003AKTIVIA

Wandelclub Lachende Wandelaars Aalter

AKTIVIA 003

Komende wandelingen van de club Lachende Wandelaars Aalter

Er zijn geen wandelingen aanwezig in de wandelkalender.

Voorbije wandelingen en grafieken van de club Lachende Wandelaars Aalter als grafiek

Chart.

Waar zijn de wandelaars van de club Lachende Wandelaars Aalter gaan wandelen?

Waar zijn de leden van Lachende Wandelaars Aalter gaan wandelen ?

Resultaten voor de wandelclub met clubnummer '003'

NBWB 003118277 - (FFBMP-?) zijn gaan wandelen bij ...
Plaats Datums Wandeling @ wandlrs
2004
  15‑aug‑04 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Hartje der Kempen 2
In totaal 2 wandelaars op 1 wandeling.
Wsv De Lachende Wandelaars Aalter vzw licentiehouder van Staplijst - (AKTIVIA-003) zijn gaan wandelen bij ...
Plaats Datums Wandeling @ wandlrs
2014
32 17‑aug‑14 Wandelclub De Lachende Klomp vzw - Barbierbeektocht 3
26 9‑aug‑14 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Velodroomtocht 12
25 3‑aug‑14 HALFOOGSTVRIENDEN BELLINGEN licentiehouder van Staplijst - 18e Taalgrenswandeling 2
31 27‑jul‑14 WANDELCLUB 'DE SLAK' LEEST - 26e Zennetochten 6
17 26‑jul‑14 Wandelclub Kadee Bornem licentiehouder van Staplijst - 4de Binnenschippertochten 4
29 21‑jul‑14 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - Herdenkingstocht 38 jaar waterramp 5 Kl. Brabant 4
27 20‑jul‑14 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE - URBANUSTOCHTEN 2
24 14‑jun‑14 Wandelclub Kadee Bornem licentiehouder van Staplijst - 17de 8 van Weert 1
22 8‑jun‑14 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - POMPESCHITTERSTOCHT 13
33 1‑jun‑14 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 23ste Heidetochten 1
28 1‑jun‑14 Wandelclub De Lachende Klomp vzw - Wase Poldertochten 1
16 31‑mei‑14 DE KADEES AALST - BBQ tocht 12
13 15‑mei‑14 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Sportobellotocht 6
26 4‑mei‑14 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - Lentewandeling 8
19 24‑apr‑14 Wervik - 4de Lentetocht 2
27 21‑apr‑14 Wandelclub Kadee Bornem licentiehouder van Staplijst - Wandelclub Kadee Bornem vzw 5
27 16‑apr‑14 WSV Egmont - Zottegem - Uitslag kantine Sottegem 2
8 1‑apr‑14 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 21 STE WIJNENDALEBOSTOCHT 19
40 30‑maa‑14 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 15de Camtocht 4
26 29‑maa‑14 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Lentetocht 1
13 22‑maa‑14 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - BERENDRIESTOCHT 11
16 22‑maa‑14 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pater Lievenstocht 19
20 16‑maa‑14 Wervik - 15de Memorial March of Peace 6
39 9‑maa‑14 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE - KRIEK EN MATTENTOCHTEN 2
19 2‑maa‑14 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 30 STE VERLOREN KOSTTOCHT 51
10 1‑maa‑14 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - 12e Bacchustocht 6
16 25‑feb‑14 Wervik - 13e Krokustocht 8
19 9‑feb‑14 HALFOOGSTVRIENDEN BELLINGEN licentiehouder van Staplijst - 7e Het Pajottenland op zijn mooist tochten! 3
21 9‑feb‑14 Wandelclub De Lachende Klomp vzw - Pannenkoekentocht 5
24 12‑jan‑14 Wervik - 27e Gaperstocht 4
37 5‑jan‑14 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 8ste Nieuwjaarstocht 2
6 1‑jan‑14 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 22 STE KATERTOCHT 35
2013
20 15‑dec‑13 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 19de August De Maeretocht 20
22 1‑dec‑13 Wandelclub De Lachende Klomp vzw - Sinterklaaswandeling 16
21 23‑nov‑13 Wervik - 15e Herfsttocht 16
20 11‑nov‑13 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 33ste WANDELMEEDAG 4
27 10‑nov‑13 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - 29e Herfsttochten 3
11 20‑okt‑13 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - PLUSWANDELING 2013 38
19 20‑okt‑13 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - Nazomertocht 4
21 20‑okt‑13 DE KADEES AALST - Abdijbieren Classic Meldert 4
22 20‑okt‑13 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - 45ste Oktobermarsen 9
19 19‑okt‑13 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - GROENHOVEBOSTOCHT 9
28 12‑okt‑13 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Breugheltocht 2
34 6‑okt‑13 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 7de Nieuwjaarstocht 1
15 25‑sep‑13 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - Duivenboswandeling 10
37 22‑sep‑13 Wervik - 37e Tabakstocht 6
10 21‑sep‑13 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Herfsttocht 21 september 2013 19
7 9‑sep‑13 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - TORHOUT BINNENSTE BUITEN 10
12 3‑sep‑13 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - 6de Weekdagtocht 3
16 28‑aug‑13 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - Zomertocht 6
13 24‑aug‑13 Wervik - 9e Mote Molentocht 3
22 18‑aug‑13 Wandelclub De Lachende Klomp vzw - Barbierbeektocht Jubileumtocht 5
19 17‑aug‑13 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS - KOMMIEZENTOCHT 6
24 10‑aug‑13 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 17de Velodroomtocht 15
23 4‑aug‑13 HALFOOGSTVRIENDEN BELLINGEN licentiehouder van Staplijst - 17e Taalgrenswandeling 2
17 27‑jul‑13 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - 3de Binnenschippertochten 2
23 12‑jul‑13 Wervik - 20e Barbecuetocht 1
18 16‑jun‑13 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS - KLINGSE BOSTOCHTEN 30
19 8‑jun‑13 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - 16 e Acht van Weert 7
32 2‑jun‑13 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 22ste Heidetochten 9
37 26‑mei‑13 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Rondom Lummen 2
15 26‑mei‑13 WSV Wetteren licentiehouder van Staplijst - 19e Herdenkingstocht A. De Maesschalck 6
23 25‑mei‑13 DE KADEES AALST - Barbecuetocht 2
16 5‑mei‑13 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - Lentewandeling 15
12 2‑mei‑13 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS - SPAANSE TOCHTEN 1
14 23‑apr‑13 Wervik - 3de Lentetocht 8
19 10‑apr‑13 DE KADEES AALST - Faubourgtocht 4
20 2‑apr‑13 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 20ste WIJNENDALEBOSTOCHT 12
29 1‑apr‑13 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - 44 e Paastochten 5
21 31‑maa‑13 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 14de Camtochten 13
22 23‑maa‑13 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - BERENDRIESTOCHT 2
21 17‑maa‑13 Wervik - 14de Memorial March of Peace 5
28 10‑maa‑13 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE - Kriek & Mattentochten 3
20 3‑maa‑13 DE KADEES AALST - Pap eters wandeling 28
12 3‑maa‑13 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 29ste VERLOREN KOSTTOCHT 74
21 2‑maa‑13 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - Bacchustocht 3
21 26‑feb‑13 Wervik - 12de Krokustocht 5
6 24‑feb‑13 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - AKTIVIA NATIONALE WANDELDAG 93
24 17‑feb‑13 HALFOOGSTVRIENDEN BELLINGEN licentiehouder van Staplijst - 6de Het Pajottenland op zijn mooist tochten! 2
30 10‑feb‑13 Wandelclub De Lachende Klomp vzw - Pannenkoekentocht 8
18 20‑jan‑13 DE KADEES AALST - St Antoniustocht Gijzegem 2
34 6‑jan‑13 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 7de Nieuwjaarstocht 1
6 1‑jan‑13 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 21ste KATERTOCHT 31
2012
36 30‑dec‑12 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Rode Neuzen Tocht 1
16 16‑dec‑12 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 18de AUGUST DE MAERETOCHT 21
18 15‑dec‑12 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE - Eindejaarstochten 1
31 15‑dec‑12 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Mechelen in kerstsfeer en in den doenker 2
16 2‑dec‑12 Wandelclub De Lachende Klomp vzw - Sinterklaaswandeling 10
21 27‑nov‑12 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Klavertje 3 2
5 24‑nov‑12 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Watervliet, parel in het polderland 45
23 18‑nov‑12 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Herfsttocht 5
26 18‑nov‑12 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - 28 ste Herfsttochten 1
17 18‑nov‑12 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Kaffeegieterstocht 3
6 18‑nov‑12 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 29ste Herfsttocht 25
15 11‑nov‑12 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - 32ste WANDEL MEEDAG 4
24 11‑nov‑12 WANDELCLUB KADDISH licentiehouder van Staplijst - 7de Buntse Tocht 1
11 4‑nov‑12 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS - WANDEL MEE 18
12 28‑okt‑12 WSV Wetteren licentiehouder van Staplijst - 56ste Voettochten der Tuinbouwstreek 26
18 23‑okt‑12 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Midweekherfsttocht 2012 1
21 21‑okt‑12 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - Nazomertocht 1
16 21‑okt‑12 DE KADEES AALST - Affligem Abdijbieren Classic Meldert 10
10 21‑okt‑12 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - PLUSWANDELING 2012 31
19 20‑okt‑12 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - GROENHOVE BOSTOCHT 8
4 20‑okt‑12 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 2de Oostende in Kermissfeer 17
23 13‑okt‑12 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Breugheltocht 6
18 2‑okt‑12 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Klavertje 1 2
2 28‑sep‑12 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Op verkenning door en rond Bentille 38
8 23‑sep‑12 Wervik - 36e Tabakstocht 61
4 15‑sep‑12 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 20 ste Herfsttocht 47
12 15‑sep‑12 wsv.de Wandelende Krabben licentiehouder van Staplijst - 47ste Krabbentocht 2
14 12‑sep‑12 DE KADEES AALST - Nazomertocht 4
4 10‑sep‑12 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT - TORHOUT BINNENSTE BUITEN 16
18 8‑sep‑12 De Vaartlandstappers licentiehouder van Staplijst - Mühlbach Wandeldag 6
14 4‑sep‑12 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - 5de Weekdagtocht 1
12 3‑sep‑12 DE KWARTELS GROOT-ASSENEDE licentiehouder van Staplijst - 11de Langeledetocht 8
48 2‑sep‑12 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Internationale Kwaktocht 7
14 26‑aug‑12 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - Zomerwandeling 3
5 26‑aug‑12 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - 5 Dorpentocht doorheen het krekengebied 89
11 25‑aug‑12 Wervik - 8ste Mote Molentocht 6
19 19‑aug‑12 Wandelclub De Lachende Klomp vzw - Barbierbeektocht 1
28 19‑aug‑12 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Hartje der kempen 2012 2
11 18‑aug‑12 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS - Kommiezentocht 8
27 12‑aug‑12 GEZINSWANDELCLUB 'NOOIT MOE BOEZINGE' - Harmonietocht 8
25 11‑aug‑12 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - VELODROOMTOCHT 2
14 8‑aug‑12 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek Strijpen 14
27 5‑aug‑12 DE KADEES AALST - Rondom Aaigem 7
7 31‑jul‑12 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 41ste Noordzeetocht 21
20 29‑jul‑12 HALFOOGSTVRIENDEN BELLINGEN licentiehouder van Staplijst - 16de Taalgrenswandeling 3
16 28‑jul‑12 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - 2de Binnenschippertocht 7
14 28‑jul‑12 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wandeling Ten Berg te Grotenberge 28 07 2012 9
10 22‑jul‑12 DE KWARTELS GROOT-ASSENEDE licentiehouder van Staplijst - 22ste Canisvliettocht 34
9 18‑jul‑12 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Dauwtocht te Velzeke 18 07 2012 28
31 15‑jul‑12 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE licentiehouder van Staplijst - Urbanustochten 2
17 13‑jul‑12 Wervik licentiehouder van Staplijst - 19de Barbecuetocht 7
7 10‑jul‑12 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 9de Zomerwafeltocht 49
25 8‑jul‑12 De Vaartlandstappers licentiehouder van Staplijst - 30ste Vriendschapstocht 5
4 1‑jul‑12 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Zomerwandeling 52
25 1‑jul‑12 De Reynaertstappers Belsele-Sinaai licentiehouder van Staplijst - 20 ste. Molsbroektocht 7
10 30‑jun‑12 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Guldensporentochten 12
16 24‑jun‑12 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 34ste Vriendentocht 6
14 20‑jun‑12 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Sin Goriks Oudenhove 11
20 17‑jun‑12 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS licentiehouder van Staplijst - Klingse Bostochten 19
15 16‑jun‑12 DE KWARTELS GROOT-ASSENEDE licentiehouder van Staplijst - Wachtebeekse Zomerwandeling 12
17 16‑jun‑12 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - De Groene Lus 6
28 10‑jun‑12 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pompeschitterstocht 5
28 10‑jun‑12 Wandelclub De Lachende Klomp vzw licentiehouder van Staplijst - 27ste Wase Poldertochten 11
18 9‑jun‑12 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - 15de Acht van Weert 7
24 3‑jun‑12 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 21ste Heidetochten 7
19 3‑jun‑12 SCHORRESTAPPERS licentiehouder van Staplijst - 14de Onnefretterstocht 5
3 31‑mei‑12 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Roste Muiswandeling 25
36 27‑mei‑12 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Rondom Lummen 2
18 27‑mei‑12 wsv.de Wandelende Krabben licentiehouder van Staplijst - 15de Pinksterzondagtocht 1
13 27‑mei‑12 WSV Wetteren licentiehouder van Staplijst - 18de Herdenkingstocht A. De Maesschalck 15
19 26‑mei‑12 DE KADEES AALST licentiehouder van Staplijst - Barbecuetocht 4
7 26‑mei‑12 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Augustijnentocht 49
23 17‑mei‑12 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - Aspuurgetochten 15
11 17‑mei‑12 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 18e Egmonttocht en 16e Wisselbekertocht te Zottegem 54
27 13‑mei‑12 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - 16de West Vlaamse Wandelhappening 9
16 10‑mei‑12 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Sportobellotocht 6
26 6‑mei‑12 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 17de Sterrebostocht 30
22 6‑mei‑12 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - Lentetocht 4
15 3‑mei‑12 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS licentiehouder van Staplijst - Spaanse Tochten 2
3 1‑mei‑12 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - 22ste Krekentocht 117
24 1‑mei‑12 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Meiklokjestocht 2012 4
13 24‑apr‑12 Wervik licentiehouder van Staplijst - 2de Lentetocht 7
16 22‑apr‑12 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - In en rondom Mechelen 3
18 21‑apr‑12 GEZINSWANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE licentiehouder van Staplijst - Lakosta 3
16 18‑apr‑12 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Zottegem 18 april 10
21 15‑apr‑12 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS licentiehouder van Staplijst - sportwandeldag 15
13 14‑apr‑12 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 16de lange Nelle tocht 14
18 14‑apr‑12 De Vaartlandstappers licentiehouder van Staplijst - 12de lentetocht 12
18 11‑apr‑12 DE KADEES AALST licentiehouder van Staplijst - Faubourgtocht 4
7 9‑apr‑12 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 20ste W.A.K. Tocht 56
30 9‑apr‑12 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - 43ste Paastochten 6
26 8‑apr‑12 De Reynaertstappers Belsele-Sinaai licentiehouder van Staplijst - 28ste Reynaerttocht 1
20 8‑apr‑12 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht van de Denderstreek WB 8
19 7‑apr‑12 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - Lentetocht 12
15 3‑apr‑12 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT licentiehouder van Staplijst - 19de WIJNENDALEBOSTOCHT 12
11 1‑apr‑12 DE KWARTELS GROOT-ASSENEDE licentiehouder van Staplijst - Kwarteltocht 60
33 25‑maa‑12 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - lentevossentocht 16
33 25‑maa‑12 GEZINSWANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE licentiehouder van Staplijst - Dwars door de Frontstreek 10
28 25‑maa‑12 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 13de Camtochten 4
30 24‑maa‑12 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pater Lievenstocht 5
8 24‑maa‑12 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Petit Paris wandeltocht 33
22 24‑maa‑12 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - BERENDRIESTOCHT 8
18 23‑maa‑12 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - 2de Scaldistocht 4
14 21‑maa‑12 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Leeuwergem 13
21 18‑maa‑12 Wervik licentiehouder van Staplijst - 13e Memorial March of Peace 3
17 18‑maa‑12 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 21e Paardenvisserstocht 27
26 11‑maa‑12 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Tivolitocht 3
37 11‑maa‑12 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE licentiehouder van Staplijst - Kriek en Mattentochten 4
15 10‑maa‑12 DE KWARTELS GROOT-ASSENEDE licentiehouder van Staplijst - Meentocht 16
24 4‑maa‑12 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT licentiehouder van Staplijst - 28ste VERLOREN KOST TOCHT 30
23 4‑maa‑12 DE KADEES AALST licentiehouder van Staplijst - Papeterswandeling Erpe Mere 20
8 3‑maa‑12 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - MPI TOCHT 53
23 3‑maa‑12 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - 10e Bacchustocht 3
16 24‑feb‑12 De Reynaertstappers Belsele-Sinaai licentiehouder van Staplijst - 12de Krokustocht 10
32 19‑feb‑12 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Winter in Bokrijk 3
12 15‑feb‑12 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek Sint Goriks Oudenhove 8
23 12‑feb‑12 Wandelclub De Lachende Klomp vzw licentiehouder van Staplijst - Pannenkoekentocht 7
24 12‑feb‑12 HALFOOGSTVRIENDEN BELLINGEN licentiehouder van Staplijst - 5de Het Pajottenland op zijn mooist tochten! 1
19 5‑feb‑12 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 17de Pannenkoekentocht 7
14 4‑feb‑12 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 13e Rooie Neuzentocht 1
6 28‑jan‑12 DE KWARTELS GROOT-ASSENEDE licentiehouder van Staplijst - Tocht rond Oosteeklo 102
14 18‑jan‑12 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Oombergen 18 januari 2012 14
3 15‑jan‑12 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Sint Jozefswandeling 99
35 15‑jan‑12 DE KADEES AALST licentiehouder van Staplijst - St Antoniustocht Gijzegem 5
15 8‑jan‑12 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS licentiehouder van Staplijst - Driekoningentocht 5
25 8‑jan‑12 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 6de Nieuwjaarstocht 8
4 1‑jan‑12 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT licentiehouder van Staplijst - 20ste KATERTOCHT 34
2011
30 26‑dec‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wafelentocht te Zottegem 4
30 25‑dec‑11 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Rodeneuzentocht 1
9 25‑dec‑11 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Eindejaarstocht 23
9 21‑dec‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweektocht te Leeuwergem 13
19 18‑dec‑11 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT licentiehouder van Staplijst - 18de WIJNENDALEBOSTOCHT 3
31 17‑dec‑11 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Mechelen in kerstsfeer en in den doenker 3
21 11‑dec‑11 De Reynaertstappers Belsele-Sinaai licentiehouder van Staplijst - 27ste Kersttocht 9
31 10‑dec‑11 GEZINSWANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE licentiehouder van Staplijst - Last Post en Kerstverlichtingstocht 6
18 10‑dec‑11 De Tervaete Stappers Keiem licentiehouder van Staplijst - 9de wintertocht 9
19 4‑dec‑11 Wandelclub De Lachende Klomp vzw licentiehouder van Staplijst - Sinterklaaswandeling 12
31 4‑dec‑11 De Vaartlandstappers licentiehouder van Staplijst - 30ste Broekventjestocht Zondag 4
12 3‑dec‑11 De Vaartlandstappers licentiehouder van Staplijst - 30ste Broekventjestocht Zaterdag 4
6 26‑nov‑11 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Watervliet, parel in het Polderland 56
22 20‑nov‑11 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 14de Moeseltocht 17
38 20‑nov‑11 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Buggenhoutbos in herfstkleur 6
20 20‑nov‑11 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Kaffeegieterstocht 4
15 20‑nov‑11 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 28e Herfsttocht 11
13 18‑nov‑11 DE MARGRIETE STAPPERS licentiehouder van Staplijst - Pirotocht 17
11 16‑nov‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweektocht te Velzeke 9
31 13‑nov‑11 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - 27ste herfsttochten 4
20 13‑nov‑11 WANDELCLUB KADDISH licentiehouder van Staplijst - 6e Buntse Tocht 2
21 11‑nov‑11 NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT licentiehouder van Staplijst - 31 ste Wandelmeedag 1
11 11‑nov‑11 VWV DE TREKVOGELS BOEKHOUTE licentiehouder van Staplijst - Wandel Mee Dag 7
18 6‑nov‑11 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - WANDEL MEE DAG NUKERKE 7
16 31‑okt‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Halloweentocht te Zottegem 18
28 30‑okt‑11 DE PAJOTTEN HEKELGEM licentiehouder van Staplijst - HERFSTTOCHT 2
30 23‑okt‑11 DE KADEES AALST licentiehouder van Staplijst - Affligem Abdijbieren Classic 7
24 23‑okt‑11 De Reynaertstappers Belsele-Sinaai licentiehouder van Staplijst - 19de Molsbroektocht 17
17 21‑okt‑11 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Klavertje 3 2
13 19‑okt‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweektocht te Sint Goriks Oudenhove 12
17 18‑okt‑11 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Midweek Herfsttocht 1
17 16‑okt‑11 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - 9de Waterhoektocht 10
20 16‑okt‑11 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - Nazomertocht 2
10 15‑okt‑11 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 1ste Oostende in kermissfeer 14
19 8‑okt‑11 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Breugheltocht 6
15 8‑okt‑11 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht 800 jaar Herne 4
12 2‑okt‑11 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Mechelse Gordel 2
14 1‑okt‑11 SCHORRESTAPPERS licentiehouder van Staplijst - 6de Klaverbladtocht 4
8 29‑sep‑11 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 2de Zilverbergtcht 14
17 28‑sep‑11 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - Duivenboswandeling 5
11 21‑sep‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwisselbekertocht Marc Verstraeten Zottegem 19
6 17‑sep‑11 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Herfsttocht 28
2 16‑sep‑11 VWV DE TREKVOGELS BOEKHOUTE licentiehouder van Staplijst - 9de Geirnaertwandeling 43
11 11‑sep‑11 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Tweedaagse van de Denderstreek 14
20 10‑sep‑11 De Tervaete Stappers Keiem licentiehouder van Staplijst - 21ste boterronde 7
23 10‑sep‑11 De Vaartlandstappers licentiehouder van Staplijst - De 9de Balsemientocht 1
14 6‑sep‑11 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - 4de weekdagtocht 1
32 4‑sep‑11 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Internationale Kwaktocht 12
4 28‑aug‑11 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Grenswandeling Sint Laureins 66
25 21‑aug‑11 Wandelclub De Lachende Klomp vzw licentiehouder van Staplijst - Barbierbeektocht 1
20 21‑aug‑11 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - Zomertocht 2
16 17‑aug‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Erwetegem 7
29 14‑aug‑11 GEZINSWANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE licentiehouder van Staplijst - Harmonietocht 2
27 14‑aug‑11 De Reynaertstappers Belsele-Sinaai licentiehouder van Staplijst - 27ste Reynaerts Bokkentocht 3
18 14‑aug‑11 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Neigembostocht 6
24 13‑aug‑11 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Velodroomtocht 4
19 6‑aug‑11 De Brigandtrotters licentiehouder van Staplijst - Kriekentocht 9
2 4‑aug‑11 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Op verkenning door en rond Bentille 54
4 2‑aug‑11 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 40e Noordzeetocht 42
22 31‑jul‑11 HALFOOGSTVRIENDEN BELLINGEN licentiehouder van Staplijst - 15de Taalgrenswandeling 2
17 30‑jul‑11 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - 1ste Binnenschippertochten 5
18 30‑jul‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wandeling Ten Berg te Grotenberge 7
1 23‑jul‑11 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Op stap door Ryckevelde 111
35 21‑jul‑11 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - Herdenkingstocht 35 jaar waterramp 1
11 20‑jul‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Dauw en midweektocht te Velzeke 18
6 17‑jul‑11 VWV DE TREKVOGELS BOEKHOUTE licentiehouder van Staplijst - 13de Tweelandentocht 69
22 17‑jul‑11 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE licentiehouder van Staplijst - Urbanustochten 6
7 12‑jul‑11 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Zomertocht 48
31 10‑jul‑11 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Schiptrekkerstocht 2
34 10‑jul‑11 De Vaartlandstappers licentiehouder van Staplijst - De 29ste Vriendschapstocht 12
8 1‑jul‑11 VWV DE TREKVOGELS BOEKHOUTE licentiehouder van Staplijst - 4de Ezeltocht 2
6 30‑jun‑11 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Zesde Roste muis wandeling 14
23 26‑jun‑11 Wandelclub De Lachende Klomp vzw licentiehouder van Staplijst - 26ste Wase poldertochten 50 km van het Waasland 4
16 26‑jun‑11 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 33e Vriendentocht 11
23 25‑jun‑11 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Guldensporentochten 2
19 19‑jun‑11 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS licentiehouder van Staplijst - Klingse Bostochten 8
15 18‑jun‑11 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - De Groene Lus 1
11 15‑jun‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Te Sint Goriks Oudenhove 11
34 12‑jun‑11 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pompeschitterstocht 3
23 11‑jun‑11 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - 14de Acht van Weert 1
30 5‑jun‑11 DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK licentiehouder van Staplijst - 20ste Heidetochten 4
20 5‑jun‑11 SCHORRESTAPPERS licentiehouder van Staplijst - 13de Onnefretterstocht 3
27 2‑jun‑11 De Witloofstappers licentiehouder van Staplijst - Hemelvaartwandeling 2
19 2‑jun‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 15de Wisselbekertocht en 17de Egmonttocht 26
7 28‑mei‑11 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Augustijnentocht 48
18 19‑mei‑11 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Sportobellotocht 5
15 18‑mei‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Te OOMBERGEN 12
25 8‑mei‑11 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - 15de West Vlaamse Wandelhappening 12
15 8‑mei‑11 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - lentewandeling 9
13 5‑mei‑11 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS licentiehouder van Staplijst - Sint Janstochten 6
3 1‑mei‑11 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - 21ste Krekentocht 115
20 1‑mei‑11 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - Meitocht 13
23 25‑apr‑11 WANDELCLUB KADEE BORNEM licentiehouder van Staplijst - 42ste Paastochten 7
10 25‑apr‑11 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 19de W.A.K. Tocht 44
10 23‑apr‑11 De Brigandtrotters licentiehouder van Staplijst - Dreventocht 24
23 21‑apr‑11 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Klavertje 1 2
14 20‑apr‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - KSV Kantine Zottegem midweekwandeling 13
15 16‑apr‑11 De Witloofstappers licentiehouder van Staplijst - Lemmekenswandeling 2
5 16‑apr‑11 VWV DE TREKVOGELS BOEKHOUTE licentiehouder van Staplijst - Bloesemtocht 62
32 10‑apr‑11 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht van de Denderstreek 3
24 10‑apr‑11 SCHORRESTAPPERS licentiehouder van Staplijst - 7de Pompierkestocht 3
9 9‑apr‑11 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 15e Lange Nelle tocht 18
23 9‑apr‑11 De Vaartlandstappers licentiehouder van Staplijst - De 10de Lentetocht 3
16 3‑apr‑11 KREKETREKKERS KORTEMARK licentiehouder van Staplijst - 10de Hapkintocht 20
17 2‑apr‑11 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 11de Lentetocht 18
33 27‑maa‑11 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - 28ste Lentevossentocht 15
12 26‑maa‑11 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - Berendriestocht 17
8 26‑maa‑11 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Petit Paris wandeltocht 21
29 26‑maa‑11 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pater Lievenstocht 6
19 25‑maa‑11 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - 1ste Scaldistocht 1
4 20‑maa‑11 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 20ste Paardenvisserstocht 98
12 16‑maa‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Te LEEUWERGEM 23
36 13‑maa‑11 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE licentiehouder van Staplijst - Kriek en Mattentochten 1
18 12‑maa‑11 WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS SINT-GILLIS licentiehouder van Staplijst - sportwandeldag 7
11 11‑maa‑11 De Reynaertstappers Belsele-Sinaai licentiehouder van Staplijst - 11de Krokustocht 17
9 5‑maa‑11 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - M.P.I.Tocht 55
19 5‑maa‑11 Burchtstappers Herzele licentiehouder van Staplijst - 9e Bacchustocht 4
53 27‑feb‑11 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Aktivia Nationale Wandeldag 11
6 23‑feb‑11 VWV DE TREKVOGELS BOEKHOUTE licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling 22
17 22‑feb‑11 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 4de GEUZENWANDELING 1
16 16‑feb‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Strijpen 12
23 13‑feb‑11 De Vaartlandstappers licentiehouder van Staplijst - De 12de Jos Broothaertstocht 4
26 6‑feb‑11 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 16de Pannenkoekentocht 29
6 5‑feb‑11 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 12de Rooie Neuzentocht 27
24 29‑jan‑11 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht 3
16 25‑jan‑11 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 3de SNEEUWKLOKJESTOCHT 3
10 19‑jan‑11 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Sint Goriks Oudenhove 19
3 16‑jan‑11 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Sint Jozefswandeling 115
2010
30 26‑dec‑10 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Rode neuzen tocht 1
24 26‑dec‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wafelentocht te Zottegem 1
10 25‑dec‑10 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Eindejaarstocht 12
7 15‑dec‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Te Leeuwergem 16
28 11‑dec‑10 GEZINSWANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE licentiehouder van Staplijst - Last Post en Kerstverlichtingstocht 8
21 5‑dec‑10 De Vaartlandstappers licentiehouder van Staplijst - 29ste Broekventjestochten Zondag 2
12 5‑dec‑10 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 27e Herfsttocht 4
13 4‑dec‑10 De Vaartlandstappers licentiehouder van Staplijst - 29ste Broekventjestochten Zaterdag 1
7 27‑nov‑10 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Watervliet, parel in het Polderland 35
17 21‑nov‑10 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Kaffeegieterstocht 2
28 21‑nov‑10 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 13de Moeseltocht 14
8 17‑nov‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Te STRIJPEN 13
12 7‑nov‑10 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - WANDEL MEE DAG 2010 12
11 31‑okt‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Halloweenwandeling te Zottegem 2010 22
12 24‑okt‑10 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - PLUS WANDELDAG 2
20 24‑okt‑10 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Waterhoektocht 10
6 23‑okt‑10 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 9 de Halloweentocht 5
9 20‑okt‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Te Sint Goriks Oudenhove 6
22 10‑okt‑10 GEZINSWANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE licentiehouder van Staplijst - Vallend Bladtocht 4
17 9‑okt‑10 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Breugheltocht 12
14 7‑okt‑10 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Mars 11de Linie 3
18 3‑okt‑10 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Mechelse Gordel 2
8 30‑sep‑10 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 1ste Zilverbergtocht 14
12 29‑sep‑10 Wandelclub Herzele licentiehouder van Staplijst - Duivenboswandeling 10
22 21‑sep‑10 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Klavertje 2 1
4 18‑sep‑10 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Herfstwandeling 44
10 15‑sep‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 9de herdenkingstocht Verstraeten Marc wisselbeker 19
12 11‑sep‑10 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - 2Daagse van de Denderstreek dag 1 8
43 5‑sep‑10 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Internationale Kwaktocht 11
2 29‑aug‑10 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Zomerwandeling door het Meetjesland 104
14 29‑aug‑10 Wandelclub Herzele licentiehouder van Staplijst - Zomerwandeling 7
15 24‑aug‑10 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 6 de Kermistocht 10
22 22‑aug‑10 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 39ste MARS DER VLAAMSE ARDENNEN 12
10 18‑aug‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - ERWETEGEM Midweekwandeling 15
21 14‑aug‑10 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 14e Velodroomtocht 11
23 8‑aug‑10 GEZINSWANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE licentiehouder van Staplijst - Harmonietocht 15
24 8‑aug‑10 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Neigembostocht 7
5 3‑aug‑10 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 39e Noordzeetocht 37
14 31‑jul‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - TEN BERG Wandeling 12
2 29‑jul‑10 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Op verkenning door en rond Bentille 39
24 21‑jul‑10 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - Herdenkingstocht 34 Jaar Waterramp 9
13 21‑jul‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Dauw en Midweekwandeling te VELZEKE 11
3 17‑jul‑10 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Op stap door Ryckevelde 82
3 13‑jul‑10 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 7de Zomertocht 38
23 11‑jul‑10 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Schiptrekkerstocht 2
3 1‑jul‑10 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - 5e Roste Muiswandeling 27
10 27‑jun‑10 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 32e Vriendentocht 16
19 26‑jun‑10 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Guldensporentocht 9
11 26‑jun‑10 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - BREIVELDETOCHT 15
24 20‑jun‑10 GEZINSWANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE licentiehouder van Staplijst - Van Sas tot Sastocht 20
19 19‑jun‑10 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - De Groene Lus 1
16 16‑jun‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te STRIJPEN 8
29 13‑jun‑10 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pompeschitterstocht 1
16 30‑mei‑10 De Witloofstappers licentiehouder van Staplijst - Witlooftocht 4
31 24‑mei‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 12de gordel rond Michelbeke 3
11 22‑mei‑10 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Augustijnentocht 24
7 19‑mei‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Oombergen 21
27 13‑mei‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 16 de EGMONTTOCHT 14 de WISSELBEKERTOCHT 14
20 9‑mei‑10 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - West Vlaamse Wandelhappening 17
17 9‑mei‑10 Wandelclub Herzele licentiehouder van Staplijst - Lentewandeling 7
15 2‑mei‑10 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 16 de Sterrebostocht 31
10 2‑mei‑10 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - Familiale Mei Wandeling Nukerke Maarkedal 15
2 1‑mei‑10 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - 20e Krekentocht 96
11 21‑apr‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Leeuwergem 18
23 11‑apr‑10 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht van de Denderstreek 8
7 10‑apr‑10 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 15e Lange Nelletocht 21
17 6‑apr‑10 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - Herdenkingstocht Ere Voorzitter David Decatelle 2
7 5‑apr‑10 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 18de W.A.K. Tocht 49
11 3‑apr‑10 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 10de Lentetocht 20
21 28‑maa‑10 GEZINSWANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE licentiehouder van Staplijst - Dwars door de Frontstreek 10
37 28‑maa‑10 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Lentevossentocht(Prov. Sport voor Allen Wandeldag) 7
23 27‑maa‑10 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pater Lievenstocht Drie sterrentocht 17
21 21‑maa‑10 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 19 de Paardenvisserstocht 28
11 17‑maa‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te ZOTTEGEM 24
26 14‑maa‑10 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Tivolitocht 3
7 13‑maa‑10 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Petit Paris wandeltocht 23
19 6‑maa‑10 Wandelclub Herzele licentiehouder van Staplijst - Bacchustocht 5
7 6‑maa‑10 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - M.P.I. Tocht 57
12 17‑feb‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Velzeke 10
25 7‑feb‑10 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 15de Pannenkoekentocht 16
14 6‑feb‑10 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 11de Rooie Neuzen tocht 13
16 26‑jan‑10 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 2de SNEEUWKLOKJESTOCHT 3
10 20‑jan‑10 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Sint Goriks Oudenhove 19
3 17‑jan‑10 WANDELCLUB ROAL BENTI licentiehouder van Staplijst - Sint Jozefswandeling 35
2009
25 27‑dec‑09 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Rode Neuzen Tocht 13
32 27‑dec‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wafelentocht en wisselbekertocht te Zottegem 5
35 27‑dec‑09 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Buggenhoutbos in wintertijd 2
9 26‑dec‑09 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Eindejaarstocht 22
26 19‑dec‑09 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Mechelen in kerstsfeer en in den doenker 2
18 19‑dec‑09 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 3de Wintertocht 10
7 16‑dec‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek Jenevertocht Te LEEUWERGEM 22
23 29‑nov‑09 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 26e Herfsttocht 3
22 22‑nov‑09 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Kaffeegieterstocht 2
18 18‑nov‑09 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Klavertje 4 1
8 18‑nov‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Velzeke 21
34 15‑nov‑09 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - 25ste Herfsttochten 3
26 15‑nov‑09 Club Ahoy-De Natuurvrienden licentiehouder van Staplijst - 20e Herfstwandeling 3
17 15‑nov‑09 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 12de Moeseltocht 28
12 8‑nov‑09 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - WANDEL MEE DAG 2009 7
19 31‑okt‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Halloweentocht Zottegem 2009 13
8 31‑okt‑09 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 8e Halloweentocht 12
8 21‑okt‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Sint Goriks Oudenhove 23
11 18‑okt‑09 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - PLUS WANDELDAG 2
20 10‑okt‑09 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Ten Bunderentocht 6
15 30‑sep‑09 Wandelclub Herzele licentiehouder van Staplijst - Duivenboswandeling 9
18 22‑sep‑09 Dragonders Hasselt licentiehouder van Staplijst - Klavertje 2 2
18 20‑sep‑09 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Mahatma Gandhitocht 2
6 19‑sep‑09 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Herfstwandeling 33
8 16‑sep‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwisselbeker Herdenkingstocht Verstraeten Marc 20
8 8‑sep‑09 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - 1ste weekdagtocht 6
32 6‑sep‑09 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Internationale Kwaktocht 18
14 23‑aug‑09 Wandelclub Herzele licentiehouder van Staplijst - Zomertocht 9
10 23‑aug‑09 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 38ste MARS DER VLAAMSE ARDENNEN 33
10 19‑aug‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - MIDWEEKWANDELING Te ERWETEGEM 9
18 9‑aug‑09 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Neigembostocht 14
21 8‑aug‑09 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Velodroomtocht 15
5 4‑aug‑09 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 38e Noordzeetocht 29
9 25‑jul‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Ten Berg Wandeling te Grotenbergen 30
31 21‑jul‑09 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - Zomertocht 21 Juli 6
7 15‑jul‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Dauw en midweekwandeling te Velzeke 28
6 14‑jul‑09 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 6de Zomertocht 22
27 12‑jul‑09 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Schiptrekkerstocht 1
11 10‑jul‑09 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 21e Guldensporentocht 5
19 28‑jun‑09 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 31e Vriendentocht 9
17 27‑jun‑09 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Guldensporentochten 15
20 20‑jun‑09 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - De Groene Lus 3
11 17‑jun‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te OOMBERGEN 16
22 14‑jun‑09 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pompeschitterstocht 10
8 23‑mei‑09 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Augustijnentocht 41
25 21‑mei‑09 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - Aspuurge Mei 2009 11
20 21‑mei‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 13de wisselbeker en15de Egmonttocht te Zottegem 25
27 10‑mei‑09 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - West Vlaamse Wandelhappening 14
15 3‑mei‑09 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 15de Sterrebostocht 44
9 3‑mei‑09 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - FAMILIALE MEI WANDELING 28
21 3‑mei‑09 Wandelclub Herzele licentiehouder van Staplijst - Lentewandeling 9
13 15‑apr‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Leeuwergem Bij Zottegem 11
11 13‑apr‑09 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 17de W.A.K. Tocht 54
18 12‑apr‑09 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht van de Denderstreek 13
7 11‑apr‑09 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 14e Lange Nelle tocht 16
15 7‑apr‑09 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 3de HERDENKINGSTOCHT ERE VOORZITTER D. DECATELLE 2
17 4‑apr‑09 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 9de Lentetocht 17
5 28‑maa‑09 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - WANDELDAG MET EI KONINGIN 63
19 28‑maa‑09 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pater Lievenstocht 17
9 22‑maa‑09 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Lentevossentocht 80
8 18‑maa‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Zottegem Hemelrijk 29
18 15‑maa‑09 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 18 de Paardenvisserstocht 38
30 8‑maa‑09 WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE licentiehouder van Staplijst - Kriek en Mattentochten 5
9 7‑maa‑09 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - M.P.I. Tocht 60
16 28‑feb‑09 Wandelclub Herzele licentiehouder van Staplijst - Bacchustocht 6
14 18‑feb‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - MIDWEEKWANDELING TE STRIJPEN Bij Zottegem 16
12 17‑feb‑09 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 2de GEUZENWANDELING 6
10 7‑feb‑09 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 10e Rooie Neuzentocht 19
19 1‑feb‑09 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 14de Pannenkoekentocht 26
21 31‑jan‑09 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht, 6de Herdenkingstocht Patrick LeJeu 6
9 21‑jan‑09 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Te SINT GORIKS OUDENHOVE 23
2008
39 28‑dec‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wafelentocht en wisselbekertocht te Zottegem 7
30 28‑dec‑08 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Rode Neuzentocht 5
12 27‑dec‑08 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Eindejaarstocht 23
17 20‑dec‑08 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 2de Wintertocht 17
8 17‑dec‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Jenevertocht te Leeuwergem 17
20 30‑nov‑08 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 25e Herfsttocht 5
8 19‑nov‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Te VELZEKE 17
17 16‑nov‑08 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 11de Moeseltocht 23
30 16‑nov‑08 Club Ahoy-De Natuurvrienden licentiehouder van Staplijst - 19e Herfstwandeling 2008 4
24 9‑nov‑08 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - 24ste Herfsttochten 4
20 31‑okt‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Halloweentocht Zottegem 2008 8
4 25‑okt‑08 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 7de Halloweentocht 27
10 15‑okt‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Sint Goriks Oudenhove 11
22 11‑okt‑08 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Ten Bunderentocht 7
6 20‑sep‑08 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Herfstwandeling 30
9 17‑sep‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 7de herdenkingstocht Verstraeten Marc wisselbeker 21
18 14‑sep‑08 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Mahatma Gandhitocht 5
34 7‑sep‑08 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Internationale Kwaktocht 12
10 26‑aug‑08 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 4de Kermistocht 13
17 24‑aug‑08 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 37ste MARS DER VLAAMSE ARDENNEN 22
12 20‑aug‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te ERWETEGEM 15
42 17‑aug‑08 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Hartje der Kempen 2008 4
29 10‑aug‑08 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Neigembostocht 2
18 9‑aug‑08 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 12e Velodroomtocht 19
9 5‑aug‑08 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 37e Noordzeetocht 20
10 26‑jul‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - TEN BERG Wandeling te Grotenberge 27
33 21‑jul‑08 Wandel Mee Ruisbroek vzw licentiehouder van Staplijst - Herdenkingstocht 32 jaar waterramp 3
8 16‑jul‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Dauwtocht Velzeke Ruddershove 24
11 11‑jul‑08 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 20e Guldensporentocht 5
7 8‑jul‑08 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 5de Zomertocht 12
9 29‑jun‑08 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 30e Vriendentocht 30
12 18‑jun‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Grotenberge Strijpen 15
32 8‑jun‑08 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 7de Pompeschitterstocht 8
16 25‑mei‑08 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Ganzenroute 2
5 24‑mei‑08 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Augustijnentocht 41
12 21‑mei‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Oombergen 16
15 20‑mei‑08 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - FAMILIALE MEI WANDELING 5
28 11‑mei‑08 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - West Vlaamse Wandelhappening 2
23 4‑mei‑08 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 14de Sterrebostocht 13
5 1‑mei‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 12de Wisselbeker en 14de Egmonttocht te zottegem 68
8 16‑apr‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandel TE ERWETEGEM BIJ ZOTTEGEM 20
22 13‑apr‑08 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht van de Denderstreek 14
9 12‑apr‑08 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 13e Lange Nelletocht 15
14 8‑apr‑08 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 2de HERDENKINGSTOCHT ERE VOORZITTER D. DECATELLE 4
21 5‑apr‑08 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 8 ste Lentetocht 17
8 29‑maa‑08 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - WANDELDAG MET EI KONINGIN 67
11 24‑maa‑08 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 16de W.A.K. Tocht 32
38 23‑maa‑08 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Lentevossentocht 18
18 22‑maa‑08 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pater Lievenstocht 16
8 19‑maa‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandel TE VELZEKE BIJ ZOTTEGEM 20
26 16‑maa‑08 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 17de Paardenvisserstocht 20
6 1‑maa‑08 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - M.P.I. Tocht 46
29 24‑feb‑08 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Nat. Wandeldag 2008 68
10 20‑feb‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandel HEMELRIJK ZOTTEGEM 26
17 19‑feb‑08 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - GEUZENWANDELING 2008 4
15 3‑feb‑08 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 13de Pannenkoekentocht 40
3 2‑feb‑08 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 9e Rooie Neuzentocht 47
23 26‑jan‑08 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht 5de Patrick LeJeune 3
6 16‑jan‑08 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandel Sint Goriks Oudenhove 22
25 5‑jan‑08 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Buggenhoutbos in wintertijd 2
2007
33 30‑dec‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wisselbekertocht en wafelentocht 24
8 29‑dec‑07 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Eindejaarstocht 29
22 22‑dec‑07 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Kersttocht 11
8 19‑dec‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Jenevertocht te Leeuwergem 24
23 16‑dec‑07 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Worteltocht 8
28 15‑dec‑07 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Mechelen in kerstsfeer en in den doenker 5
8 15‑dec‑07 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 1ste Wintertocht 65
9 21‑nov‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Velzeke 19
26 18‑nov‑07 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - Moeseltocht 19
11 18‑nov‑07 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 24 ste Herfsttocht 17
16 17‑nov‑07 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Heksentocht 3
19 4‑nov‑07 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - WANDEL MEE DAG 3
26 31‑okt‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Halloweentocht Zottegem 2007 8
10 27‑okt‑07 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 6de Halloweentocht 17
9 17‑okt‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Sint Goriks Oudenhove 13
22 13‑okt‑07 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Ten Bunderentocht 4
12 19‑sep‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwisselb. Herdenkingstocht Marc Verstraeten 18
3 15‑sep‑07 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Herfstwandeling 53
18 9‑sep‑07 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Klokkentocht 3
10 5‑sep‑07 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Midweektocht 6
39 2‑sep‑07 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Internationale Kwaktocht 9
16 28‑aug‑07 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 3de Kermistocht 5
21 19‑aug‑07 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 36ste MARS DER VLAAMSE ARDENNEN 15
23 18‑aug‑07 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Velodroomtocht 14
25 12‑aug‑07 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Neigembostocht 3
8 8‑aug‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wandeling te Erwetegem 19
8 7‑aug‑07 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 36e Noordzeetocht 18
14 28‑jul‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wandeling te Grotenberge speelplein 24
10 18‑jul‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Velzeke Dauwtocht 21
13 11‑jul‑07 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 19de Guldensporentocht 11
5 10‑jul‑07 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - zomertocht 16
22 30‑jun‑07 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Sport voor Allen tocht 1
14 24‑jun‑07 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 29ste Vriendentocht 16
8 20‑jun‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Oombergen 19
29 17‑jun‑07 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - De Groene Lus 5
29 10‑jun‑07 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 6de Pompeschitterstocht 1
5 26‑mei‑07 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Augustijnentocht 44
16 17‑mei‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 11e Wisselbeker en 13de Egmonttocht 29
18 13‑mei‑07 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - West Vlaamse Wandelhappening 20
16 6‑mei‑07 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 13de Sterrebostocht 39
5 6‑mei‑07 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - FAMILIALE MEI WANDELING 30
13 29‑apr‑07 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Auti tocht 11
7 18‑apr‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Erwetegem 32
10 14‑apr‑07 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 12de Lange Nelletocht 13
7 9‑apr‑07 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 15de W.A.K. Tocht (Wisselbekertocht) 64
19 8‑apr‑07 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht vd Denderstreek 14
16 7‑apr‑07 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 6de Lentetocht 2007 19
46 25‑maa‑07 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Lentevossentocht 11
7 24‑maa‑07 PBK Oost-Vlaanderen licentiehouder van Staplijst - WANDELDAG MET EI KONINGIN 70
21 24‑maa‑07 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - Pater Lievenstocht 12
8 21‑maa‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te VELZEKE 19
32 18‑maa‑07 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 16e Paardenvisserstocht 3
6 3‑maa‑07 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - M.P.I. Tocht 28
8 21‑feb‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Sint Goriks Oudenhove 19
12 4‑feb‑07 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 12de Pannenkoekentocht 2007 48
8 3‑feb‑07 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 8ste Rooie Neuzentocht 40
15 27‑jan‑07 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht 4de Herdenkingstocht P. LeJeune 11
8 17‑jan‑07 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Leeuwergem 17
22 6‑jan‑07 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Buggenhoutbos in wintertijd 11
2006
7 30‑dec‑06 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Eindejaarstocht 28
21 30‑dec‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wafelentocht Zottegem 6
10 20‑dec‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Leeuwergem JENEVERTOCHT 23
23 17‑dec‑06 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Worteltocht 3
8 19‑nov‑06 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 23ste Herfsttocht 23
19 18‑nov‑06 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Heksentocht 2
7 15‑nov‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te ERWETEGEM 27
20 5‑nov‑06 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - WANDEL MEE DAG 1
15 31‑okt‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Halloweentocht Zottegem 2006 23
6 28‑okt‑06 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 5de Halloweentocht 22
23 22‑okt‑06 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Waterhoektocht 14
7 18‑okt‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Sint Goriks Oudenhove 22
13 22‑sep‑06 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 10de kermistocht 6
8 20‑sep‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 5de Herdenkingstocht Marc Verstraeten 2006 23
4 16‑sep‑06 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Herfstwandeling 46
11 6‑sep‑06 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Midweektocht 2
36 3‑sep‑06 WSV De Vossen Buggenhout licentiehouder van Staplijst - Internationale Kwaktocht 7
25 20‑aug‑06 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - 35ste MARS DER VLAAMSE ARDENNEN 10
8 16‑aug‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Leeuwergem 14
18 14‑aug‑06 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 10de Velodroomtocht 2
23 13‑aug‑06 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Neigembostocht 4
8 1‑aug‑06 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 35e Noordzeetocht 16
18 29‑jul‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wandeling Ten Berg Grotenberge 13
12 19‑jul‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Dauw en Midweekwandeling te Velzeke 8
7 11‑jul‑06 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Derde Zomertocht 10
9 11‑jul‑06 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 19e Guldensporentocht 11
13 25‑jun‑06 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 28ste Vriendentocht 10
14 24‑jun‑06 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Guldensporentochten 12
10 21‑jun‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling Zottegem te Oombergen 14
27 18‑jun‑06 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - De Groene Lus 2
22 11‑jun‑06 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 5de Pompeschitterstocht 6
8 27‑mei‑06 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Augustijnentocht 30
25 25‑mei‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 10de wisselbekertocht en 12de Egmonttocht 10
7 17‑mei‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Herzele Sint Lievens Essen 20
25 14‑mei‑06 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - 10de West Vlaamse Wandelhappening 10
18 10‑mei‑06 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - De Ganzenroute 3
15 7‑mei‑06 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - FAMILIALE MEI WANDELING 12
36 1‑mei‑06 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Meiklokjestocht K7zevenmaalkempen 2
8 19‑apr‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Zottegem te Leeuwergem 23
8 17‑apr‑06 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 14de WAK TOCHT (Wisselbekertocht) 69
31 9‑apr‑06 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht der Denderstreek 8
12 8‑apr‑06 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 11de Lange Nelletocht 9
12 1‑apr‑06 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 6de Lentetocht 16
19 25‑maa‑06 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 10de Pater Lievenstocht 13
24 19‑maa‑06 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 15e Paardenvisserstocht 24
7 15‑maa‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Zottegem HEMELRIJK 36
7 4‑maa‑06 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - MPI Tocht 50
40 26‑feb‑06 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - Nationale Wandeldag 35
7 15‑feb‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Sint Goriks oudenhove 8
7 4‑feb‑06 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 7de Rooie Neuzentocht 34
27 28‑jan‑06 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht 3de Herdenkingstocht P. LeJeune 2
29 22‑jan‑06 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - 18de Koud hé tocht Rijmenam 4
9 18‑jan‑06 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweektocht Zottegem Velzeke 26
2005
29 26‑dec‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wafelentocht te Zottegem 1
10 25‑dec‑05 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - EINDEJAARSTOCHT 21
8 21‑dec‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Leeuwergem Jenevertocht 27
20 18‑dec‑05 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Worteltocht 1
29 17‑dec‑05 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Mechelen in kerstsfeer en in den doenker 2
22 20‑nov‑05 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 8ste Moeseltocht 20
8 20‑nov‑05 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 22ste Herfsttocht 29
8 16‑nov‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Zottegem 14
19 6‑nov‑05 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - WANDEL MEE DAG 3
16 31‑okt‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Halloweentocht Zottegem 2005 21
6 29‑okt‑05 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 4de Halloweentocht 33
21 23‑okt‑05 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - waterhoektocht 14
10 19‑okt‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweekwandeling te Strijpen 18
26 16‑okt‑05 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Kaffeegieterstocht 1
24 8‑okt‑05 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 5de Ten Bunderentocht 4
10 23‑sep‑05 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 9de Kermistocht 9
12 21‑sep‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 4de Midweek Herdenkingstocht Verstraeten Marc 13
6 17‑sep‑05 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - HERFSTWANDELING 36
15 7‑sep‑05 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Midweektocht september 1
13 30‑aug‑05 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 1ste Kermistocht 7
19 21‑aug‑05 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - MARS DER VLAAMSE ARDENNEN 13
14 20‑aug‑05 wandelmee.be licentiehouder van Staplijst - (8ste) wandeltweedaagse zaterdag 1
12 19‑aug‑05 wandelmee.be licentiehouder van Staplijst - (8ste) wandeltweedaagse vrijdag 1
7 17‑aug‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Sint Goriks Oudenhove 21
42 14‑aug‑05 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Hartje der Kempen 2005 2
27 14‑aug‑05 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Neigembostocht 3
18 12‑aug‑05 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 9de Velodroomtocht 1
4 2‑aug‑05 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 34ste Noordzeetocht 43
15 30‑jul‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wandeling TEN BERG Grotenberge 16
15 20‑jul‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Dauw en Midweekwandeling te Velzeke 13
9 12‑jul‑05 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Tweede Zomertocht 11
4 11‑jul‑05 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 17e Guldensporentocht 21
12 26‑jun‑05 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 27e Vriendentocht 16
11 25‑jun‑05 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Guldensporentocht 60 km 1
16 25‑jun‑05 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Guldensporentocht 13
21 19‑jun‑05 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - De Groene Lus 4
4 19‑jun‑05 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 4de Sint Antoniustocht 23
14 15‑jun‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Oombergen 15
10 12‑jun‑05 WSV Wetteren licentiehouder van Staplijst - 12de Herdenkingstocht Alfons De Maesschalck 34
25 12‑jun‑05 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 4de Pompeschitterstocht 5
16 1‑jun‑05 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Midweektocht juni 1
4 28‑mei‑05 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - Augustijnentocht 40
12 18‑mei‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Strijpen 12
17 16‑mei‑05 VL.A.M. Ronse licentiehouder van Staplijst - FAMILIALE MEI WANDELING 6
16 11‑mei‑05 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Ganzenroute 2
31 5‑mei‑05 Wandelclub Zandstappers v.z.w. licentiehouder van Staplijst - Meiklokjestocht 2005 2
8 5‑mei‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 11de Egmonttocht; 9de wisselbekertocht 73
24 1‑mei‑05 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - West Vlaamse Wandelhappening 19
7 20‑apr‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Sint Lievens Esse Bij Herzele 33
24 10‑apr‑05 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht van de Denderstreek 12
10 9‑apr‑05 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - Lange Nelletocht 10
18 2‑apr‑05 Sterrebosstappers Roeselare licentiehouder van Staplijst - 5de Lentetocht 29
8 28‑maa‑05 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - 13de WAK TOCHT (Wisselbekertocht) 72
18 26‑maa‑05 Velodroomvrienden Moorslede licentiehouder van Staplijst - 9de pater Lievenstocht 20
24 20‑maa‑05 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - Paardenvisserstocht 42
7 16‑maa‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Erwetegem 38
8 5‑maa‑05 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) licentiehouder van Staplijst - MPI Tocht 25
5 27‑feb‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - NATIONALE WANDELDAG Oost Vlaanderen ZOTTEGEM 145
13 19‑feb‑05 wandelmee.be licentiehouder van Staplijst - (2de) Wandeltweedaagse zaterdag 1
8 16‑feb‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te St Goriks Oudenhove 30
25 22‑jan‑05 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht, 2de Herdenkingst. P. LeJeune 2
9 19‑jan‑05 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Velzeke 26
27 16‑jan‑05 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - 17de Koud hé tocht 6
2004
34 26‑dec‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Wafelentocht 2
4 18‑dec‑04 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Mechelen in den doenker 76
7 15‑dec‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Leeuwergem 29
11 21‑nov‑04 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - Herfsttocht Wenduine 14
8 17‑nov‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te St Goriks Oudenhove 24
3 30‑okt‑04 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - Halloweentocht 42
10 29‑okt‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Halloweentocht Zottegem 2004 36
19 24‑okt‑04 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - Waterhoektocht 28
13 20‑okt‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Sint Antelinks 8
9 22‑sep‑04 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Tivolitocht 2
16 15‑sep‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 3de Midweek Herdenkingstocht Verstraeten Marc 10
15 8‑sep‑04 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Midweektocht sept 2
9 18‑aug‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Erwetegem 19
6 3‑aug‑04 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - Noordzeetocht 28
17 31‑jul‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Ten berg 17
14 21‑jul‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Dauw en Midweekwandeling te Velzeke 20
17 11‑jul‑04 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - Guldensporentocht 8
11 20‑jun‑04 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - 26ste Vriendentocht 13
11 16‑jun‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Sint Lievens Esse 18
14 20‑mei‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - 10de Egmonttocht; 8ste Wisselbekertocht 33
16 9‑mei‑04 De Waterhoekstappers - Heestert licentiehouder van Staplijst - West Vlaamse Wandelhappening 26
17 2‑mei‑04 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Ganzenroute 2
14 21‑apr‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Oombergen 18
18 11‑apr‑04 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht van de Denderstreek 20
10 10‑apr‑04 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - Lange Nelletocht 13
15 21‑maa‑04 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - Paardenvisserstocht 52
8 17‑maa‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Strijpen 43
10 18‑feb‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Erwetegem 37
9 21‑jan‑04 WSV Egmont - Zottegem licentiehouder van Staplijst - Midweek te Velzeke 33
29 18‑jan‑04 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - 16de Koud hé tocht 3
7 1‑jan‑04 WSV De Stormvogels vzw Oostende licentiehouder van Staplijst - Nieuwjaarstocht 10
2003
15 15‑nov‑03 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Heksentocht 9
13 8‑nov‑03 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - Golden Life tocht 1
18 4‑okt‑03 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Kaffeegieterstocht 4
17 20‑jul‑03 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Schiptrekkerstocht 3
24 15‑jun‑03 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - De Groene Lus 7
17 13‑apr‑03 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht van de Denderstreek 38
23 25‑jan‑03 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht 4
27 19‑jan‑03 WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN licentiehouder van Staplijst - 15de Koud hé tocht 5
2002
24 15‑dec‑02 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Worteltocht 5
24 16‑nov‑02 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Heksentocht 2
15 5‑okt‑02 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Kaffeegieterstocht 1
20 11‑aug‑02 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Neigembostocht 12
15 21‑jul‑02 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Schiptrekkerstocht 6
12 5‑mei‑02 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Ganzenroute 4
33 14‑apr‑02 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Wandeltocht van de Denderstreek 11
15 26‑jan‑02 WSV De Sportvrienden vzw Ninove licentiehouder van Staplijst - Steenbeektocht 5
In Totaal 12593 wandelaars op 775 wandelingen.
In totaal 12595 wandelaars

Affiches van de wandelclub Lachende Wandelaars Aalter

WANDELKALENDER
Volg ons op...
Staplijst Op Twitter Staplijst Op Facebook
Vertel anderen over deze pagina
Share |
Selectie van de clubs...
... andere logo's op elke pagina ...
WSV Wetteren AKTIVIA AKTIVIA 010 WSV Egmont - Zottegem AKTIVIA AKTIVIA 163 Wandelclub Zandstappers v.z.w. VWF VWF A044 De Waterhoekstappers - Heestert AKTIVIA AKTIVIA 345 WSV De StormVogels vzw Oostende AKTIVIA AKTIVIA 070 wandelmee.be VWF VWF A054 Velodroomvrienden Moorslede AKTIVIA AKTIVIA 347 Sterrebosstappers Roeselare AKTIVIA AKTIVIA 314 WSV De Sportvrienden vzw Ninove AKTIVIA AKTIVIA 087 Roosenberg Wandelclub - Waasmunster AKTIVIA AKTIVIA 029 Club Ahoy-De Natuurvrienden VWF VWF B055 VL.A.M. Ronse AKTIVIA AKTIVIA 007 W.A.K. (Wandelclub Al Kontent) AKTIVIA AKTIVIA 304 WSV De Vossen Buggenhout AKTIVIA AKTIVIA 139 Burchtstappers Herzele AKTIVIA AKTIVIA 422 JO-Ne Vijlen VVRS VVRS VL104 wsv.de Wandelende Krabben AKTIVIA AKTIVIA 369 KWB Zwijndrecht KWB-FALOS KWB-FALOS KWB-ZW WSV De Veldlopers EURO EURO NL-VELD WSV Schelle vzw VWF VWF A012 Reynaertstappers AKTIVIA AKTIVIA 150 Lachende Wandelaars Aalter AKTIVIA AKTIVIA 003 Koninklijk Feestcomite Oosteinde AKTIVIA AKTIVIA 159 Hachiko Dog Days VRIJ VRIJ EXTRA001 Stichting Wandel Organisatie Staphorst KNBLO-NL KNBLO-NL SWOS KFC Heusden VOETBAL VOETBAL KFCHEUSDEN KKROGent vzw - Mars Leger-Natie AKTIVIA AKTIVIA 065 WSV De Boskabouters VVRS VVRS VL049 WSV De Heikabouters VVRS VVRS VL064 Gunter Verbraekel Familiehappening AKTIVIA AKTIVIA 431 Reigerstappers Vinderhoute vzw AKTIVIA AKTIVIA 084 29 Bataljon Logistiek te Grobbendonk LEGER LEGER 29BATALJON Sinjorenstappers VWF VWF A031 AWSV Turnhout VWF VWF A005 KWB Schriek KWB-FALOS KWB-FALOS KWB-SCHRK Vallei van de Grote Nete vzw VRIJ VRIJ VVDGNETE KWB Wiekevorst KWB-FALOS KWB-FALOS KWB-WIEKE Stichting Kennedymars Rijsbergen 81996 KNBLO-NL KNBLO-NL 81996 KWB Westmeerbeek KWB-FALOS KWB-FALOS KWB-WESTMB Stichting Omloop Goeree-Overflakkee VRIJ VRIJ VRIJ39 Witloofstappers AKTIVIA AKTIVIA 518 t Beerke Beerse VWF VWF A018 Mars Leopold I VRIJ VRIJ MARSLEO1 De Schooiers vzw Wichelen AKTIVIA AKTIVIA 494 Wsv Horizon Opwijk AKTIVIA AKTIVIA 300 De Vaartlandstappers AKTIVIA AKTIVIA 110 Zelden Rust AKTIVIA AKTIVIA 261 Mechelse Gordel (Mefigo VZW) VRIJ VRIJ MEFIGO Oosterscheldestappers KNBLO-NL KNBLO-NL OSCHELDST Ravelse Wandelaars VWF VWF A060 KWB Merksplas KWB-FALOS KWB-FALOS KWB-MERKSP Maaseik GEMEENTE GEMEENTE MAASEIK-WA Dragonders Hasselt VVRS VVRS V.L027 Dartels AKTIVIA AKTIVIA 516 Wandel Mee Ruisbroek vzw AKTIVIA AKTIVIA 151 Ibis Puurs vzw AKTIVIA AKTIVIA 093 Walk2gether nrd-antw nrd-antw walk2geth KWK Meerhout KWB-FALOS KWB-FALOS KWB_MEERHT VC Power VOLLEYBAL VOLLEYBAL VCPOWER Partnerwalk VVRS VVRS V.L106 WSV Beekakkers Beerse VZW VWF VWF A011 Wsv Heikneuters vzw Genk VWF VWF L006 Wandelteam 66 De Doetjes OTW OTW DOETJES Padstappers Geraardsbergen AKTIVIA AKTIVIA 135 Toerisme Merksplas Toerisme G Toerisme G MERKSPLAS Ijsetrippers Overijse VWF VWF B025 Internationale Tweedaagse AKTIVIA AKTIVIA 024 WSV De Keignaerttrippers Oostende AKTIVIA AKTIVIA 011 Blijf Jong Genebos VVRS VVRS V.L044(weg De Winkelse Stappers AKTIVIA AKTIVIA 323 KWK Deuzeld Schoten KWB-FALOS KWB-FALOS KWB_DEUZEL Hondenschool Molenheide VRIJ VRIJ HSMOLENH De Gelliker Galliaren VVRS VVRS V.L057 Wandelclub Opsinjoorke Mechelen AKTIVIA AKTIVIA 129 KWB Heist-Statie KWB-FALOS KWB-FALOS KWB_HEISTS De textieltrekkers vzw Vichte AKTIVIA AKTIVIA 361 Scheldestappers AKTIVIA AKTIVIA 105 Hanske de Krijger AKTIVIA AKTIVIA 233 Ouderkring Bovekerke EXTRA EXTRA OUDERKRING Demerstappers Bilzen VWF VWF L080 Mirakelstappers AKTIVIA AKTIVIA 332 Heuvellandstappers AKTIVIA AKTIVIA 089 Feestcomité 2 Mater VRIJ VRIJ 2mater Anjertrippers VVRS VVRS V.L038 Distributiecentrum wisselstukken uit Berlaar Militie mil mil mil Wandelclub Sint-Pieters-Leeuw VWF VWF B028 De Engeltjes vzw VRIJ VRIJ ENGEL Groep T Singel AKTIVIA AKTIVIA 257 Wandelsportvereniging Eurek@ VVRS VVRS V.L102 AC Herentals VRIJ VRIJ achertals St. Michielstappers VWF VWF A035 Terug op Stap Hasselt VWF VWF L071 Les Diables Rouges FFBMP FFBMP NA050 Edese 4 daagse NL NL swzn Mosselstappers VVRS VVRS V.O102 Bosgeuzen Voorkempen VWF VWF A006 Hondenwandelclub Walking Dogs VRIJ VRIJ WALKDOGS Pasar Herne 2017 PASAR PASAR PAS2017 wsv Holsbeek VVRS VVRS V.B043 WSV Club 76 Merksem vzw VWF VWF A007 KWB Booischot KWB-FALOS KWB-FALOS KWB_BOOIS WSP Heverlee-Leuven vzw VWF VWF B005 wsv Milieu 2000 Lommel VVRS VVRS V.L043 Rondje Tilburg KNBLO KNBLO NLTILB KWB Halveweg Zonhoven KWB-FALOS KWB-FALOS KWB_ZONHOV Euregio Marching Trophy (EMT) MIX MIX EMT Wandel Sportclub Langdorp vzw VWF VWF B006 Blijf Jong Genebos VVRS VVRS VL044 Burchtstappers Herzele VWF VWF O002 De Mijnlamp Beringen vzw VWF VWF L072 Buurtvereniging De Keienkletsers Megen NL NL keienklets Harmoniestappers Mol VVRS VVRS VA101 Benefiet Wandelen voor MS VRIJ VRIJ VRIJ116 Lions Club Damme Zwin VRIJ VRIJ VRIJ117 Gezinsbond Ekeren VRIJ VRIJ VRIJ118 VZW Run for LCH VRIJ VRIJ VRIJ119 Horizon Donk vzw VWF VWF L066 WSV De Dommeltrippers vzw VVRS VVRS VL032 Lier800 VRIJ VRIJ VRIJ122 Kempense Meren vzw VRIJ VRIJ VRIJ123 Sporton vzw VWF VWF B041 ATV Antwerpse Televisie VRIJ VRIJ VRIJ125 WSV Leuven VWF VWF B031 Sans Soucis Ghlin FFBMP FFBMP HT029 Wandelclub AVIAT Sint-Truiden vzw VVRS VVRS VL028 Dierbaar Natuurlijk VRIJ VRIJ VRIJ129 KV Reservisten Vlaams Brabant VWF VWF B013 Maasdijk Marathon NL NL NL131 vzw Canisha VRIJ VRIJ VRIJ132 TJAK Tielen VRIJ VRIJ VRIJ133 Wandelclub Hoegaarden VRIJ VRIJ VRIJ134 WSV 10 W Tac vzw VWF VWF l083 De Dappere Bottinekes VWO VWO VWO077 PBK West-Vlaanderen AKTIVIA AKTIVIA 900 PBK Antwerpen AKTIVIA AKTIVIA 901 PBK Vlaams-Brabant AKTIVIA AKTIVIA 902 PBK Oost-Vlaanderen AKTIVIA AKTIVIA 903 Vzw Wandelclub De Duintrappers Westende AKTIVIA AKTIVIA 008 W.S.V. DE MOEDIGE WANDELAARS BEERNEM VZW AKTIVIA AKTIVIA 009 W.S.K. MARKE V.Z.W. AKTIVIA AKTIVIA 012 Wandelclub Kadee Bornem AKTIVIA AKTIVIA 018 W.S.V. OLYMPIC DEURNE AKTIVIA AKTIVIA 020 Wandelklub De Lachende Klomp vzw AKTIVIA AKTIVIA 025 Singelwandelaars Strombeek-Bever AKTIVIA AKTIVIA 033 OMLOOP KLUISBERGEN V.Z.W. AKTIVIA AKTIVIA 034 De Pajotten Hekelgem AKTIVIA AKTIVIA 038 W.S.V. Hoeksen Hamme AKTIVIA AKTIVIA 040 MERKSEMSE WANDELCLUB DE STROBOEREN V.Z.W. AKTIVIA AKTIVIA 056 GODELIEVESTAPPERS RUDDERVOORDE VZW AKTIVIA AKTIVIA 059 W.S.V. Wervik AKTIVIA AKTIVIA 061 W.S.V. De Kadees Aalst AKTIVIA AKTIVIA 063 W.S.V. T FLUITEKRUID WOLVERTEM AKTIVIA AKTIVIA 096 WSJV NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT V.Z.W AKTIVIA AKTIVIA 100 Florastappers Gent VZW AKTIVIA AKTIVIA 103 Wandelclub De Marktrotters Herne VZW AKTIVIA AKTIVIA 114 De Wase Steinbockvrienden St.-Niklaas AKTIVIA AKTIVIA 116 W.S.V. Buitenbeentjes Landegem AKTIVIA AKTIVIA 120 WANDELCLUB KOEKELARE V.Z.W. AKTIVIA AKTIVIA 127 WANDELCLUB CRACKS WOLVERTEM AKTIVIA AKTIVIA 130 WANDELCLUB VIER OP EEN RIJ GROOT-ZEDELGEM AKTIVIA AKTIVIA 137 HOUTHEIMSTAPPERS STEENOKKERZEEL AKTIVIA AKTIVIA 138 A.T.B. De Natuurvrienden Deinze AKTIVIA AKTIVIA 140 DE MOTESTAPPERS KOEKELARE AKTIVIA AKTIVIA 142 DE KWARTELS GROOT-ASSENEDE AKTIVIA AKTIVIA 143 Wandelclub Kruikenburg AKTIVIA AKTIVIA 147 Wandelclub  De Smokkelaars Stekene AKTIVIA AKTIVIA 149 R.W.K. DE MORGENSTOND HUMBEEK AKTIVIA AKTIVIA 161  OCHTENDGLOREN  KAPELLE OP DEN BOS AKTIVIA AKTIVIA 164 DE RUSTIGE BOS-STAPPERS JABBEKE AKTIVIA AKTIVIA 178 DE WITSOONE STAPPERS KROMBEKE AKTIVIA AKTIVIA 180 Wandelklub Temse AKTIVIA AKTIVIA 182 WANDELCLUB KADDISH AKTIVIA AKTIVIA 192 Organisatiecomité de 100 km van Ieper AKTIVIA AKTIVIA 194 W.S.V. LAND VAN RHODE AKTIVIA AKTIVIA 196 WANDELCLUB DE ZILVERDISTEL AKTIVIA AKTIVIA 200 Gasthofstappers Sint-Gillis AKTIVIA AKTIVIA 201 Feestcomité De Marollen Sijsele AKTIVIA AKTIVIA 202 WANDELCLUB  DE WESTHOEKSTAPPERS  AKTIVIA AKTIVIA 205 Gezinswandelclub Nooit Moe Boezinge AKTIVIA AKTIVIA 207 GITSE WANDELCLUB  VOETJE VOOR VOETJE  AKTIVIA AKTIVIA 216 De 12 Uren van Lauwe AKTIVIA AKTIVIA 217 W.S.V. SPORTRAAD BEVEREN AKTIVIA AKTIVIA 218 Wandelclub De Slak Leest AKTIVIA AKTIVIA 225 W.J.C. DENDERKLOKJES LEBBEKE AKTIVIA AKTIVIA 226 FAMILIES HELPEN FAMILIES AKTIVIA AKTIVIA 237 W.S.V. De Brigandtrotters AKTIVIA AKTIVIA 245 W.S.V. DE HOPBELLETJES OPWIJK AKTIVIA AKTIVIA 252 Warden Oom Stappers AKTIVIA AKTIVIA 256 ROAD RUNNERS TORHOUT VZW AKTIVIA AKTIVIA 271 OP EN ROND TIEGEMBERG AKTIVIA AKTIVIA 274 De Margrietestappers AKTIVIA AKTIVIA 276 Wandelclub Roal Benti AKTIVIA AKTIVIA 278 Everbeekse Wandeltochten VZW AKTIVIA AKTIVIA 282 W.S.V. De Sluisstappers AKTIVIA AKTIVIA 286 WANDELCLUB DE ST.-JANSSTAPPERS AKTIVIA AKTIVIA 287 V.Z.W. VREDESEILANDEN AKTIVIA AKTIVIA 297 W.K. Maldegem AKTIVIA AKTIVIA 302 W.T.C. NIEUWPOORT AKTIVIA AKTIVIA 303 V.Z.W. DE NACHT AKTIVIA AKTIVIA 311 DURMESTAPPERS AKTIVIA AKTIVIA 313 PASAR OOSTKAMP AKTIVIA AKTIVIA 318 W.S.V. DE COLLIEMOLEN OOSTNIEUWKERKE-STADEN AKTIVIA AKTIVIA 328 W.S.V. DE MOLENSTAPPERS RUISELEDE AKTIVIA AKTIVIA 330 K.W.B. LAARNE AKTIVIA AKTIVIA 331  T WYNGAERTTREINTJE ANTWERPEN AKTIVIA AKTIVIA 333 W.S.V. De Kadodders Sint-Katelijne-Waver V.Z.W. AKTIVIA AKTIVIA 349 De Heidetochten Kester-Gooik AKTIVIA AKTIVIA 358 Halfoogstvrienden Bellingen AKTIVIA AKTIVIA 360 De Trompe Deerlijk AKTIVIA AKTIVIA 364 De Chatons Ronse AKTIVIA AKTIVIA 376 VWV De Ttrekvogels Boekhoute AKTIVIA AKTIVIA 383 VREUGDESTAPPERS HULDENBERG AKTIVIA AKTIVIA 386 DE SPARTASTAPPERS ARDOOIE AKTIVIA AKTIVIA 391 WSV Schorrestappers AKTIVIA AKTIVIA 402 Groen-Wit Oostmalle AKTIVIA AKTIVIA 405 Leopold I-Stappers AKTIVIA AKTIVIA 406 WSV DE NATUURVRIENDEN - ZOERSEL VZW AKTIVIA AKTIVIA 410 DE 7MIJL-STAPPERS MOORSELE AKTIVIA AKTIVIA 411 Kreketrekkers Kortemark AKTIVIA AKTIVIA 412 Watewystappers Tielt AKTIVIA AKTIVIA 423 DE MEEPAKKERS AKTIVIA AKTIVIA 424 Lennikse Windheren AKTIVIA AKTIVIA 427 Brugse Metten Wandelclub AKTIVIA AKTIVIA 429 COMITE KASSEIFEESTEN ZEGELSEM AKTIVIA AKTIVIA 432 De Tervaete Stappers Keiem AKTIVIA AKTIVIA 439 W.V. VOOR DE WIND AKTIVIA AKTIVIA 440 W.S.C. KLAVERTJE VIER AKTIVIA AKTIVIA 447 STAP VOORUIT AKTIVIA AKTIVIA 448 BOERENKRIJGSTAPPERS OVERMERE AKTIVIA AKTIVIA 450 EEKSKE STAPPERS AKTIVIA AKTIVIA 461 LEVENSLIJN TEAM DAMME AKTIVIA AKTIVIA 463 SCOTA WANDELCLUB SCHOTEN AKTIVIA AKTIVIA 464 DE KLINKERCLUB AKTIVIA AKTIVIA 469 Wandelclub Hoger Op Woumen AKTIVIA AKTIVIA 473 DE SPIEGELSTAPPERS IEPER AKTIVIA AKTIVIA 492 AVIFLORASTAPPERS INGELMUNSTER AKTIVIA AKTIVIA 493 OOSTNIEUWKERKSE STAPPERS AKTIVIA AKTIVIA 496 Guldenbergstappers Wevelgem AKTIVIA AKTIVIA 499 SWITCHBACK MEMORIAL MARCH-CLUB MALDEGEM AKTIVIA AKTIVIA 501 W.S.V. Vakantiegenoegens Zulte AKTIVIA AKTIVIA 502 Bavostappers Bavikhove AKTIVIA AKTIVIA 504 De Sportmanvrienden AKTIVIA AKTIVIA 509 Ons Erf Stappers AKTIVIA AKTIVIA 514 HVARTS VZW AKTIVIA AKTIVIA 521 WANDELCLUB ZWEVEGEM-KAPPAERT AKTIVIA AKTIVIA 522 t Wandel Voetje AKTIVIA AKTIVIA 526 wsv De Dauwstappers VWF VWF A033 wandelsport-snjb KNBLO (NL) KNBLO (NL) SNJB Landelijke Gilde VRIJ VRIJ VRIJ1529 De Vriendenkring Kortijs - Gingelom VVRS VVRS V.L108 Wandelende Noordzee Boys AKTIVIA AKTIVIA 072 Het groene ventiel VRIJ VRIJ GVENT Wandel Mee Brueghel vzw VVRS VVRS VL069 De Bollekens Rotselaar VVRS VVRS VB018 Wandelclub Mondpaco VWF VWF L088
< Clubnaam >
Statistieken op 22-dec-2012
151 licentiehouders (welke?)
In het Staplijst-wandelarchief:
798 uitslagen (welke?)
95 uitslagen in 2012 (welke?)
Grafiek ...

- meer grafieken ? (bekijk ze)
- bijna 800 wandelclubs (welke?)
- bijna 50.000 gegevens

- 5 commentaren (lees ze)
- 31 foto's (bekijk ze)
STAPLIJST SOFTWARE
Slechts éénmalig aan te schaffen !

Gemakkelijk uw telling invoeren en opladen naar uw of onze site.

staplijst slechts 29 euro
Prijs geldig online bestellingen.
Klik op de knop om online te bestellen ...
En nog steeds blijven alle latere updates GRATIS!
SchermVoorbeeld
Belangrijke tags
licentiehouder, zottegem, egmont, wandelclub, aktivia, stormvogels, oostende, midweekwandeling, sportvrienden, ninove, aalter, kontent, wandelaars, sterrebosstappers, roeselare, wandeling, moorslede
Staplijst-nieuws
27 apr 12 Ook de wandelclub 't Singel uit Kaprijke met clubnummer Aktivia 257 heeft een licentie aangekocht. Welkom.
Versie 3.2.2 van Staplijst is vrijgegeven op 27 april 2012.
01 feb 12 We hebben al evenveel wandelingen in de wandelkalender van 2012 als we hadden in de wandelkalender van 2011.
26 jan 12 De 700e wandeluitslag is opgeladen naar ons wandelarchief!
Op naar de 800! Marching on! Wandelcool !
Versie 3.2 van Staplijst is vrijgegeven op 19 januari 2012.
29 dec 11 Op de valreep van 2011 zijn we verheugd dat één van de wandelclubs die haar wandelingen reeds invoerde in de wandelkalender besloten heeft om licentiehouder te worden. Welkom als 151e licentiehouder aan Blijf Jong Genebos.
20 dec 11 De kaap van 150 licentiehouders is bereikt! Wij verwelkomen 't Wandel Voetje als nieuwste licentiehouder.
9 okt 11 De 100e uitslag in één jaar (2011) is opgeladen in ons wandelarchief!.
14 sep 11 De wandelwiki bevat nu ook pagina's over wandelinitiatieven.
04 aug 11 De 600e wandeluitslag is opgeladen naar ons wandelarchief!
04 jul 11 Wij danken Aktivia voor het bestellen van 4 extra licenties voor hun provinciale bestuurskernen. Dit brengt het aantal licentiehouders op 149!
Versie 3.1 van Staplijst is vrijgegeven op maandag 16 mei 2011.
Lees hier de procedure om van versie 3 up te graden naar versie 3.1.
Linken naar wandelsites:
Volgt uw club hun voorbeeld ?
Onze partner
E.De.L.Com bvba
Maatwerk is betaalbaar ! Software- of internetproject ?
Contacteer voor een vrijblijvend gesprek !
info website
Deze pagina werd het laatst aangepast op 22-dec-2012 met de Sitestepper - 5.1.4.12169 ™ software.
webmaster
Staplijst is een hobbyproject van Erik De Laet
staplijst.com - staplijst.be - staplijst.nl - wandelkalender.be :: Copyright © 2004-2012 E.De.L.Com bvba :: Alle rechten voorbehouden :: voeg toe aan favorieten