140AKTIVIA

Wandelclub Vzw Wandelclub Natuurvrienden Deinze

AKTIVIA 140

Komende wandelingen van de club Vzw Wandelclub Natuurvrienden Deinze

Er zijn geen wandelingen aanwezig in de wandelkalender.

Voorbije wandelingen en grafieken van de club Vzw Wandelclub Natuurvrienden Deinze als grafiek

Chart.

Waar zijn de wandelaars van de club Vzw Wandelclub Natuurvrienden Deinze gaan wandelen?

Waar zijn de leden van Vzw Wandelclub Natuurvrienden Deinze gaan wandelen ?

Resultaten voor de wandelclub met clubnummer '140'

vzw Wandelclub Natuurvrienden Deinze licentiehouder van Staplijst - (AKTIVIA-140) zijn gaan wandelen bij ...
Plaats Datums Wandeling @ wandlrs
2016
7 17‑feb‑16 WSV Egmont - Zottegem - Midweek 43
2015
28 27‑dec‑15 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Rode neuzen tocht 10
15 27‑dec‑15 WSV Egmont - Zottegem - Wafelentocht 42
29 26‑dec‑15 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Wintertocht 2
22 20‑dec‑15 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 21STE AUGUST DE MAERETOCHT 4
5 16‑dec‑15 WSV Egmont - Zottegem - Jenevertocht 28
5 18‑nov‑15 WSV Egmont - Zottegem - Midweektocht 27
15 11‑nov‑15 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 35 ste WANDEL MEE DAG 4
10 30‑okt‑15 WSV Egmont - Zottegem - Halloweentocht 33
27 24‑okt‑15 DE TERVAETE STAPPERS KEIEM licentiehouder van Staplijst - 1e Bethoosterse broekentocht 2
10 21‑okt‑15 WSV Egmont - Zottegem - Midweektocht 22
10 11‑okt‑15 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - PLUS WANDELDAG 28
26 10‑okt‑15 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Breugheltocht 2
9 16‑sep‑15 WSV Egmont - Zottegem - 14e Herdenkingstocht Marc Verstraeten 8
25 12‑sep‑15 DE TERVAETE STAPPERS KEIEM licentiehouder van Staplijst - 25ste Boterronde 6
8 19‑aug‑15 WSV Egmont - Zottegem - Midweektocht 32
19 8‑aug‑15 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Velodroomtocht 16
23 1‑aug‑15 Wandelclub Kadee Bornem licentiehouder van Staplijst - 5e Binnenschippertochten 1
36 21‑jul‑15 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - Herdenkingstocht 39 jaar waterramp De 5 van Kl Br 2
8 17‑jun‑15 WSV Egmont - Zottegem - Midweektocht Zottegem 24
30 14‑jun‑15 Wandelclub De Lachende Klomp vzw - Wase Poldertochten 3
26 14‑jun‑15 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - POMPESCHITTERSTOCHT 9
27 7‑jun‑15 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 24ste Heidetochten 14
16 30‑mei‑15 DE KADEES AALST - BBQ tocht 11
14 21‑mei‑15 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Sportobellotocht 6
12 20‑mei‑15 WSV Egmont - Zottegem - Midweektocht Sint Goriks Oudenhove 13
34 14‑mei‑15 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - Aspergewandeling 4
8 14‑mei‑15 WSV Egmont - Zottegem - 21e Egmonttocht 19e Wisselbekertocht 58
9 15‑apr‑15 WSV Egmont - Zottegem - Midweekwandeling te Zottegem 32
12 7‑apr‑15 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 22ste WIJNENDALEBOSTOCHT 11
10 6‑apr‑15 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 23e W.A.K. Tocht 59
35 6‑apr‑15 Wandelclub Kadee Bornem licentiehouder van Staplijst - 46ste Paastochten 2
20 29‑maa‑15 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 16de Camtocht 1
17 28‑maa‑15 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pater Lievenstocht 18
9 18‑maa‑15 WSV Egmont - Zottegem - Midweekwandeling Te Strijpen 29
28 8‑maa‑15 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE - KRIEK & MATTENTOCHTEN 17
33 1‑maa‑15 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 31ste VERLOREN KOSTTOCHT 5
6 22‑feb‑15 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - NATIONALE WANDELDAG 129
21 8‑feb‑15 HALFOOGSTVRIENDEN BELLINGEN licentiehouder van Staplijst - 8e Het Pajottenland op zijn mooist tochten! 7
25 8‑feb‑15 Wandelclub De Lachende Klomp vzw - Pannenkoekentocht 4
9 21‑jan‑15 WSV Egmont - Zottegem - Midweekwandeling Te Velzeke 35
22 18‑jan‑15 DE TERVAETE STAPPERS KEIEM licentiehouder van Staplijst - 13de brandweertocht 6
21 10‑jan‑15 DE KADEES AALST - Sint Antoniustocht 2
25 4‑jan‑15 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 9de Nieuwjaarstocht 6
16 1‑jan‑15 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 23 ste KATERTOCHT 22
2014
34 28‑dec‑14 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Rode Neuzen Tocht 7
23 21‑dec‑14 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 20 ste August De Maere tocht 1
24 30‑nov‑14 Wandelclub De Lachende Klomp vzw - Sinterklaaswandeling 11
29 19‑okt‑14 Wandelclub Kadee Bornem licentiehouder van Staplijst - 46ste Oktobermarsen 3
23 18‑okt‑14 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - Groenhove bostocht 6
7 12‑okt‑14 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - PLUS WANDELDAG 48
22 11‑okt‑14 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Breugheltocht 4
15 10‑okt‑14 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - Herdenkingswandeling Van Schelde naar IJzer 5
13 27‑sep‑14 WANDELCLUB ZWEVEGEM-KAPPAERT licentiehouder van Staplijst - WANDELCLUB ZWEVEGEM KAPPAERT 12
23 23‑aug‑14 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Klavertje 1 2
28 17‑aug‑14 Wandelclub De Lachende Klomp vzw - Barbierbeektocht 8
24 9‑aug‑14 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Velodroomtocht 14
19 26‑jul‑14 Wandelclub Kadee Bornem licentiehouder van Staplijst - 4de Binnenschippertochten 2
23 20‑jul‑14 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE - URBANUSTOCHTEN 6
31 8‑jun‑14 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - POMPESCHITTERSTOCHT 2
26 1‑jun‑14 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 23ste Heidetochten 8
11 31‑mei‑14 DE KADEES AALST - BBQ tocht 20
17 15‑mei‑14 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Sportobellotocht 2
28 4‑mei‑14 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - Lentewandeling 6
16 24‑apr‑14 Wervik - 4de Lentetocht 5
13 17‑apr‑14 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Mars 11de Linie 2
14 16‑apr‑14 WSV Egmont - Zottegem - Uitslag kantine Sottegem 17
14 1‑apr‑14 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 21 STE WIJNENDALEBOSTOCHT 10
40 30‑maa‑14 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 15de Camtocht 4
5 22‑maa‑14 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - BERENDRIESTOCHT 58
25 22‑maa‑14 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pater Lievenstocht 8
24 16‑maa‑14 Wervik - 15de Memorial March of Peace 2
32 9‑maa‑14 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE - KRIEK EN MATTENTOCHTEN 10
28 2‑maa‑14 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 30 STE VERLOREN KOSTTOCHT 31
10 25‑feb‑14 Wervik - 13e Krokustocht 15
15 9‑feb‑14 HALFOOGSTVRIENDEN BELLINGEN licentiehouder van Staplijst - 7e Het Pajottenland op zijn mooist tochten! 7
26 12‑jan‑14 Wervik - 27e Gaperstocht 2
35 5‑jan‑14 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 8ste Nieuwjaarstocht 4
17 1‑jan‑14 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 22 STE KATERTOCHT 16
2013
36 15‑dec‑13 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 19de August De Maeretocht 3
33 1‑dec‑13 Wandelclub De Lachende Klomp vzw - Sinterklaaswandeling 4
24 23‑nov‑13 Wervik - 15e Herfsttocht 12
19 11‑nov‑13 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 33ste WANDELMEEDAG 5
15 11‑nov‑13 Wervik - Wandel Mee Dag 1
8 20‑okt‑13 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - PLUSWANDELING 2013 53
21 20‑okt‑13 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - Nazomertocht 2
15 20‑okt‑13 DE KADEES AALST - Abdijbieren Classic Meldert 10
17 19‑okt‑13 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - GROENHOVEBOSTOCHT 13
29 12‑okt‑13 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Breugheltocht 1
33 6‑okt‑13 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 7de Nieuwjaarstocht 2
9 25‑sep‑13 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - Duivenboswandeling 21
27 22‑sep‑13 Wervik - 37e Tabakstocht 19
7 21‑sep‑13 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Herfsttocht 21 september 2013 25
9 9‑sep‑13 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - TORHOUT BINNENSTE BUITEN 8
18 28‑aug‑13 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - Zomertocht 4
14 24‑aug‑13 Wervik - 9e Mote Molentocht 2
20 17‑aug‑13 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS - KOMMIEZENTOCHT 5
12 10‑aug‑13 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 17de Velodroomtocht 33
24 4‑aug‑13 HALFOOGSTVRIENDEN BELLINGEN licentiehouder van Staplijst - 17e Taalgrenswandeling 1
6 28‑jul‑13 WANDELCLUB 'DE SLAK' LEEST - 50 km Tussen Zenne en Vaart 3
17 27‑jul‑13 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - 3de Binnenschippertochten 2
19 12‑jul‑13 Wervik - 20e Barbecuetocht 5
21 16‑jun‑13 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS - KLINGSE BOSTOCHTEN 24
34 2‑jun‑13 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 22ste Heidetochten 6
15 26‑mei‑13 WSV Wetteren licentiehouder van Staplijst - 19e Herdenkingstocht A. De Maesschalck 6
24 25‑mei‑13 DE KADEES AALST - Barbecuetocht 1
18 5‑mei‑13 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - Lentewandeling 11
10 2‑mei‑13 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS - SPAANSE TOCHTEN 3
19 23‑apr‑13 Wervik - 3de Lentetocht 3
19 10‑apr‑13 DE KADEES AALST - Faubourgtocht 4
19 2‑apr‑13 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 20ste WIJNENDALEBOSTOCHT 13
28 1‑apr‑13 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - 44 e Paastochten 6
29 31‑maa‑13 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 14de Camtochten 5
26 30‑maa‑13 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Lentetocht 2
7 23‑maa‑13 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - BERENDRIESTOCHT 37
25 3‑maa‑13 DE KADEES AALST - Pap eters wandeling 22
32 3‑maa‑13 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 29ste VERLOREN KOSTTOCHT 21
10 2‑maa‑13 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - Bacchustocht 20
11 26‑feb‑13 Wervik - 12de Krokustocht 16
49 24‑feb‑13 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - AKTIVIA NATIONALE WANDELDAG 2
24 17‑feb‑13 HALFOOGSTVRIENDEN BELLINGEN licentiehouder van Staplijst - 6de Het Pajottenland op zijn mooist tochten! 2
31 10‑feb‑13 Wandelclub De Lachende Klomp vzw - Pannenkoekentocht 6
33 6‑jan‑13 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 7de Nieuwjaarstocht 2
17 1‑jan‑13 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 21ste KATERTOCHT 14
2012
29 30‑dec‑12 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Rode Neuzen Tocht 8
25 16‑dec‑12 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 18de AUGUST DE MAERETOCHT 9
25 15‑dec‑12 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Mechelen in kerstsfeer en in den doenker 8
23 2‑dec‑12 Wandelclub De Lachende Klomp vzw - Sinterklaaswandeling 2
11 24‑nov‑12 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Watervliet, parel in het polderland 13
17 18‑nov‑12 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 29ste Herfsttocht 6
23 17‑nov‑12 Wervik - 14de Herfsttocht 2
17 11‑nov‑12 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 32ste WANDEL MEEDAG 2
16 11‑nov‑12 Wervik - Wandel Mee Dag 1
19 28‑okt‑12 WSV Wetteren licentiehouder van Staplijst - 56ste Voettochten der Tuinbouwstreek 14
18 21‑okt‑12 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - Nazomertocht 4
15 21‑okt‑12 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - PLUSWANDELING 2012 18
26 21‑okt‑12 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - 44ste Oktobermarsen 4
21 20‑okt‑12 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - GROENHOVE BOSTOCHT 6
4 20‑okt‑12 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 2de Oostende in Kermissfeer 17
20 13‑okt‑12 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Breugheltocht 9
18 2‑okt‑12 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Klavertje 1 2
9 28‑sep‑12 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Op verkenning door en rond Bentille 8
10 23‑sep‑12 Wervik - 36e Tabakstocht 55
8 15‑sep‑12 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 20 ste Herfsttocht 25
12 15‑sep‑12 wsv.de Wandelende Krabben licentiehouder van Staplijst - 47ste Krabbentocht 2
15 12‑sep‑12 DE KADEES AALST - Nazomertocht 3
16 10‑sep‑12 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - TORHOUT BINNENSTE BUITEN 3
22 8‑sep‑12 De Vaartlandstappers licentiehouder van Staplijst - Mühlbach Wandeldag 2
14 4‑sep‑12 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - 5de Weekdagtocht 1
12 3‑sep‑12 DE KWARTELS GROOT-ASSENEDE licentiehouder van Staplijst - 11de Langeledetocht 8
28 2‑sep‑12 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Internationale Kwaktocht 28
15 26‑aug‑12 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - Zomerwandeling 2
11 26‑aug‑12 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - 5 Dorpentocht doorheen het krekengebied 15
10 25‑aug‑12 Wervik - 8ste Mote Molentocht 7
17 18‑aug‑12 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS - Kommiezentocht 2
25 11‑aug‑12 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - VELODROOMTOCHT 2
10 8‑aug‑12 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek Strijpen 21
29 5‑aug‑12 DE KADEES AALST - Rondom Aaigem 5
10 31‑jul‑12 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 41ste Noordzeetocht 15
21 28‑jul‑12 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - 2de Binnenschippertocht 2
6 28‑jul‑12 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wandeling Ten Berg te Grotenberge 28 07 2012 37
19 25‑jul‑12 R.W.K. DE MORGENSTOND HUMBEEK licentiehouder van Staplijst - Midweektocht Vakantiewandeling 4
17 22‑jul‑12 DE KWARTELS GROOT-ASSENEDE licentiehouder van Staplijst - 22ste Canisvliettocht 12
13 18‑jul‑12 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Dauwtocht te Velzeke 18 07 2012 23
31 15‑jul‑12 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE licentiehouder van Staplijst - Urbanustochten 2
22 13‑jul‑12 Wervik licentiehouder van Staplijst - 19de Barbecuetocht 2
14 10‑jul‑12 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 9de Zomerwafeltocht 16
11 1‑jul‑12 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Zomerwandeling 18
18 1‑jul‑12 De Reynaertstappers Belsele-Sinaai licentiehouder van Staplijst - 20 ste. Molsbroektocht 16
8 30‑jun‑12 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Guldensporentochten 20
14 24‑jun‑12 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 34ste Vriendentocht 8
11 20‑jun‑12 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Sin Goriks Oudenhove 14
23 17‑jun‑12 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS licentiehouder van Staplijst - Klingse Bostochten 12
11 16‑jun‑12 DE KWARTELS GROOT-ASSENEDE licentiehouder van Staplijst - Wachtebeekse Zomerwandeling 22
21 16‑jun‑12 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - De Groene Lus 2
19 10‑jun‑12 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pompeschitterstocht 15
37 10‑jun‑12 Wandelclub De Lachende Klomp vzw licentiehouder van Staplijst - 27ste Wase Poldertochten 2
27 3‑jun‑12 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 21ste Heidetochten 4
7 31‑mei‑12 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Roste Muiswandeling 15
17 27‑mei‑12 wsv.de Wandelende Krabben licentiehouder van Staplijst - 15de Pinksterzondagtocht 2
9 27‑mei‑12 WSV Wetteren licentiehouder van Staplijst - 18de Herdenkingstocht A. De Maesschalck 23
21 26‑mei‑12 DE KADEES AALST licentiehouder van Staplijst - Barbecuetocht 2
14 26‑mei‑12 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Augustijnentocht 16
36 17‑mei‑12 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - Aspuurgetochten 1
9 17‑mei‑12 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 18e Egmonttocht en 16e Wisselbekertocht te Zottegem 61
13 13‑mei‑12 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - 16de West Vlaamse Wandelhappening 34
20 10‑mei‑12 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Sportobellotocht 2
27 6‑mei‑12 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 17de Sterrebostocht 29
13 6‑mei‑12 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - Lentetocht 14
14 3‑mei‑12 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS licentiehouder van Staplijst - Spaanse Tochten 3
9 1‑mei‑12 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - 22ste Krekentocht 60
26 1‑mei‑12 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Meiklokjestocht 2012 2
15 24‑apr‑12 Wervik licentiehouder van Staplijst - 2de Lentetocht 5
7 18‑apr‑12 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Zottegem 18 april 22
30 15‑apr‑12 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS licentiehouder van Staplijst - sportwandeldag 4
19 14‑apr‑12 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 16de lange Nelle tocht 5
17 11‑apr‑12 DE KADEES AALST licentiehouder van Staplijst - Faubourgtocht 5
11 9‑apr‑12 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 20ste W.A.K. Tocht 22
6 9‑apr‑12 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - 43ste Paastochten 53
18 8‑apr‑12 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht van de Denderstreek WB 10
16 7‑apr‑12 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - Lentetocht 15
14 3‑apr‑12 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT licentiehouder van Staplijst - 19de WIJNENDALEBOSTOCHT 14
17 1‑apr‑12 DE KWARTELS GROOT-ASSENEDE licentiehouder van Staplijst - Kwarteltocht 28
42 25‑maa‑12 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - lentevossentocht 4
35 25‑maa‑12 GEZINSWANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE licentiehouder van Staplijst - Dwars door de Frontstreek 8
26 25‑maa‑12 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 13de Camtochten 6
21 24‑maa‑12 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pater Lievenstocht 15
13 24‑maa‑12 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Petit Paris wandeltocht 7
7 24‑maa‑12 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - BERENDRIESTOCHT 58
16 23‑maa‑12 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - 2de Scaldistocht 6
8 21‑maa‑12 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Leeuwergem 24
18 18‑maa‑12 Wervik licentiehouder van Staplijst - 13e Memorial March of Peace 6
29 18‑maa‑12 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 21e Paardenvisserstocht 10
32 11‑maa‑12 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE licentiehouder van Staplijst - Kriek en Mattentochten 9
10 10‑maa‑12 DE KWARTELS GROOT-ASSENEDE licentiehouder van Staplijst - Meentocht 30
26 4‑maa‑12 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT licentiehouder van Staplijst - 28ste VERLOREN KOST TOCHT 28
22 4‑maa‑12 DE KADEES AALST licentiehouder van Staplijst - Papeterswandeling Erpe Mere 21
5 3‑maa‑12 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - MPI TOCHT 73
11 3‑maa‑12 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - 10e Bacchustocht 22
15 24‑feb‑12 De Reynaertstappers Belsele-Sinaai licentiehouder van Staplijst - 12de Krokustocht 11
5 15‑feb‑12 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek Sint Goriks Oudenhove 19
27 12‑feb‑12 Wandelclub De Lachende Klomp vzw licentiehouder van Staplijst - Pannenkoekentocht 3
22 12‑feb‑12 HALFOOGSTVRIENDEN BELLINGEN licentiehouder van Staplijst - 5de Het Pajottenland op zijn mooist tochten! 3
25 5‑feb‑12 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 17de Pannenkoekentocht 1
11 4‑feb‑12 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 13e Rooie Neuzentocht 4
10 28‑jan‑12 DE KWARTELS GROOT-ASSENEDE licentiehouder van Staplijst - Tocht rond Oosteeklo 31
24 28‑jan‑12 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Herdenkingsstocht Herman en Patrick 4
9 18‑jan‑12 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Oombergen 18 januari 2012 29
17 15‑jan‑12 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Sint Jozefswandeling 8
37 15‑jan‑12 DE KADEES AALST licentiehouder van Staplijst - St Antoniustocht Gijzegem 3
31 8‑jan‑12 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 6de Nieuwjaarstocht 2
16 1‑jan‑12 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT licentiehouder van Staplijst - 20ste KATERTOCHT 15
2011
24 28‑dec‑11 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - St Paulstocht 2
21 26‑dec‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wafelentocht te Zottegem 13
28 25‑dec‑11 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Rodeneuzentocht 3
7 25‑dec‑11 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Eindejaarstocht 34
6 21‑dec‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweektocht te Leeuwergem 20
20 18‑dec‑11 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT licentiehouder van Staplijst - 18de WIJNENDALEBOSTOCHT 2
27 17‑dec‑11 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Mechelen in kerstsfeer en in den doenker 7
14 17‑dec‑11 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE licentiehouder van Staplijst - Eindejaarstochten 2
24 11‑dec‑11 De Reynaertstappers Belsele-Sinaai licentiehouder van Staplijst - 27ste Kersttocht 6
35 10‑dec‑11 GEZINSWANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE licentiehouder van Staplijst - Last Post en Kerstverlichtingstocht 2
25 10‑dec‑11 De Tervaete Stappers Keiem licentiehouder van Staplijst - 9de wintertocht 2
20 4‑dec‑11 Wandelclub De Lachende Klomp vzw licentiehouder van Staplijst - Sinterklaaswandeling 10
32 4‑dec‑11 De Vaartlandstappers licentiehouder van Staplijst - 30ste Broekventjestocht Zondag 3
14 3‑dec‑11 De Vaartlandstappers licentiehouder van Staplijst - 30ste Broekventjestocht Zaterdag 2
13 26‑nov‑11 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Watervliet, parel in het Polderland 12
27 20‑nov‑11 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 14de Moeseltocht 10
42 20‑nov‑11 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Buggenhoutbos in herfstkleur 2
22 20‑nov‑11 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Kaffeegieterstocht 2
13 20‑nov‑11 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 28e Herfsttocht 13
10 18‑nov‑11 DE MARGRIETE STAPPERS licentiehouder van Staplijst - Pirotocht 20
7 16‑nov‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweektocht te Velzeke 27
15 11‑nov‑11 VWV DE TREKVOGELS BOEKHOUTE licentiehouder van Staplijst - Wandel Mee Dag 2
4 6‑nov‑11 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - WANDEL MEE DAG NUKERKE 37
12 31‑okt‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Halloweentocht te Zottegem 22
29 30‑okt‑11 DE PAJOTTEN HEKELGEM licentiehouder van Staplijst - HERFSTTOCHT 1
24 23‑okt‑11 DE KADEES AALST licentiehouder van Staplijst - Affligem Abdijbieren Classic 13
17 23‑okt‑11 De Reynaertstappers Belsele-Sinaai licentiehouder van Staplijst - 19de Molsbroektocht 27
5 19‑okt‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweektocht te Sint Goriks Oudenhove 26
16 18‑okt‑11 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Midweek Herfsttocht 2
4 16‑okt‑11 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - 9de Waterhoektocht 50
20 16‑okt‑11 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - Nazomertocht 2
6 15‑okt‑11 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 1ste Oostende in kermissfeer 19
22 8‑okt‑11 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Breugheltocht 3
17 8‑okt‑11 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht 800 jaar Herne 2
15 1‑okt‑11 SCHORRESTAPPERS licentiehouder van Staplijst - 6de Klaverbladtocht 3
14 29‑sep‑11 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 2de Zilverbergtcht 5
8 28‑sep‑11 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - Duivenboswandeling 16
10 21‑sep‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwisselbekertocht Marc Verstraeten Zottegem 20
10 17‑sep‑11 wsv.de Wandelende Krabben licentiehouder van Staplijst - Krabbentocht 2
14 17‑sep‑11 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Herfsttocht 3
8 16‑sep‑11 VWV DE TREKVOGELS BOEKHOUTE licentiehouder van Staplijst - 9de Geirnaertwandeling 18
19 11‑sep‑11 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Tweedaagse van de Denderstreek 3
21 10‑sep‑11 De Tervaete Stappers Keiem licentiehouder van Staplijst - 21ste boterronde 6
13 6‑sep‑11 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - 4de weekdagtocht 2
37 4‑sep‑11 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Internationale Kwaktocht 7
12 28‑aug‑11 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Grenswandeling Sint Laureins 17
25 21‑aug‑11 Wandelclub De Lachende Klomp vzw licentiehouder van Staplijst - Barbierbeektocht 1
16 21‑aug‑11 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - Zomertocht 6
7 17‑aug‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Erwetegem 20
27 14‑aug‑11 GEZINSWANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE licentiehouder van Staplijst - Harmonietocht 4
20 14‑aug‑11 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Neigembostocht 4
23 13‑aug‑11 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Velodroomtocht 5
22 6‑aug‑11 De Brigandtrotters licentiehouder van Staplijst - Kriekentocht 4
6 4‑aug‑11 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Op verkenning door en rond Bentille 21
9 2‑aug‑11 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 40e Noordzeetocht 24
20 30‑jul‑11 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - 1ste Binnenschippertochten 2
3 30‑jul‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wandeling Ten Berg te Grotenberge 65
4 23‑jul‑11 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Op stap door Ryckevelde 42
9 20‑jul‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Dauw en midweektocht te Velzeke 22
12 17‑jul‑11 VWV DE TREKVOGELS BOEKHOUTE licentiehouder van Staplijst - 13de Tweelandentocht 28
25 17‑jul‑11 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE licentiehouder van Staplijst - Urbanustochten 3
11 12‑jul‑11 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Zomertocht 25
27 10‑jul‑11 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Schiptrekkerstocht 6
8 10‑jul‑11 De Vaartlandstappers licentiehouder van Staplijst - De 29ste Vriendschapstocht 61
13 30‑jun‑11 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Zesde Roste muis wandeling 4
25 26‑jun‑11 Wandelclub De Lachende Klomp vzw licentiehouder van Staplijst - 26ste Wase poldertochten 50 km van het Waasland 2
21 26‑jun‑11 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 33e Vriendentocht 6
17 25‑jun‑11 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Guldensporentochten 8
34 19‑jun‑11 GEZINSWANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE licentiehouder van Staplijst - Van Sas tot Sas wisselbeker tocht 3
19 19‑jun‑11 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS licentiehouder van Staplijst - Klingse Bostochten 8
13 18‑jun‑11 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - De Groene Lus 3
10 15‑jun‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Te Sint Goriks Oudenhove 14
28 12‑jun‑11 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pompeschitterstocht 10
9 2‑jun‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 15de Wisselbekertocht en 17de Egmonttocht 48
11 28‑mei‑11 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Augustijnentocht 25
16 19‑mei‑11 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Sportobellotocht 7
6 18‑mei‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Te OOMBERGEN 36
10 8‑mei‑11 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - 15de West Vlaamse Wandelhappening 45
17 8‑mei‑11 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - lentewandeling 7
15 5‑mei‑11 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS licentiehouder van Staplijst - Sint Janstochten 4
19 1‑mei‑11 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - 21ste Krekentocht 14
25 1‑mei‑11 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - Meitocht 7
24 25‑apr‑11 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - 42ste Paastochten 6
5 25‑apr‑11 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 19de W.A.K. Tocht 96
2 23‑apr‑11 De Brigandtrotters licentiehouder van Staplijst - Dreventocht 75
11 20‑apr‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - KSV Kantine Zottegem midweekwandeling 22
9 16‑apr‑11 VWV DE TREKVOGELS BOEKHOUTE licentiehouder van Staplijst - Bloesemtocht 29
31 10‑apr‑11 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht van de Denderstreek 4
9 5‑apr‑11 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 5de HERDENKINGSTOCHT DAVID DECATELLE 7
18 3‑apr‑11 KREKETREKKERS KORTEMARK licentiehouder van Staplijst - 10de Hapkintocht 18
9 2‑apr‑11 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 11de Lentetocht 34
43 27‑maa‑11 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - 28ste Lentevossentocht 4
30 27‑maa‑11 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 12de Camtochten 3
8 26‑maa‑11 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - Berendriestocht 51
17 26‑maa‑11 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Petit Paris wandeltocht 3
17 26‑maa‑11 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pater Lievenstocht 22
11 25‑maa‑11 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - 1ste Scaldistocht 13
36 20‑maa‑11 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 20ste Paardenvisserstocht 14
7 16‑maa‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Te LEEUWERGEM 35
31 13‑maa‑11 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE licentiehouder van Staplijst - Kriek en Mattentochten 6
21 12‑maa‑11 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS licentiehouder van Staplijst - sportwandeldag 4
22 11‑maa‑11 De Reynaertstappers Belsele-Sinaai licentiehouder van Staplijst - 11de Krokustocht 4
6 5‑maa‑11 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - M.P.I.Tocht 63
11 5‑maa‑11 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - 9e Bacchustocht 15
47 27‑feb‑11 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Aktivia Nationale Wandeldag 18
11 23‑feb‑11 VWV DE TREKVOGELS BOEKHOUTE licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling 11
7 22‑feb‑11 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 4de GEUZENWANDELING 15
8 16‑feb‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Strijpen 28
25 6‑feb‑11 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 16de Pannenkoekentocht 30
9 5‑feb‑11 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 12de Rooie Neuzentocht 19
22 29‑jan‑11 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht 5
5 25‑jan‑11 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 3de SNEEUWKLOKJESTOCHT 19
6 19‑jan‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Sint Goriks Oudenhove 34
8 16‑jan‑11 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Sint Jozefswandeling 43
2010
30 26‑dec‑10 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Rode neuzen tocht 1
22 26‑dec‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wafelentocht te Zottegem 3
14 25‑dec‑10 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Eindejaarstocht 6
4 18‑dec‑10 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Mechelen in kerstsfeer en in den doenker 66
5 15‑dec‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Te Leeuwergem 25
26 11‑dec‑10 GEZINSWANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE licentiehouder van Staplijst - Last Post en Kerstverlichtingstocht 10
12 5‑dec‑10 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 27e Herfsttocht 4
10 27‑nov‑10 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Watervliet, parel in het Polderland 16
17 21‑nov‑10 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Kaffeegieterstocht 2
29 21‑nov‑10 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 13de Moeseltocht 12
35 21‑nov‑10 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Buggenhoutbos in herfsttijd 1
6 17‑nov‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Te STRIJPEN 20
16 11‑nov‑10 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Mahatma Gandhitocht 2
6 7‑nov‑10 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - WANDEL MEE DAG 2010 25
12 31‑okt‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Halloweenwandeling te Zottegem 2010 21
5 24‑okt‑10 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Waterhoektocht 48
9 23‑okt‑10 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 9 de Halloweentocht 2
11 23‑okt‑10 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Heksentocht 5
8 20‑okt‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Te Sint Goriks Oudenhove 7
24 10‑okt‑10 GEZINSWANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE licentiehouder van Staplijst - Vallend Bladtocht 2
16 9‑okt‑10 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Breugheltocht 14
15 7‑okt‑10 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Mars 11de Linie 2
18 3‑okt‑10 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Mechelse Gordel 2
16 30‑sep‑10 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 1ste Zilverbergtocht 6
4 29‑sep‑10 Wandelclub Herzele licentiehouder van Staplijst - Duivenboswandeling 25
21 21‑sep‑10 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Klavertje 2 2
8 18‑sep‑10 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Herfstwandeling 15
13 15‑sep‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 9de herdenkingstocht Verstraeten Marc wisselbeker 14
16 11‑sep‑10 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - 2Daagse van de Denderstreek dag 1 4
45 5‑sep‑10 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Internationale Kwaktocht 9
11 29‑aug‑10 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Zomerwandeling door het Meetjesland 19
11 29‑aug‑10 Wandelclub Herzele licentiehouder van Staplijst - Zomerwandeling 10
23 24‑aug‑10 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 6 de Kermistocht 2
17 22‑aug‑10 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 39ste MARS DER VLAAMSE ARDENNEN 20
12 18‑aug‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - ERWETEGEM Midweekwandeling 12
17 14‑aug‑10 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 14e Velodroomtocht 16
33 8‑aug‑10 GEZINSWANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE licentiehouder van Staplijst - Harmonietocht 2
17 3‑aug‑10 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 39e Noordzeetocht 13
6 31‑jul‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - TEN BERG Wandeling 39
13 29‑jul‑10 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Op verkenning door en rond Bentille 3
9 21‑jul‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Dauw en Midweekwandeling te VELZEKE 22
7 17‑jul‑10 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Op stap door Ryckevelde 39
9 13‑jul‑10 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 7de Zomertocht 12
17 11‑jul‑10 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Schiptrekkerstocht 8
12 1‑jul‑10 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - 5e Roste Muiswandeling 3
19 27‑jun‑10 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 32e Vriendentocht 5
7 26‑jun‑10 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Guldensporentocht 41
7 26‑jun‑10 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - BREIVELDETOCHT 42
32 20‑jun‑10 GEZINSWANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE licentiehouder van Staplijst - Van Sas tot Sastocht 11
9 16‑jun‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te STRIJPEN 19
28 13‑jun‑10 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pompeschitterstocht 2
10 24‑mei‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 12de gordel rond Michelbeke 36
9 22‑mei‑10 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Augustijnentocht 27
8 19‑mei‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Oombergen 20
4 13‑mei‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 16 de EGMONTTOCHT 14 de WISSELBEKERTOCHT 91
10 9‑mei‑10 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - West Vlaamse Wandelhappening 43
17 9‑mei‑10 Wandelclub Herzele licentiehouder van Staplijst - Lentewandeling 7
25 2‑mei‑10 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 16 de Sterrebostocht 18
4 2‑mei‑10 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - Familiale Mei Wandeling Nukerke Maarkedal 59
10 1‑mei‑10 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - 20e Krekentocht 26
26 1‑mei‑10 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Meiklokjestocht 1 mei 2010 2
25 22‑apr‑10 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Klavertje 1 2
7 21‑apr‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Leeuwergem 23
20 11‑apr‑10 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht van de Denderstreek 11
20 10‑apr‑10 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 15e Lange Nelletocht 3
12 6‑apr‑10 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - Herdenkingstocht Ere Voorzitter David Decatelle 7
12 5‑apr‑10 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 18de W.A.K. Tocht 29
9 3‑apr‑10 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 10de Lentetocht 26
25 28‑maa‑10 GEZINSWANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE licentiehouder van Staplijst - Dwars door de Frontstreek 5
37 28‑maa‑10 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Lentevossentocht(Prov. Sport voor Allen Wandeldag) 7
13 27‑maa‑10 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pater Lievenstocht Drie sterrentocht 33
31 21‑maa‑10 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 19 de Paardenvisserstocht 14
8 17‑maa‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te ZOTTEGEM 28
9 13‑maa‑10 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Petit Paris wandeltocht 12
7 6‑maa‑10 Wandelclub Herzele licentiehouder van Staplijst - Bacchustocht 22
3 6‑maa‑10 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - M.P.I. Tocht 70
11 23‑feb‑10 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 3de GEUZENWANDELING 8
8 17‑feb‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Velzeke 23
19 14‑feb‑10 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Piekanswinningtocht 2
27 7‑feb‑10 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 15de Pannenkoekentocht 14
6 6‑feb‑10 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 11de Rooie Neuzen tocht 22
13 30‑jan‑10 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht 7de Herdenkingstocht Patrick LeJe 2
8 26‑jan‑10 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 2de SNEEUWKLOKJESTOCHT 11
5 20‑jan‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Sint Goriks Oudenhove 35
9 17‑jan‑10 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Sint Jozefswandeling 17
2009
30 27‑dec‑09 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Rode Neuzen Tocht 7
10 27‑dec‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wafelentocht en wisselbekertocht te Zottegem 38
35 27‑dec‑09 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Buggenhoutbos in wintertijd 2
8 26‑dec‑09 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Eindejaarstocht 25
26 19‑dec‑09 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Mechelen in kerstsfeer en in den doenker 2
17 19‑dec‑09 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 3de Wintertocht 12
6 16‑dec‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek Jenevertocht Te LEEUWERGEM 26
5 29‑nov‑09 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Waterhoektocht 38
21 29‑nov‑09 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 26e Herfsttocht 5
7 18‑nov‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Velzeke 23
27 15‑nov‑09 Club Ahoy-De Natuurvrienden licentiehouder van Staplijst - 20e Herfstwandeling 2
28 15‑nov‑09 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 12de Moeseltocht 10
6 8‑nov‑09 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - WANDEL MEE DAG 2009 23
14 31‑okt‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Halloweentocht Zottegem 2009 20
9 31‑okt‑09 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 8e Halloweentocht 9
6 21‑okt‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Sint Goriks Oudenhove 28
18 20‑okt‑09 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Midweek Herfsttocht 2009 2
11 18‑okt‑09 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - PLUS WANDELDAG 2
19 10‑okt‑09 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Ten Bunderentocht 7
8 30‑sep‑09 Wandelclub Herzele licentiehouder van Staplijst - Duivenboswandeling 21
10 19‑sep‑09 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Herfstwandeling 15
14 16‑sep‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwisselbeker Herdenkingstocht Verstraeten Marc 14
41 6‑sep‑09 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Internationale Kwaktocht 8
20 23‑aug‑09 Wandelclub Herzele licentiehouder van Staplijst - Zomertocht 3
9 23‑aug‑09 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 38ste MARS DER VLAAMSE ARDENNEN 41
10 19‑aug‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - MIDWEEKWANDELING Te ERWETEGEM 9
22 9‑aug‑09 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Neigembostocht 8
25 8‑aug‑09 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Velodroomtocht 10
6 4‑aug‑09 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 38e Noordzeetocht 26
3 25‑jul‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Ten Berg Wandeling te Grotenbergen 62
10 15‑jul‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Dauw en midweekwandeling te Velzeke 18
9 14‑jul‑09 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 6de Zomertocht 14
24 12‑jul‑09 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Schiptrekkerstocht 4
12 10‑jul‑09 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 21e Guldensporentocht 4
24 28‑jun‑09 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 31e Vriendentocht 4
3 27‑jun‑09 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Guldensporentochten 53
6 17‑jun‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te OOMBERGEN 28
21 14‑jun‑09 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pompeschitterstocht 11
16 23‑mei‑09 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Augustijnentocht 18
32 21‑mei‑09 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - Aspuurge Mei 2009 4
13 21‑mei‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 13de wisselbeker en15de Egmonttocht te Zottegem 42
8 10‑mei‑09 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - West Vlaamse Wandelhappening 63
28 3‑mei‑09 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 15de Sterrebostocht 20
2 3‑mei‑09 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - FAMILIALE MEI WANDELING 68
16 3‑mei‑09 Wandelclub Herzele licentiehouder van Staplijst - Lentewandeling 14
29 1‑mei‑09 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Meiklokjestocht 1 mei 2009 2
12 15‑apr‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Leeuwergem Bij Zottegem 12
13 13‑apr‑09 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 17de W.A.K. Tocht 37
19 11‑apr‑09 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 14e Lange Nelle tocht 1
5 7‑apr‑09 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 3de HERDENKINGSTOCHT ERE VOORZITTER D. DECATELLE 14
17 4‑apr‑09 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 9de Lentetocht 17
1 28‑maa‑09 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - WANDELDAG MET EI KONINGIN 105
18 28‑maa‑09 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pater Lievenstocht 18
50 22‑maa‑09 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Lentevossentocht 7
6 18‑maa‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Zottegem Hemelrijk 43
34 15‑maa‑09 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 18 de Paardenvisserstocht 13
25 8‑maa‑09 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Tivolitocht 2
3 7‑maa‑09 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - M.P.I. Tocht 102
8 18‑feb‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - MIDWEEKWANDELING TE STRIJPEN Bij Zottegem 30
7 17‑feb‑09 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 2de GEUZENWANDELING 14
35 15‑feb‑09 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Winter in Bokrijk 2
17 7‑feb‑09 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 10e Rooie Neuzentocht 6
15 1‑feb‑09 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 14de Pannenkoekentocht 32
14 31‑jan‑09 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht, 6de Herdenkingstocht Patrick LeJeu 14
9 27‑jan‑09 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 1ste SNEEUWKLOKJESTOCHT 10
10 21‑jan‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Te SINT GORIKS OUDENHOVE 22
2008
16 28‑dec‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wafelentocht en wisselbekertocht te Zottegem 40
25 28‑dec‑08 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Rode Neuzentocht 11
11 27‑dec‑08 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Eindejaarstocht 25
18 21‑dec‑08 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Worteltocht 5
15 20‑dec‑08 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 2de Wintertocht 21
13 17‑dec‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Jenevertocht te Leeuwergem 9
7 30‑nov‑08 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Waterhoektocht 38
14 30‑nov‑08 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 25e Herfsttocht 15
7 19‑nov‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Te VELZEKE 24
27 16‑nov‑08 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 11de Moeseltocht 9
32 16‑nov‑08 Club Ahoy-De Natuurvrienden licentiehouder van Staplijst - 19e Herfstwandeling 2008 2
14 9‑nov‑08 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - WANDEL MEE DAG 7
12 31‑okt‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Halloweentocht Zottegem 2008 26
18 25‑okt‑08 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 7de Halloweentocht 5
17 19‑okt‑08 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Kaffeegieterstocht 6
12 15‑okt‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Sint Goriks Oudenhove 9
25 11‑okt‑08 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Ten Bunderentocht 4
11 20‑sep‑08 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Herfstwandeling 8
9 17‑sep‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 7de herdenkingstocht Verstraeten Marc wisselbeker 21
30 7‑sep‑08 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Internationale Kwaktocht 16
15 26‑aug‑08 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 4de Kermistocht 5
12 24‑aug‑08 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 37ste MARS DER VLAAMSE ARDENNEN 43
8 20‑aug‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te ERWETEGEM 20
29 10‑aug‑08 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Neigembostocht 2
13 9‑aug‑08 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 12e Velodroomtocht 27
21 5‑aug‑08 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 37e Noordzeetocht 8
5 26‑jul‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - TEN BERG Wandeling te Grotenberge 50
33 21‑jul‑08 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - Herdenkingstocht 32 jaar waterramp 3
8 16‑jul‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Dauwtocht Velzeke Ruddershove 24
13 11‑jul‑08 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 20e Guldensporentocht 3
5 8‑jul‑08 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 5de Zomertocht 14
10 18‑jun‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Grotenberge Strijpen 17
25 8‑jun‑08 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 7de Pompeschitterstocht 18
13 25‑mei‑08 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Ganzenroute 5
10 24‑mei‑08 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Augustijnentocht 14
11 21‑mei‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Oombergen 17
9 20‑mei‑08 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - FAMILIALE MEI WANDELING 11
18 11‑mei‑08 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - West Vlaamse Wandelhappening 14
25 4‑mei‑08 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 14de Sterrebostocht 11
18 1‑mei‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 12de Wisselbeker en 14de Egmonttocht te zottegem 20
25 1‑mei‑08 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Meiklokjestocht K7zevenmaalkempen 1
14 16‑apr‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandel TE ERWETEGEM BIJ ZOTTEGEM 10
29 13‑apr‑08 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht van de Denderstreek 7
6 8‑apr‑08 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 2de HERDENKINGSTOCHT ERE VOORZITTER D. DECATELLE 19
22 5‑apr‑08 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 8 ste Lentetocht 14
2 29‑maa‑08 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - WANDELDAG MET EI KONINGIN 164
3 24‑maa‑08 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 16de W.A.K. Tocht 98
31 23‑maa‑08 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Lentevossentocht 26
15 22‑maa‑08 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pater Lievenstocht 19
14 19‑maa‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandel TE VELZEKE BIJ ZOTTEGEM 10
41 16‑maa‑08 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 17de Paardenvisserstocht 2
3 1‑maa‑08 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - M.P.I. Tocht 58
11 24‑feb‑08 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Nat. Wandeldag 2008 147
7 20‑feb‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandel HEMELRIJK ZOTTEGEM 31
11 19‑feb‑08 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - GEUZENWANDELING 2008 10
28 3‑feb‑08 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 13de Pannenkoekentocht 16
11 2‑feb‑08 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 9e Rooie Neuzentocht 20
17 26‑jan‑08 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht 5de Patrick LeJeune 9
5 16‑jan‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandel Sint Goriks Oudenhove 27
20 5‑jan‑08 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Buggenhoutbos in wintertijd 7
2007
11 30‑dec‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wisselbekertocht en wafelentocht 66
9 29‑dec‑07 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Eindejaarstocht 27
19 22‑dec‑07 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Kersttocht 15
5 19‑dec‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Jenevertocht te Leeuwergem 43
27 16‑dec‑07 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Worteltocht 4
6 15‑dec‑07 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 1ste Wintertocht 77
5 21‑nov‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Velzeke 36
31 18‑nov‑07 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - Moeseltocht 11
16 18‑nov‑07 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 24 ste Herfsttocht 11
13 4‑nov‑07 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - WANDEL MEE DAG 9
9 31‑okt‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Halloweentocht Zottegem 2007 35
15 27‑okt‑07 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 6de Halloweentocht 10
20 21‑okt‑07 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Kaffeegieterstocht 2
8 17‑okt‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Sint Goriks Oudenhove 14
25 13‑okt‑07 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Ten Bunderentocht 1
13 19‑sep‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwisselb. Herdenkingstocht Marc Verstraeten 17
7 15‑sep‑07 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Herfstwandeling 37
11 5‑sep‑07 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Midweektocht 5
39 2‑sep‑07 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Internationale Kwaktocht 9
16 28‑aug‑07 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 3de Kermistocht 5
37 19‑aug‑07 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Hartje der Kempen 2007 3
20 19‑aug‑07 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 36ste MARS DER VLAAMSE ARDENNEN 18
16 18‑aug‑07 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Velodroomtocht 23
21 12‑aug‑07 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Neigembostocht 7
11 8‑aug‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wandeling te Erwetegem 14
12 7‑aug‑07 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 36e Noordzeetocht 13
7 28‑jul‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wandeling te Grotenberge speelplein 43
8 18‑jul‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Velzeke Dauwtocht 28
16 11‑jul‑07 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 19de Guldensporentocht 7
11 10‑jul‑07 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - zomertocht 6
31 8‑jul‑07 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Schiptrekkerstocht 1
25 24‑jun‑07 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 29ste Vriendentocht 2
7 20‑jun‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Oombergen 21
17 30‑mei‑07 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - De Ganzenroute 4
14 26‑mei‑07 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Augustijnentocht 15
11 17‑mei‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 11e Wisselbeker en 13de Egmonttocht 40
15 13‑mei‑07 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - West Vlaamse Wandelhappening 25
22 6‑mei‑07 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 13de Sterrebostocht 28
8 6‑mei‑07 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - FAMILIALE MEI WANDELING 25
31 1‑mei‑07 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Meiklokjestocht K7zevenmaalkempen 3
7 18‑apr‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Erwetegem 32
18 14‑apr‑07 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 12de Lange Nelletocht 4
8 9‑apr‑07 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 15de W.A.K. Tocht (Wisselbekertocht) 55
28 8‑apr‑07 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht vd Denderstreek 5
13 7‑apr‑07 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 6de Lentetocht 2007 28
5 3‑apr‑07 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 1ste HERDENKINGSTOCHT ERE VOORZITTER D. DECATELLE 6
54 25‑maa‑07 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Lentevossentocht 3
2 24‑maa‑07 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - WANDELDAG MET EI KONINGIN 133
19 24‑maa‑07 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pater Lievenstocht 14
14 21‑maa‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te VELZEKE 10
28 18‑maa‑07 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 16e Paardenvisserstocht 7
3 3‑maa‑07 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - M.P.I. Tocht 35
14 21‑feb‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Sint Goriks Oudenhove 10
26 4‑feb‑07 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 12de Pannenkoekentocht 2007 17
11 3‑feb‑07 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 8ste Rooie Neuzentocht 32
11 27‑jan‑07 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht 4de Herdenkingstocht P. LeJeune 15
9 17‑jan‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Leeuwergem 15
18 6‑jan‑07 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Buggenhoutbos in wintertijd 15
2006
9 30‑dec‑06 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Eindejaarstocht 25
4 30‑dec‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wafelentocht Zottegem 43
6 20‑dec‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Leeuwergem JENEVERTOCHT 36
16 17‑dec‑06 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Worteltocht 11
29 16‑dec‑06 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Mechelen in kerstsfeer en in den doenker 2
10 19‑nov‑06 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 23ste Herfsttocht 16
10 15‑nov‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te ERWETEGEM 21
11 5‑nov‑06 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - WANDEL MEE DAG 10
11 31‑okt‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Halloweentocht Zottegem 2006 38
12 28‑okt‑06 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 5de Halloweentocht 12
5 22‑okt‑06 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Waterhoektocht 88
5 18‑okt‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Sint Goriks Oudenhove 27
19 17‑okt‑06 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Midweek Herfsttocht 2006 2
19 15‑okt‑06 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Kaffeegieterstocht 10
14 7‑okt‑06 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 6de Ten Bunderentocht 8
6 20‑sep‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 5de Herdenkingstocht Marc Verstraeten 2006 28
14 16‑sep‑06 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Herfstwandeling 10
9 6‑sep‑06 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Midweektocht 4
13 3‑sep‑06 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Internationale Kwaktocht 45
32 20‑aug‑06 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Hartje der Kempen 2006 2
15 20‑aug‑06 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 35ste MARS DER VLAAMSE ARDENNEN 27
8 16‑aug‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Leeuwergem 14
17 14‑aug‑06 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 10de Velodroomtocht 3
16 13‑aug‑06 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Neigembostocht 11
17 1‑aug‑06 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 35e Noordzeetocht 7
7 29‑jul‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wandeling Ten Berg Grotenberge 36
11 19‑jul‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Dauw en Midweekwandeling te Velzeke 9
9 11‑jul‑06 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Derde Zomertocht 8
12 11‑jul‑06 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 19e Guldensporentocht 8
18 25‑jun‑06 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 28ste Vriendentocht 4
4 24‑jun‑06 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Guldensporentochten 41
6 21‑jun‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Zottegem te Oombergen 28
22 11‑jun‑06 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 5de Pompeschitterstocht 6
16 31‑mei‑06 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Midweektocht 1
12 27‑mei‑06 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Augustijnentocht 11
11 25‑mei‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 10de wisselbekertocht en 12de Egmonttocht 36
5 17‑mei‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Herzele Sint Lievens Essen 25
12 14‑mei‑06 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - 10de West Vlaamse Wandelhappening 33
5 7‑mei‑06 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - FAMILIALE MEI WANDELING 31
36 1‑mei‑06 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Meiklokjestocht K7zevenmaalkempen 2
7 19‑apr‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Zottegem te Leeuwergem 24
10 17‑apr‑06 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 14de WAK TOCHT (Wisselbekertocht) 61
33 9‑apr‑06 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht der Denderstreek 6
6 1‑apr‑06 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 6de Lentetocht 35
21 25‑maa‑06 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 10de Pater Lievenstocht 11
31 19‑maa‑06 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 15e Paardenvisserstocht 14
9 15‑maa‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Zottegem HEMELRIJK 34
8 4‑maa‑06 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - MPI Tocht 48
59 26‑feb‑06 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - Nationale Wandeldag 4
4 15‑feb‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Sint Goriks oudenhove 13
10 4‑feb‑06 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 7de Rooie Neuzentocht 29
13 28‑jan‑06 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht 3de Herdenkingstocht P. LeJeune 16
3 18‑jan‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweektocht Zottegem Velzeke 51
2005
9 26‑dec‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wafelentocht te Zottegem 25
7 25‑dec‑05 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - EINDEJAARSTOCHT 34
5 21‑dec‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Leeuwergem Jenevertocht 38
17 18‑dec‑05 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Worteltocht 4
17 17‑dec‑05 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 5de Roeselare in Kerstsfeer 6
23 20‑nov‑05 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 8ste Moeseltocht 19
10 20‑nov‑05 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 22ste Herfsttocht 26
4 16‑nov‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Zottegem 29
16 12‑nov‑05 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Heksentocht 4
14 6‑nov‑05 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - WANDEL MEE DAG 8
12 31‑okt‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Halloweentocht Zottegem 2005 33
23 29‑okt‑05 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 4de Halloweentocht 4
7 23‑okt‑05 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - waterhoektocht 71
6 19‑okt‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Strijpen 32
21 16‑okt‑05 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Kaffeegieterstocht 6
20 8‑okt‑05 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 5de Ten Bunderentocht 9
17 23‑sep‑05 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 9de Kermistocht 2
15 21‑sep‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 4de Midweek Herdenkingstocht Verstraeten Marc 10
12 17‑sep‑05 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - HERFSTWANDELING 10
18 30‑aug‑05 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 1ste Kermistocht 2
14 21‑aug‑05 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - MARS DER VLAAMSE ARDENNEN 23
15 17‑aug‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Sint Goriks Oudenhove 8
20 14‑aug‑05 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Neigembostocht 10
16 12‑aug‑05 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 9de Velodroomtocht 3
13 2‑aug‑05 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 34ste Noordzeetocht 17
5 30‑jul‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wandeling TEN BERG Grotenberge 60
8 20‑jul‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Dauw en Midweekwandeling te Velzeke 24
11 12‑jul‑05 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Tweede Zomertocht 8
19 11‑jul‑05 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 17e Guldensporentocht 4
26 10‑jul‑05 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Schiptrekkerstocht 4
19 26‑jun‑05 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 27e Vriendentocht 6
10 25‑jun‑05 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Guldensporentocht 60 km 2
4 25‑jun‑05 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Guldensporentocht 53
23 19‑jun‑05 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - De Groene Lus 2
3 19‑jun‑05 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 4de Sint Antoniustocht 36
7 15‑jun‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Oombergen 26
6 12‑jun‑05 WSV Wetteren licentiehouder van Staplijst - 12de Herdenkingstocht Alfons De Maesschalck 52
14 12‑jun‑05 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 4de Pompeschitterstocht 24
15 1‑jun‑05 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Midweektocht juni 2
9 28‑mei‑05 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Augustijnentocht 22
8 18‑mei‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Strijpen 17
5 16‑mei‑05 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - FAMILIALE MEI WANDELING 29
15 11‑mei‑05 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Ganzenroute 3
10 5‑mei‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 11de Egmonttocht; 9de wisselbekertocht 71
6 1‑mei‑05 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - West Vlaamse Wandelhappening 90
8 20‑apr‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Sint Lievens Esse Bij Herzele 25
26 10‑apr‑05 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht van de Denderstreek 10
21 2‑apr‑05 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 5de Lentetocht 25
10 28‑maa‑05 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 13de WAK TOCHT (Wisselbekertocht) 63
16 26‑maa‑05 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 9de pater Lievenstocht 24
50 20‑maa‑05 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - Paardenvisserstocht 6
7 16‑maa‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Erwetegem 38
11 5‑maa‑05 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - MPI Tocht 14
6 27‑feb‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - NATIONALE WANDELDAG Oost Vlaanderen ZOTTEGEM 137
5 16‑feb‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te St Goriks Oudenhove 40
7 22‑jan‑05 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht, 2de Herdenkingst. P. LeJeune 26
5 19‑jan‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Velzeke 42
2004
18 26‑dec‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wafelentocht 23
24 19‑dec‑04 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Worteltocht 4
37 18‑dec‑04 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Mechelen in den doenker 3
6 15‑dec‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Leeuwergem 31
5 21‑nov‑04 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - Herfsttocht Wenduine 28
7 17‑nov‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te St Goriks Oudenhove 25
20 13‑nov‑04 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Heksentocht 6
7 30‑okt‑04 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - Halloweentocht 24
6 29‑okt‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Halloweentocht Zottegem 2004 50
2 24‑okt‑04 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Waterhoektocht 110
8 20‑okt‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Sint Antelinks 13
20 17‑okt‑04 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Kaffeegieterstocht 2
9 15‑sep‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 3de Midweek Herdenkingstocht Verstraeten Marc 17
12 18‑aug‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Erwetegem 16
16 3‑aug‑04 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - Noordzeetocht 10
8 31‑jul‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Ten berg 36
8 21‑jul‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Dauw en Midweekwandeling te Velzeke 37
19 11‑jul‑04 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Schiptrekkerstocht 7
14 11‑jul‑04 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - Guldensporentocht 11
16 20‑jun‑04 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 26ste Vriendentocht 8
7 16‑jun‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Sint Lievens Esse 26
12 2‑jun‑04 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Midweektocht 2
16 20‑mei‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 10de Egmonttocht; 8ste Wisselbekertocht 31
17 9‑mei‑04 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - West Vlaamse Wandelhappening 24
13 2‑mei‑04 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Ganzenroute 6
9 21‑apr‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Oombergen 28
30 11‑apr‑04 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht van de Denderstreek 6
20 10‑apr‑04 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - Lange Nelletocht 2
36 21‑maa‑04 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - Paardenvisserstocht 11
10 17‑maa‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Strijpen 28
6 18‑feb‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Erwetegem 51
14 24‑jan‑04 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht, 1ste Herdenkingstocht P. LeJeune 13
6 21‑jan‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Velzeke 48
2003
19 15‑nov‑03 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Heksentocht 5
10 4‑okt‑03 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Kaffeegieterstocht 12
23 10‑aug‑03 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Neigembostocht 5
15 20‑jul‑03 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Schiptrekkerstocht 5
34 13‑apr‑03 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht van de Denderstreek 15
11 25‑jan‑03 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht 18
2002
23 15‑dec‑02 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Worteltocht 6
5 5‑okt‑02 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Kaffeegieterstocht 12
21 11‑aug‑02 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Neigembostocht 10
14 21‑jul‑02 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Schiptrekkerstocht 7
31 14‑apr‑02 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht van de Denderstreek 13
16 26‑jan‑02 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht 4
In Totaal 13712 wandelaars op 770 wandelingen.
In totaal 13712 wandelaars

Affiches van de wandelclub Vzw Wandelclub Natuurvrienden Deinze

WANDELKALENDER
Volg ons op...
Staplijst Op Twitter Staplijst Op Facebook
Vertel anderen over deze pagina
Share |
Selectie van de clubs...
... andere logo's op elke pagina ...
WSV Wetteren AKTIVIA AKTIVIA 010 WSV Egmont - Zottegem AKTIVIA AKTIVIA 163 Wandelclub Zandstappers v.z.w. VWF VWF A044 De Waterhoekstappers - Heestert AKTIVIA AKTIVIA 345 WSV De StormVogels vzw Oostende AKTIVIA AKTIVIA 070 wandelmee.be VWF VWF A054 Velodroomvrienden Moorslede AKTIVIA AKTIVIA 347 Sterrebosstappers Roeselare AKTIVIA AKTIVIA 314 WSV De Sportvrienden vzw Ninove AKTIVIA AKTIVIA 087 Roosenberg Wandelclub - Waasmunster AKTIVIA AKTIVIA 029 Club Ahoy-De Natuurvrienden VWF VWF B055 VL.A.M. Ronse AKTIVIA AKTIVIA 007 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) AKTIVIA AKTIVIA 304 WSV De Vossen Buggenhout AKTIVIA AKTIVIA 139 Burchtstappers Herzele AKTIVIA AKTIVIA 422 JO-Ne Vijlen VVRS VVRS VL104 wsv.de Wandelende Krabben AKTIVIA AKTIVIA 369 KWB Zwijndrecht KWB-FALOS KWB-FALOS KWB-ZW WSV De Veldlopers EURO EURO NL-VELD WSV Schelle vzw VWF VWF A012 Reynaertstappers AKTIVIA AKTIVIA 150 Lachende Wandelaars Aalter AKTIVIA AKTIVIA 003 Koninklijk Feestcomite Oosteinde AKTIVIA AKTIVIA 159 Hachiko Dog Days VRIJ VRIJ EXTRA001 Stichting Wandel Organisatie Staphorst KNBLO-NL KNBLO-NL SWOS KFC Heusden VOETBAL VOETBAL KFCHEUSDEN KKROGent vzw - Mars Leger-Natie AKTIVIA AKTIVIA 065 WSV De Boskabouters VVRS VVRS VL049 WSV De Heikabouters VVRS VVRS VL064 Gunter Verbraekel Familiehappening AKTIVIA AKTIVIA 431 Reigerstappers Vinderhoute vzw AKTIVIA AKTIVIA 084 29 Bataljon Logistiek te Grobbendonk LEGER LEGER 29BATALJON Sinjorenstappers VWF VWF A031 AWSV Turnhout VWF VWF A005 KWB Schriek KWB-FALOS KWB-FALOS KWB-SCHRK Vallei van de Grote Nete vzw VRIJ VRIJ VVDGNETE KWB Wiekevorst KWB-FALOS KWB-FALOS KWB-WIEKE Stichting Kennedymars Rijsbergen 81996 KNBLO-NL KNBLO-NL 81996 KWB Westmeerbeek KWB-FALOS KWB-FALOS KWB-WESTMB Stichting Omloop Goeree-Overflakkee VRIJ VRIJ VRIJ39 Witloofstappers AKTIVIA AKTIVIA 518 t Beerke Beerse VWF VWF A018 Mars Leopold I VRIJ VRIJ MARSLEO1 De Schooiers vzw Wichelen AKTIVIA AKTIVIA 494 Wsv Horizon Opwijk AKTIVIA AKTIVIA 300 De Vaartlandstappers AKTIVIA AKTIVIA 110 Zelden Rust AKTIVIA AKTIVIA 261 Mechelse Gordel (Mefigo VZW) VRIJ VRIJ MEFIGO Oosterscheldestappers KNBLO-NL KNBLO-NL OSCHELDST Ravelse Wandelaars VWF VWF A060 KWB Merksplas KWB-FALOS KWB-FALOS KWB-MERKSP Maaseik GEMEENTE GEMEENTE MAASEIK-WA Dragonders Hasselt VVRS VVRS V.L027 Dartels AKTIVIA AKTIVIA 516 Wandel Mee Ruisbroek vzw AKTIVIA AKTIVIA 151 Ibis Puurs vzw AKTIVIA AKTIVIA 093 Walk2gether nrd-antw nrd-antw walk2geth KWK Meerhout KWB-FALOS KWB-FALOS KWB_MEERHT VC Power VOLLEYBAL VOLLEYBAL VCPOWER Partnerwalk VVRS VVRS V.L106 WSV Beekakkers Beerse VZW VWF VWF A011 Wsv Heikneuters vzw Genk VWF VWF L006 Wandelteam 66 De Doetjes OTW OTW DOETJES Padstappers Geraardsbergen AKTIVIA AKTIVIA 135 Toerisme Merksplas Toerisme G Toerisme G MERKSPLAS Ijsetrippers Overijse VWF VWF B025 Internationale Tweedaagse AKTIVIA AKTIVIA 024 WSV De Keignaerttrippers Oostende AKTIVIA AKTIVIA 011 Blijf Jong Genebos VVRS VVRS V.L044(weg De Winkelse Stappers AKTIVIA AKTIVIA 323 KWK Deuzeld Schoten KWB-FALOS KWB-FALOS KWB_DEUZEL Hondenschool Molenheide VRIJ VRIJ HSMOLENH De Gelliker Galliaren VVRS VVRS V.L057 Wandelclub Opsinjoorke Mechelen AKTIVIA AKTIVIA 129 KWB Heist-Statie KWB-FALOS KWB-FALOS KWB_HEISTS De textieltrekkers vzw Vichte AKTIVIA AKTIVIA 361 Scheldestappers AKTIVIA AKTIVIA 105 Hanske de Krijger AKTIVIA AKTIVIA 233 Ouderkring Bovekerke EXTRA EXTRA OUDERKRING Demerstappers Bilzen VWF VWF L080 Mirakelstappers AKTIVIA AKTIVIA 332 Heuvellandstappers AKTIVIA AKTIVIA 089 Feestcomité 2 Mater VRIJ VRIJ 2mater Anjertrippers VVRS VVRS V.L038 Distributiecentrum wisselstukken uit Berlaar Militie mil mil mil Wandelclub Sint-Pieters-Leeuw VWF VWF B028 De Engeltjes vzw VRIJ VRIJ ENGEL Groep T Singel AKTIVIA AKTIVIA 257 Wandelsportvereniging Eurek@ VVRS VVRS V.L102 AC Herentals VRIJ VRIJ achertals St. Michielstappers VWF VWF A035 Terug op Stap Hasselt VWF VWF L071 Les Diables Rouges FFBMP FFBMP NA050 Edese 4 daagse NL NL swzn Mosselstappers VVRS VVRS V.O102 Bosgeuzen Voorkempen VWF VWF A006 Hondenwandelclub Walking Dogs VRIJ VRIJ WALKDOGS Pasar Herne 2017 PASAR PASAR PAS2017 wsv Holsbeek VVRS VVRS V.B043 WSV Club 76 Merksem vzw VWF VWF A007 KWB Booischot KWB-FALOS KWB-FALOS KWB_BOOIS WSP Heverlee-Leuven vzw VWF VWF B005 wsv Milieu 2000 Lommel VVRS VVRS V.L043 Rondje Tilburg KNBLO KNBLO NLTILB KWB Halveweg Zonhoven KWB-FALOS KWB-FALOS KWB_ZONHOV Euregio Marching Trophy (EMT) MIX MIX EMT Wandel Sportclub Langdorp vzw VWF VWF B006 Blijf Jong Genebos VVRS VVRS VL044 Burchtstappers Herzele VWF VWF O002 De Mijnlamp Beringen vzw VWF VWF L072 Buurtvereniging De Keienkletsers Megen NL NL keienklets Harmoniestappers Mol VVRS VVRS VA101 Benefiet Wandelen voor MS VRIJ VRIJ VRIJ116 Lions Club Damme Zwin VRIJ VRIJ VRIJ117 Gezinsbond Ekeren VRIJ VRIJ VRIJ118 VZW Run for LCH VRIJ VRIJ VRIJ119 Horizon Donk vzw VWF VWF L066 WSV De Dommeltrippers vzw VVRS VVRS VL032 Lier800 VRIJ VRIJ VRIJ122 Kempense Meren vzw VRIJ VRIJ VRIJ123 Sporton vzw VWF VWF B041 ATV Antwerpse Televisie VRIJ VRIJ VRIJ125 WSV Leuven VWF VWF B031 Sans Soucis Ghlin FFBMP FFBMP HT029 Wandelclub AVIAT Sint-Truiden vzw VVRS VVRS VL028 Dierbaar Natuurlijk VRIJ VRIJ VRIJ129 KV Reservisten Vlaams Brabant VWF VWF B013 Maasdijk Marathon NL NL NL131 vzw Canisha VRIJ VRIJ VRIJ132 TJAK Tielen VRIJ VRIJ VRIJ133 Wandelclub Hoegaarden VRIJ VRIJ VRIJ134 WSV 10 W Tac vzw VWF VWF l083 De Dappere Bottinekes VWO VWO VWO077 PBK West-Vlaanderen AKTIVIA AKTIVIA 900 PBK Antwerpen AKTIVIA AKTIVIA 901 PBK Vlaams-Brabant AKTIVIA AKTIVIA 902 PBK Oost-Vlaanderen AKTIVIA AKTIVIA 903 Vzw Wandelclub De Duintrappers Westende AKTIVIA AKTIVIA 008 W.S.V. DE MOEDIGE WANDELAARS BEERNEM VZW AKTIVIA AKTIVIA 009 W.S.K. MARKE V.Z.W. AKTIVIA AKTIVIA 012 Wandelclub Kadee Bornem AKTIVIA AKTIVIA 018 W.S.V. OLYMPIC DEURNE AKTIVIA AKTIVIA 020 Wandelklub De Lachende Klomp vzw AKTIVIA AKTIVIA 025 Singelwandelaars Strombeek-Bever AKTIVIA AKTIVIA 033 OMLOOP KLUISBERGEN V.Z.W. AKTIVIA AKTIVIA 034 De Pajotten Hekelgem AKTIVIA AKTIVIA 038 W.S.V. Hoeksen Hamme AKTIVIA AKTIVIA 040 MERKSEMSE WANDELCLUB DE STROBOEREN V.Z.W. AKTIVIA AKTIVIA 056 GODELIEVESTAPPERS RUDDERVOORDE VZW AKTIVIA AKTIVIA 059 W.S.V. Wervik AKTIVIA AKTIVIA 061 W.S.V. De Kadees Aalst AKTIVIA AKTIVIA 063 W.S.V. T FLUITEKRUID WOLVERTEM AKTIVIA AKTIVIA 096 WSJV NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT V.Z.W AKTIVIA AKTIVIA 100 Florastappers Gent VZW AKTIVIA AKTIVIA 103 Wandelclub De Marktrotters Herne VZW AKTIVIA AKTIVIA 114 De Wase Steinbockvrienden St.-Niklaas AKTIVIA AKTIVIA 116 W.S.V. Buitenbeentjes Landegem AKTIVIA AKTIVIA 120 WANDELCLUB KOEKELARE V.Z.W. AKTIVIA AKTIVIA 127 WANDELCLUB CRACKS WOLVERTEM AKTIVIA AKTIVIA 130 WANDELCLUB VIER OP EEN RIJ GROOT-ZEDELGEM AKTIVIA AKTIVIA 137 HOUTHEIMSTAPPERS STEENOKKERZEEL AKTIVIA AKTIVIA 138 A.T.B. De Natuurvrienden Deinze AKTIVIA AKTIVIA 140 DE MOTESTAPPERS KOEKELARE AKTIVIA AKTIVIA 142 DE KWARTELS GROOT-ASSENEDE AKTIVIA AKTIVIA 143 Wandelclub Kruikenburg AKTIVIA AKTIVIA 147 Wandelclub  De Smokkelaars Stekene AKTIVIA AKTIVIA 149 R.W.K. DE MORGENSTOND HUMBEEK AKTIVIA AKTIVIA 161  OCHTENDGLOREN  KAPELLE OP DEN BOS AKTIVIA AKTIVIA 164 DE RUSTIGE BOS-STAPPERS JABBEKE AKTIVIA AKTIVIA 178 DE WITSOONE STAPPERS KROMBEKE AKTIVIA AKTIVIA 180 Wandelklub Temse AKTIVIA AKTIVIA 182 WANDELCLUB KADDISH AKTIVIA AKTIVIA 192 Organisatiecomité de 100 km van Ieper AKTIVIA AKTIVIA 194 W.S.V. LAND VAN RHODE AKTIVIA AKTIVIA 196 WANDELCLUB DE ZILVERDISTEL AKTIVIA AKTIVIA 200 Gasthofstappers Sint-Gillis AKTIVIA AKTIVIA 201 Feestcomité De Marollen Sijsele AKTIVIA AKTIVIA 202 WANDELCLUB  DE WESTHOEKSTAPPERS  AKTIVIA AKTIVIA 205 Gezinswandelclub Nooit Moe Boezinge AKTIVIA AKTIVIA 207 GITSE WANDELCLUB  VOETJE VOOR VOETJE  AKTIVIA AKTIVIA 216 De 12 Uren van Lauwe AKTIVIA AKTIVIA 217 W.S.V. SPORTRAAD BEVEREN AKTIVIA AKTIVIA 218 Wandelclub De Slak Leest AKTIVIA AKTIVIA 225 W.J.C. DENDERKLOKJES LEBBEKE AKTIVIA AKTIVIA 226 FAMILIES HELPEN FAMILIES AKTIVIA AKTIVIA 237 W.S.V. De Brigandtrotters AKTIVIA AKTIVIA 245 W.S.V. DE HOPBELLETJES OPWIJK AKTIVIA AKTIVIA 252 Warden Oom Stappers AKTIVIA AKTIVIA 256 ROAD RUNNERS TORHOUT VZW AKTIVIA AKTIVIA 271 OP EN ROND TIEGEMBERG AKTIVIA AKTIVIA 274 De Margrietestappers AKTIVIA AKTIVIA 276 Wandelclub Roal Benti AKTIVIA AKTIVIA 278 Everbeekse Wandeltochten VZW AKTIVIA AKTIVIA 282 W.S.V. De Sluisstappers AKTIVIA AKTIVIA 286 WANDELCLUB DE ST.-JANSSTAPPERS AKTIVIA AKTIVIA 287 V.Z.W. VREDESEILANDEN AKTIVIA AKTIVIA 297 W.K. Maldegem AKTIVIA AKTIVIA 302 W.T.C. NIEUWPOORT AKTIVIA AKTIVIA 303 V.Z.W. DE NACHT AKTIVIA AKTIVIA 311 DURMESTAPPERS AKTIVIA AKTIVIA 313 PASAR OOSTKAMP AKTIVIA AKTIVIA 318 W.S.V. DE COLLIEMOLEN OOSTNIEUWKERKE-STADEN AKTIVIA AKTIVIA 328 W.S.V. DE MOLENSTAPPERS RUISELEDE AKTIVIA AKTIVIA 330 K.W.B. LAARNE AKTIVIA AKTIVIA 331  T WYNGAERTTREINTJE ANTWERPEN AKTIVIA AKTIVIA 333 W.S.V. De Kadodders Sint-Katelijne-Waver V.Z.W. AKTIVIA AKTIVIA 349 De Heidetochten Kester-Gooik AKTIVIA AKTIVIA 358 Halfoogstvrienden Bellingen AKTIVIA AKTIVIA 360 De Trompe Deerlijk AKTIVIA AKTIVIA 364 De Chatons Ronse AKTIVIA AKTIVIA 376 VWV De Ttrekvogels Boekhoute AKTIVIA AKTIVIA 383 VREUGDESTAPPERS HULDENBERG AKTIVIA AKTIVIA 386 DE SPARTASTAPPERS ARDOOIE AKTIVIA AKTIVIA 391 WSV Schorrestappers AKTIVIA AKTIVIA 402 Groen-Wit Oostmalle AKTIVIA AKTIVIA 405 Leopold I-Stappers AKTIVIA AKTIVIA 406 WSV DE NATUURVRIENDEN - ZOERSEL VZW AKTIVIA AKTIVIA 410 DE 7MIJL-STAPPERS MOORSELE AKTIVIA AKTIVIA 411 Kreketrekkers Kortemark AKTIVIA AKTIVIA 412 Watewystappers Tielt AKTIVIA AKTIVIA 423 DE MEEPAKKERS AKTIVIA AKTIVIA 424 Lennikse Windheren AKTIVIA AKTIVIA 427 Brugse Metten Wandelclub AKTIVIA AKTIVIA 429 COMITE KASSEIFEESTEN ZEGELSEM AKTIVIA AKTIVIA 432 De Tervaete Stappers Keiem AKTIVIA AKTIVIA 439 W.V. VOOR DE WIND AKTIVIA AKTIVIA 440 W.S.C. KLAVERTJE VIER AKTIVIA AKTIVIA 447 STAP VOORUIT AKTIVIA AKTIVIA 448 BOERENKRIJGSTAPPERS OVERMERE AKTIVIA AKTIVIA 450 EEKSKE STAPPERS AKTIVIA AKTIVIA 461 LEVENSLIJN TEAM DAMME AKTIVIA AKTIVIA 463 SCOTA WANDELCLUB SCHOTEN AKTIVIA AKTIVIA 464 DE KLINKERCLUB AKTIVIA AKTIVIA 469 Wandelclub Hoger Op Woumen AKTIVIA AKTIVIA 473 DE SPIEGELSTAPPERS IEPER AKTIVIA AKTIVIA 492 AVIFLORASTAPPERS INGELMUNSTER AKTIVIA AKTIVIA 493 OOSTNIEUWKERKSE STAPPERS AKTIVIA AKTIVIA 496 Guldenbergstappers Wevelgem AKTIVIA AKTIVIA 499 SWITCHBACK MEMORIAL MARCH-CLUB MALDEGEM AKTIVIA AKTIVIA 501 W.S.V. Vakantiegenoegens Zulte AKTIVIA AKTIVIA 502 Bavostappers Bavikhove AKTIVIA AKTIVIA 504 De Sportmanvrienden AKTIVIA AKTIVIA 509 Ons Erf Stappers AKTIVIA AKTIVIA 514 HVARTS VZW AKTIVIA AKTIVIA 521 WANDELCLUB ZWEVEGEM-KAPPAERT AKTIVIA AKTIVIA 522 t Wandel Voetje AKTIVIA AKTIVIA 526 wsv De Dauwstappers VWF VWF A033 wandelsport-snjb KNBLO (NL) KNBLO (NL) SNJB Landelijke Gilde VRIJ VRIJ VRIJ1529 De Vriendenkring Kortijs - Gingelom VVRS VVRS V.L108 Wandelende Noordzee Boys AKTIVIA AKTIVIA 072 Het groene ventiel VRIJ VRIJ GVENT Wandel Mee Brueghel vzw VVRS VVRS VL069 De Bollekens Rotselaar VVRS VVRS VB018 Wandelclub Mondpaco VWF VWF L088
< Clubnaam >
Statistieken op 24-okt-2015
159 licentiehouders (welke?)
In het Staplijst-wandelarchief:
1048 uitslagen (welke?)
42 uitslagen in 2015 (welke?)
Grafiek ...

- meer grafieken ? (bekijk ze)
- bijna 800 wandelclubs (welke?)
- bijna 50.000 gegevens

- 5 commentaren (lees ze)
- 31 foto's (bekijk ze)
STAPLIJST SOFTWARE
Slechts éénmalig aan te schaffen !

Gemakkelijk uw telling invoeren en opladen naar uw of onze site.

staplijst slechts 29 euro
Prijs geldig online bestellingen.
Klik op de knop om online te bestellen ...
En nog steeds blijven alle latere updates GRATIS!
SchermVoorbeeld
Belangrijke tags
a.t.b.,de,natuurvrienden,deinze, Staplijst, Wandelingen, Wandelkalender, verwelkomen, licentiehouder, Bedankt, wandelclub, Wandeling, Software, wandelaars, Nieuw, wandelclubs, clubs, welkom
Staplijst-nieuws
27 apr 12 Ook de wandelclub 't Singel uit Kaprijke met clubnummer Aktivia 257 heeft een licentie aangekocht. Welkom.
Versie 3.2.2 van Staplijst is vrijgegeven op 27 april 2012.
01 feb 12 We hebben al evenveel wandelingen in de wandelkalender van 2012 als we hadden in de wandelkalender van 2011.
26 jan 12 De 700e wandeluitslag is opgeladen naar ons wandelarchief!
Op naar de 800! Marching on! Wandelcool !
Versie 3.2 van Staplijst is vrijgegeven op 19 januari 2012.
29 dec 11 Op de valreep van 2011 zijn we verheugd dat één van de wandelclubs die haar wandelingen reeds invoerde in de wandelkalender besloten heeft om licentiehouder te worden. Welkom als 151e licentiehouder aan Blijf Jong Genebos.
20 dec 11 De kaap van 150 licentiehouders is bereikt! Wij verwelkomen 't Wandel Voetje als nieuwste licentiehouder.
9 okt 11 De 100e uitslag in één jaar (2011) is opgeladen in ons wandelarchief!.
14 sep 11 De wandelwiki bevat nu ook pagina's over wandelinitiatieven.
04 aug 11 De 600e wandeluitslag is opgeladen naar ons wandelarchief!
04 jul 11 Wij danken Aktivia voor het bestellen van 4 extra licenties voor hun provinciale bestuurskernen. Dit brengt het aantal licentiehouders op 149!
Versie 3.1 van Staplijst is vrijgegeven op maandag 16 mei 2011.
Lees hier de procedure om van versie 3 up te graden naar versie 3.1.
Linken naar wandelsites:
Volgt uw club hun voorbeeld ?
Onze partner
E.De.L.Com bvba
Maatwerk is betaalbaar ! Software- of internetproject ?
Contacteer voor een vrijblijvend gesprek !
info website
Deze pagina werd het laatst aangepast op 24-okt-2015 met de Sitestepper - 5.1.4.14325 ™ software.
webmaster
Staplijst is een hobbyproject van Erik De Laet
staplijst.com - staplijst.be - staplijst.nl - wandelkalender.be :: Copyright © 2004-2015 E.De.L.Com bvba :: Alle rechten voorbehouden :: voeg toe aan favorieten