westmeerbeek KWB-FALOS KWB-FALOS KWB-WESTMB Stichting Omloop Goeree-Overflakkee VRIJ VRIJ VRIJ39 Witloofstappers AKTIVIA AKTIVIA 518 t Beerke Beerse VWF VWF A018 Mars Leopold I VRIJ VRIJ MARSLEO1 De Schooiers vzw Wichelen AKTIVIA AKTIVIA 494 Wsv Horizon Opwijk AKTIVIA AKTIVIA 300 De Vaartlandstappers AKTIVIA AKTIVIA 110 Zelden Rust AKTIVIA AKTIVIA 261 Mechelse Gordel (Mefigo VZW) VRIJ VRIJ MEFIGO Oosterscheldestappers KNBLO-NL KNBLO-NL OSCHELDST Ravelse Wandelaars VWF VWF A060 KWB Merksplas KWB-FALOS KWB-FALOS KWB-MERKSP Maaseik GEMEENTE GEMEENTE MAASEIK-WA Dragonders Hasselt VVRS VVRS V.L027 Dartels AKTIVIA AKTIVIA 516 Wandel Mee Ruisbroek vzw AKTIVIA AKTIVIA 151 Ibis Puurs vzw AKTIVIA AKTIVIA 093 Walk2gether nrd-antw nrd-antw walk2geth KWK Meerhout KWB-FALOS KWB-FALOS KWB_MEERHT VC Power VOLLEYBAL VOLLEYBAL VCPOWER Partnerwalk VVRS VVRS V.L106 WSV Beekakkers Beerse VZW VWF VWF A011 Wsv Heikneuters vzw Genk VWF VWF L006 Wandelteam 66 De Doetjes OTW OTW DOETJES Padstappers Geraardsbergen AKTIVIA AKTIVIA 135 Toerisme Merksplas Toerisme G Toerisme G MERKSPLAS Ijsetrippers Overijse VWF VWF B025 Internationale Tweedaagse AKTIVIA AKTIVIA 024 WSV De Keignaerttrippers Oostende AKTIVIA AKTIVIA 011 Blijf Jong Genebos VVRS VVRS V.L044(weg De Winkelse Stappers AKTIVIA AKTIVIA 323 KWK Deuzeld Schoten KWB-FALOS KWB-FALOS KWB_DEUZEL Hondenschool Molenheide VRIJ VRIJ HSMOLENH De Gelliker Galliaren VVRS VVRS V.L057 Wandelclub Opsinjoorke Mechelen AKTIVIA AKTIVIA 129 KWB Heist-Statie KWB-FALOS KWB-FALOS KWB_HEISTS De textieltrekkers vzw Vichte AKTIVIA AKTIVIA 361 Scheldestappers AKTIVIA AKTIVIA 105 Hanske de Krijger AKTIVIA AKTIVIA 233 Ouderkring Bovekerke EXTRA EXTRA OUDERKRING Demerstappers Bilzen VWF VWF L080 Mirakelstappers AKTIVIA AKTIVIA 332 Heuvellandstappers AKTIVIA AKTIVIA 089 Feestcomité 2 Mater VRIJ VRIJ 2mater Anjertrippers VVRS VVRS V.L038 Distributiecentrum wisselstukken uit Berlaar Militie mil mil mil Wandelclub Sint-Pieters-Leeuw VWF VWF B028 De Engeltjes vzw VRIJ VRIJ ENGEL Groep T Singel AKTIVIA AKTIVIA 257 Wandelsportvereniging Eurek@ VVRS VVRS V.L102 AC Herentals VRIJ VRIJ achertals St. Michielstappers VWF VWF A035 Terug op Stap Hasselt VWF VWF L071 Les Diables Rouges FFBMP FFBMP NA050 Edese 4 daagse NL NL swzn Mosselstappers VVRS VVRS V.O102 Bosgeuzen Voorkempen VWF VWF A006 Hondenwandelclub Walking Dogs VRIJ VRIJ WALKDOGS Pasar Herne 2017 PASAR PASAR PAS2017 wsv Holsbeek VVRS VVRS V.B043 WSV Club 76 Merksem vzw VWF VWF A007 KWB Booischot KWB-FALOS KWB-FALOS KWB_BOOIS WSP Heverlee-Leuven vzw VWF VWF B005 wsv Milieu 2000 Lommel VVRS VVRS V.L043 Rondje Tilburg KNBLO KNBLO NLTILB KWB Halveweg Zonhoven KWB-FALOS KWB-FALOS KWB_ZONHOV Euregio Marching Trophy (EMT) MIX MIX EMT Wandel Sportclub Langdorp vzw VWF VWF B006 Blijf Jong Genebos VVRS VVRS VL044 Burchtstappers Herzele VWF VWF O002 De Mijnlamp Beringen vzw VWF VWF L072 Buurtvereniging De Keienkletsers Megen NL NL keienklets Harmoniestappers Mol VVRS VVRS VA101 Benefiet Wandelen voor MS VRIJ VRIJ VRIJ116 Lions Club Damme Zwin VRIJ VRIJ VRIJ117 Gezinsbond Ekeren VRIJ VRIJ VRIJ118 VZW Run for LCH VRIJ VRIJ VRIJ119 Horizon Donk vzw VWF VWF L066 WSV De Dommeltrippers vzw VVRS VVRS VL032 Lier800 VRIJ VRIJ VRIJ122 Kempense Meren vzw VRIJ VRIJ VRIJ123 Sporton vzw VWF VWF B041 ATV Antwerpse Televisie VRIJ VRIJ VRIJ125 WSV Leuven VWF VWF B031 Sans Soucis Ghlin FFBMP FFBMP HT029 Wandelclub AVIAT Sint-Truiden vzw VVRS VVRS VL028 Dierbaar Natuurlijk VRIJ VRIJ VRIJ129 KV Reservisten Vlaams Brabant VWF VWF B013 Maasdijk Marathon NL NL NL131 vzw Canisha VRIJ VRIJ VRIJ132 TJAK Tielen VRIJ VRIJ VRIJ133 Wandelclub Hoegaarden VRIJ VRIJ VRIJ134 WSV 10 W Tac vzw VWF VWF l083 De Dappere Bottinekes VWO VWO VWO077 PBK West-Vlaanderen AKTIVIA AKTIVIA 900 PBK Antwerpen AKTIVIA AKTIVIA 901 PBK Vlaams-Brabant AKTIVIA AKTIVIA 902 PBK Oost-Vlaanderen AKTIVIA AKTIVIA 903 Vzw Wandelclub De Duintrappers Westende AKTIVIA AKTIVIA 008 W.S.V. DE MOEDIGE WANDELAARS BEERNEM VZW AKTIVIA AKTIVIA 009 W.S.K. MARKE V.Z.W. AKTIVIA AKTIVIA 012 Wandelclub Kadee Bornem AKTIVIA AKTIVIA 018 W.S.V. OLYMPIC DEURNE AKTIVIA AKTIVIA 020 Wandelklub De Lachende Klomp vzw AKTIVIA AKTIVIA 025 Singelwandelaars Strombeek-Bever AKTIVIA AKTIVIA 033 OMLOOP KLUISBERGEN V.Z.W. AKTIVIA AKTIVIA 034 De Pajotten Hekelgem AKTIVIA AKTIVIA 038 W.S.V. Hoeksen Hamme AKTIVIA AKTIVIA 040 MERKSEMSE WANDELCLUB DE STROBOEREN V.Z.W. AKTIVIA AKTIVIA 056 GODELIEVESTAPPERS RUDDERVOORDE VZW AKTIVIA AKTIVIA 059 W.S.V. Wervik AKTIVIA AKTIVIA 061 W.S.V. De Kadees Aalst AKTIVIA AKTIVIA 063 W.S.V. T FLUITEKRUID WOLVERTEM AKTIVIA AKTIVIA 096 WSJV NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT V.Z.W AKTIVIA AKTIVIA 100 Florastappers Gent VZW AKTIVIA AKTIVIA 103 Wandelclub De Marktrotters Herne VZW AKTIVIA AKTIVIA 114 De Wase Steinbockvrienden St.-Niklaas AKTIVIA AKTIVIA 116 W.S.V. Buitenbeentjes Landegem AKTIVIA AKTIVIA 120 WANDELCLUB KOEKELARE V.Z.W. AKTIVIA AKTIVIA 127 WANDELCLUB CRACKS WOLVERTEM AKTIVIA AKTIVIA 130 WANDELCLUB VIER OP EEN RIJ GROOT-ZEDELGEM AKTIVIA AKTIVIA 137 HOUTHEIMSTAPPERS STEENOKKERZEEL AKTIVIA AKTIVIA 138 A.T.B. De Natuurvrienden Deinze AKTIVIA AKTIVIA 140 DE MOTESTAPPERS KOEKELARE AKTIVIA AKTIVIA 142 DE KWARTELS GROOT-ASSENEDE AKTIVIA AKTIVIA 143 Wandelclub Kruikenburg AKTIVIA AKTIVIA 147 Wandelclub  De Smokkelaars Stekene AKTIVIA AKTIVIA 149 R.W.K. DE MORGENSTOND HUMBEEK AKTIVIA AKTIVIA 161  OCHTENDGLOREN  KAPELLE OP DEN BOS AKTIVIA AKTIVIA 164 DE RUSTIGE BOS-STAPPERS JABBEKE AKTIVIA AKTIVIA 178 DE WITSOONE STAPPERS KROMBEKE AKTIVIA AKTIVIA 180 Wandelklub Temse AKTIVIA AKTIVIA 182 WANDELCLUB KADDISH AKTIVIA AKTIVIA 192 Organisatiecomité de 100 km van Ieper AKTIVIA AKTIVIA 194 W.S.V. LAND VAN RHODE AKTIVIA AKTIVIA 196 WANDELCLUB DE ZILVERDISTEL AKTIVIA AKTIVIA 200 Gasthofstappers Sint-Gillis AKTIVIA AKTIVIA 201 Feestcomité De Marollen Sijsele AKTIVIA AKTIVIA 202 WANDELCLUB  DE WESTHOEKSTAPPERS  AKTIVIA AKTIVIA 205 Gezinswandelclub Nooit Moe Boezinge AKTIVIA AKTIVIA 207 GITSE WANDELCLUB  VOETJE VOOR VOETJE  AKTIVIA AKTIVIA 216 De 12 Uren van Lauwe AKTIVIA AKTIVIA 217 W.S.V. SPORTRAAD BEVEREN AKTIVIA AKTIVIA 218 Wandelclub De Slak Leest AKTIVIA AKTIVIA 225 W.J.C. DENDERKLOKJES LEBBEKE AKTIVIA AKTIVIA 226 FAMILIES HELPEN FAMILIES AKTIVIA AKTIVIA 237 W.S.V. De Brigandtrotters AKTIVIA AKTIVIA 245 W.S.V. DE HOPBELLETJES OPWIJK AKTIVIA AKTIVIA 252 Warden Oom Stappers AKTIVIA AKTIVIA 256 ROAD RUNNERS TORHOUT VZW AKTIVIA AKTIVIA 271 OP EN ROND TIEGEMBERG AKTIVIA AKTIVIA 274 De Margrietestappers AKTIVIA AKTIVIA 276 Wandelclub Roal Benti AKTIVIA AKTIVIA 278 Everbeekse Wandeltochten VZW AKTIVIA AKTIVIA 282 W.S.V. De Sluisstappers AKTIVIA AKTIVIA 286 WANDELCLUB DE ST.-JANSSTAPPERS AKTIVIA AKTIVIA 287 V.Z.W. VREDESEILANDEN AKTIVIA AKTIVIA 297 W.K. Maldegem AKTIVIA AKTIVIA 302 W.T.C. NIEUWPOORT AKTIVIA AKTIVIA 303 V.Z.W. DE NACHT AKTIVIA AKTIVIA 311 DURMESTAPPERS AKTIVIA AKTIVIA 313 PASAR OOSTKAMP AKTIVIA AKTIVIA 318 W.S.V. DE COLLIEMOLEN OOSTNIEUWKERKE-STADEN AKTIVIA AKTIVIA 328 W.S.V. DE MOLENSTAPPERS RUISELEDE AKTIVIA AKTIVIA 330 K.W.B. LAARNE AKTIVIA AKTIVIA 331  T WYNGAERTTREINTJE ANTWERPEN AKTIVIA AKTIVIA 333 W.S.V. De Kadodders Sint-Katelijne-Waver V.Z.W. AKTIVIA AKTIVIA 349 De Heidetochten Kester-Gooik AKTIVIA AKTIVIA 358 Halfoogstvrienden Bellingen AKTIVIA AKTIVIA 360 De Trompe Deerlijk AKTIVIA AKTIVIA 364 De Chatons Ronse AKTIVIA AKTIVIA 376 VWV De Ttrekvogels Boekhoute AKTIVIA AKTIVIA 383 VREUGDESTAPPERS HULDENBERG AKTIVIA AKTIVIA 386 DE SPARTASTAPPERS ARDOOIE AKTIVIA AKTIVIA 391 WSV Schorrestappers AKTIVIA AKTIVIA 402 Groen-Wit Oostmalle AKTIVIA AKTIVIA 405 Leopold I-Stappers AKTIVIA AKTIVIA 406 WSV DE NATUURVRIENDEN - ZOERSEL VZW AKTIVIA AKTIVIA 410 DE 7MIJL-STAPPERS MOORSELE AKTIVIA AKTIVIA 411 Kreketrekkers Kortemark AKTIVIA AKTIVIA 412 Watewystappers Tielt AKTIVIA AKTIVIA 423 DE MEEPAKKERS AKTIVIA AKTIVIA 424 Lennikse Windheren AKTIVIA AKTIVIA 427 Brugse Metten Wandelclub AKTIVIA AKTIVIA 429 COMITE KASSEIFEESTEN ZEGELSEM AKTIVIA AKTIVIA 432 De Tervaete Stappers Keiem AKTIVIA AKTIVIA 439 W.V. VOOR DE WIND AKTIVIA AKTIVIA 440 W.S.C. KLAVERTJE VIER AKTIVIA AKTIVIA 447 STAP VOORUIT AKTIVIA AKTIVIA 448 BOERENKRIJGSTAPPERS OVERMERE AKTIVIA AKTIVIA 450 EEKSKE STAPPERS AKTIVIA AKTIVIA 461 LEVENSLIJN TEAM DAMME AKTIVIA AKTIVIA 463 SCOTA WANDELCLUB SCHOTEN AKTIVIA AKTIVIA 464 DE KLINKERCLUB AKTIVIA AKTIVIA 469 Wandelclub Hoger Op Woumen AKTIVIA AKTIVIA 473 DE SPIEGELSTAPPERS IEPER AKTIVIA AKTIVIA 492 AVIFLORASTAPPERS INGELMUNSTER AKTIVIA AKTIVIA 493 OOSTNIEUWKERKSE STAPPERS AKTIVIA AKTIVIA 496 Guldenbergstappers Wevelgem AKTIVIA AKTIVIA 499 SWITCHBACK MEMORIAL MARCH-CLUB MALDEGEM AKTIVIA AKTIVIA 501 W.S.V. Vakantiegenoegens Zulte AKTIVIA AKTIVIA 502 Bavostappers Bavikhove AKTIVIA AKTIVIA 504 De Sportmanvrienden AKTIVIA AKTIVIA 509 Ons Erf Stappers AKTIVIA AKTIVIA 514 HVARTS VZW AKTIVIA AKTIVIA 521 WANDELCLUB ZWEVEGEM-KAPPAERT AKTIVIA AKTIVIA 522 t Wandel Voetje AKTIVIA AKTIVIA 526 wsv De Dauwstappers VWF VWF A033 wandelsport-snjb KNBLO (NL) KNBLO (NL) SNJB Landelijke Gilde VRIJ VRIJ VRIJ1529 De Vriendenkring Kortijs - Gingelom VVRS VVRS V.L108 Wandelende Noordzee Boys AKTIVIA AKTIVIA 072 Het groene ventiel VRIJ VRIJ GVENT Wandel Mee Brueghel vzw VVRS VVRS VL069 De Bollekens Rotselaar VVRS VVRS VB018 Wandelclub Mondpaco VWF VWF L088
< Clubnaam >
Statistieken op 24-okt-2015
159 licentiehouders (welke?)
In het Staplijst-wandelarchief:
1048 uitslagen (welke?)
42 uitslagen in 2015 (welke?)
Grafiek ...

- meer grafieken ? (bekijk ze)
- bijna 800 wandelclubs (welke?)
- bijna 50.000 gegevens

- 5 commentaren (lees ze)
- 31 foto's (bekijk ze)
STAPLIJST SOFTWARE
Slechts éénmalig aan te schaffen !

Gemakkelijk uw telling invoeren en opladen naar uw of onze site.

staplijst slechts 29 euro
Prijs geldig online bestellingen.
Klik op de knop om online te bestellen ...
En nog steeds blijven alle latere updates GRATIS!
SchermVoorbeeld
Belangrijke tags
Scheldestappers, Zingem, wandelingen, Staplijst, wandelkalender, clubs, uitslagen, welke, licentiehouders, nieuw, wandelclubs, grafieken, Software, Marching, verwelkomen, licentiehouder,
Staplijst-nieuws
27 apr 12 Ook de wandelclub 't Singel uit Kaprijke met clubnummer Aktivia 257 heeft een licentie aangekocht. Welkom.
Versie 3.2.2 van Staplijst is vrijgegeven op 27 april 2012.
01 feb 12 We hebben al evenveel wandelingen in de wandelkalender van 2012 als we hadden in de wandelkalender van 2011.
26 jan 12 De 700e wandeluitslag is opgeladen naar ons wandelarchief!
Op naar de 800! Marching on! Wandelcool !
Versie 3.2 van Staplijst is vrijgegeven op 19 januari 2012.
29 dec 11 Op de valreep van 2011 zijn we verheugd dat één van de wandelclubs die haar wandelingen reeds invoerde in de wandelkalender besloten heeft om licentiehouder te worden. Welkom als 151e licentiehouder aan Blijf Jong Genebos.
20 dec 11 De kaap van 150 licentiehouders is bereikt! Wij verwelkomen 't Wandel Voetje als nieuwste licentiehouder.
9 okt 11 De 100e uitslag in één jaar (2011) is opgeladen in ons wandelarchief!.
14 sep 11 De wandelwiki bevat nu ook pagina's over wandelinitiatieven.
04 aug 11 De 600e wandeluitslag is opgeladen naar ons wandelarchief!
04 jul 11 Wij danken Aktivia voor het bestellen van 4 extra licenties voor hun provinciale bestuurskernen. Dit brengt het aantal licentiehouders op 149!
Versie 3.1 van Staplijst is vrijgegeven op maandag 16 mei 2011.
Lees hier de procedure om van versie 3 up te graden naar versie 3.1.
Linken naar wandelsites:
Volgt uw club hun voorbeeld ?
Onze partner
E.De.L.Com bvba
Maatwerk is betaalbaar ! Software- of internetproject ?
Contacteer voor een vrijblijvend gesprek !
info website
Deze pagina werd het laatst aangepast op 24-okt-2015 met de Sitestepper - 5.1.4.14325 ™ software.
webmaster
Staplijst is een hobbyproject van Erik De Laet
staplijst.com - staplijst.be - staplijst.nl - wandelkalender.be :: Copyright © 2004-2015 E.De.L.Com bvba :: Alle rechten voorbehouden :: voeg toe aan favorieten